Skocz do zawartości

Lamy AION - nowy model


Polecane posty

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, konrad white napisał:

Mam akurat nieprawidłowy chwyt tzn. na sekcji kładę jeszcze III palec i najwygodniej pisze mi się Safari/AL-Star, 580 stąd nie wiem czy sekcja Aiona nie będzie za gruba...

Dla mnie sekcja w safari ma trochę zbyt małą średnicę. Średnica w Aionie wydaje się dla mnie optymalna - problem jest raczej w tym, w jaki sposób sekcja się zwęża albo w ogóle z samym wyważeniem pióra. Nawet po wielu próbach odgadnięcia co jest nie tak, pozostaje to dla mnie tajemnicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszły nam takie osobiste porównania, do pewnego stopnia są zbieżne. W przypadku Safari moim problemem jest symetryczność tych nazwijmy wcięć w sekcji, średnica Safari i podobnych odpowiada mi ale trzymając to pióro zgodnie z założeniem producenta nieświadomie przechylam pióro na prawą stronę, piszę bardziej prawą stroną stalówki. Nie odpowiada mi symetryczność sekcji. Podobnie wygląda sytuacja z Aion i wszystkich piór które mają zbliżony kształt. Sekcja jest krótka w stosunku do całego pióra, do tego z charakterystycznym zwężeniem które jest na krótkim odcinku, za krótkim. Cóż nie odpowiadają mi krótkie sekcje o lekkim zwężeniu, coś jest na rzeczy jak wspomniał kolega derywat, ogólnie dla części użytkowników ma znaczenie długość, średnica sekcji i ogólne proporcje pióra, tych elementów które tworzą całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...