Skocz do zawartości

Aurora Duo-cart


Kalixt

Polecane posty

No dobra, a ile kosztuje w USA? I jakie jest cło? Bo jak ja kupowałem ostatnio pióro ze Stanów (pierwszy raz), to zapłaciłem sześćdziesiąt dolców właśnie za samo cło. Od pióra, którego wylicytowana wartość wyniosła około 180 dolarów. Więc nie bardzo rozumiem, jak może się "bardziej opłacać z USA". Dla opakowania??

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kleks napisał:

No właśnie. Piątka! :D

Rozmawiamy, spoko, ale o różnych sprawach, toteż zamiast piątki muszę klepnąć Cię po ramieniu i skinąć głową. Freedom zakupowy to nie zabawa w "dawaj złotówę". Ty szukasz tanio (opłaca się/nie opłaca się), ja na to gwiżdżę i wchodzę tam gdzie najfajniej. Вот те на. No kto bogatemu zabroni? Producent olewa Polaków i pozostałych Europejczyków za przeproszeniem ciepłym moczem. Opakowania z fotki z tematu są dziadowskie. W USA nie są. Dla tych co chcą najtaniej - pierwotny Duocart na ebay lata za 25 EUR + wysyłka.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... No to chyba że tak. Ale jak by nie patrzeć, to cło z USA i tak jest za duże. Dlatego się odezwałem w temacie. No i jakkolwiek zgadzam się, że opakowanie może mieć znaczenie, to jednak ja osobiście, mając do wyboru fajniej i drożej o 30%, a mniej fajnie i bez cła, no to jednak bym się zastanawiał. Z drugiej strony, to rzeczywiście nie fair ze strony makaroniarzy. Cza by do nich napisać i powiedzieć co poniektórym parę słów na temat, kim były ich matki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, kerad napisał:

Tak patrzyłem na Ebayu na te pióra; jaka jest różnica samego pióra za 25 dol. od tego droższego, bo chyba nie chodzi o samo opakowanie?

Jwrzask, jak mi się wydaje, mówi o starych Duocartach. To są jednak trochę inne pióra. Swoją drogą za 25$ trochę ciężko kupić w dobrym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...