Skocz do zawartości

Pióro-pamiątka, ~600zl


Polecane posty

Witam, mam zamiar kupić pióro do ok. 600zł, z racji tego, że będzie miało charakter bardzo osobisty - pamiątka po ważnej osobie, dobrze byłoby gdyby dało się na nim wykonać malutki grawer (4-5 liter). Pióro nie będzie używane bardzo często, ale też nie będzie leżało cały czas w na półce. Zależy mi przede wszystkim na wyglądzie - eleganckim i klasycznym, ale mam nadzieję, że połączy to się również z przyjemnym pisaniem. Przeszukałem forum, jednak nadal na nic się nie zdecydowałem, a polskie sklepy Z uwagi duży wybór oraz kompletnie niefuncjonalne wyszukiwanie nie ułatwiają wyboru °¿°

Wyszedł dość długi opis, wskazujący raczej na pióro co najmniej dwa razy droższe, ale to chyba z powodu wagi emocjonalnej, którą przywiązuje do tego, przyszłeg, póki co, pióra. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@TopazO właśnie, zapomniałem o najważniejszym - żeby posłużył trochę czasu, dziękuję, że przypomniałeś ;D 

Przez te kilkanaście lat może się trochę zniszczyć, ale to nawet dobrze, nadaje pewnego charakteru, takie poobijane pióro po przejściach ma w sobie "to coś". A charleston znajdzie się na mojej liście do wyboru :)

Edytowano przez Kewles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli w budżecie zamieściła by się tytanowa stalówka to w moim odczuciu brak mu konkurencji... jeśli chodzi o nowe pióra... generalnie wybór stalówek bocka jest ogromny i bez problemu można dobrać sobie w przyszłości złotego stuba czy co kto lubi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeżeli możesz zwiększyć budżet, rozważ wykonanie pióra na zamówienie u pana Przemysława Marcińskiego. Mam pióro jego produkcji i jestem bardzo zadowolony. Na osobną pochwałę zasługuje opieka posprzedażowa. W moim przypadku stalówka pisała trochę za grubo (mam drobne pismo). Odesłałem więc pióro do pana Przemysława, który tak ją zmodyfikował, że teraz pisze idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...