Skocz do zawartości

Pelikan HUB 2017


empi

Polecane posty

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jakby ktoś z Trójmiasta bądź okolic, bądź też przejazdem będzie. Jest też Gdańsk od dzisiaj na mapie ;)

 

Hub Attendance
Gdańsk
Polska
5 participants
Katowice
Polska
31 participants
Krakow
Polska
15 participants
Lodz
Polska
7 participants
Torun
Polska
No participants registered yet.
Warsaw
Polska
57 participants
Wroclaw
Polska
19 participants
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

;) Mi bardziej chodzi o to, że w razie wymiany listów etc. nikomu nie mogę przekazać osobiście. Nikogo z Torunia no... A tyle dobrze zaopatrzonych sklepów mamy... Muszę się pochwalić w imieniu Torunia, że mamy 7 sklepów dobrze zaopatrzonych z piórami w liczbie min. 10 sztuk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pojawiłem się na tegorocznym warszawskim Hubie. Ależ to było wspaniałe spotkanie! Wprawdzie nie mogłem nikomu zaimponować wiedzą, ani unikalnymi piórami, w towarzystwie byłem zupełnie nowy, ale spotkałem się z życzliwym przyjęciem. Sporo piór pomacałem, jedne mnie zachwyciły, inne rozczarowały. Na pewno rozwiało się wiele wątpliwości, ale i pojawiło równie dużo nowych rozterek. Bardzo ucieszyła mnie także możliwość wypróbowania nowych atramentów. Na następny raz wiem już, że nie mogę zapomnieć notesu, muszę zaopatrzyć się w szklaną maczankę do testowania inkaustów na miejscu, wziąć puste pióro, coby sobie czegoś fajnego zaciągnąć... aha, i muszę się jeszcze nauczyć wymawiać nazw atramentów po francusku.   W każdym razie już nie mogę się doczekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...