Jump to content
  • Announcements

• ArielN

Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  
empi

Pelikan HUB 2017

Recommended Posts

Tales   

Zarejestrowany. A może ktoś mi jeszcze powiedzieć, gdzie to będzie się odbywało?

Tales   

W sensie gdzie to się będzie konkretnie odbywało w Warszawie, a jeśli jeszcze nie ma takiej wiadomości to kiedy mógłbym się jej spodziewać?

Nikaa   

Pewnie jeszcze nie jest umówiony żaden lokal. Jak tylko będzie umówiony pojawi się o tym informacja, spokojnie :)

W zeszłym roku HUB odbywał się w pubie Bolek.

Mayardil   

Jakby ktoś z Trójmiasta bądź okolic, bądź też przejazdem będzie. Jest też Gdańsk od dzisiaj na mapie ;)

Hub Attendance
Gdańsk
Polska
5 participants
Katowice
Polska
31 participants
Krakow
Polska
15 participants
Lodz
Polska
7 participants
Torun
Polska
No participants registered yet.
Warsaw
Polska
57 participants
Wroclaw
Polska
19 participants

VojtasK   

To BARDZO dobre wieści! Może takim sposobem i ja się skuszę - tylko datę muszę sprawdzić, czy nie koliduje z innymi planami.

Tegoroczne spotkanie ma być 22 września? Upewniam się bo ta data to piątek, co trochę komplikuje udział.

Czy spośród zgłoszonych propozycji lokalizacji wybierana jest jedna na kraj czy też odbywa się kilka spotkań równolegle?

Do tej pory warszawskie spotkania zawsze odbywały się w weekend. Dzięki temu więcej osób mogło dotrzeć :) Zdaje się, że Warszawa nie ma jeszcze HUB Mastera - nie jestem pewny. Do tej pory świetnie tę funkcję pełniła KasiaSemba, ale wzięła i wyemigrowała.

You can't stop the waves but you can learn how to surf.

Rinke   

Kasię w Warszawie zastępuje w tym roku Fonsi (Dagmara). Dla niewtajemniczonych autorka nazwy tegorocznego atramentu roku Smoky Quartz...

;) Mi bardziej chodzi o to, że w razie wymiany listów etc. nikomu nie mogę przekazać osobiście. Nikogo z Torunia no... A tyle dobrze zaopatrzonych sklepów mamy... Muszę się pochwalić w imieniu Torunia, że mamy 7 sklepów dobrze zaopatrzonych z piórami w liczbie min. 10 sztuk :D

Guest   
Guest

No piątunio nie jest zły, w sobotę dojdziesz do siebie, w niedzielę odpoczniesz i w poniedziałek do pracy.:D