Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice 2017


empi

Polecane posty

Cóż... Ja nie byłem i pewnie nie prędko będę okazję miał być. Ale jako wielbiciel Pelikanów (któremu coś tam doradzałeś), mam szczególną prośbę. Weź no się pokaż mi :D jak chcesz, to na privie. Chodzi o to, że oglądając film, starałem się wyobrazić sobie niektórych z Was. Jestem baaardzo ciekaw, czy wyobraziłem sobie Ciebie właściwie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@empi, staraliśmy się systematycznie przechodzić z miejsca w miejsce, ale sam wiesz ile ludzi było. Były takie stoliki, do których wracaliśmy czasem nawet dwukrotnie i pomimo to nie zawsze udało się zamienić choćby kilka słów z gospodarzem, bo tak bardzo był oblegany. W takich sytuacjach starałem się chociaż ogarnąć wzrokowo ekspozycję i nie przeszakadzać w toczącej się rozmowie. Ponieważ nie znam twarzy,  to w tym miejscu pojawia się mój problem z identyfikacją osoby. Na pewno zatrzymaliśmy się przy każdej ekspozycji...

Gdzie miałeś stolik? Czy aby nie na I piętrze?

 

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też mógłbyś się mi pokazać :D W sumie, to moglibyśmy założyć taki wątek, żeby każdy (kto chce) pokazał swoją facjatę. Ja od razu mówię, że jestem za brzydki, ale innych chętnie bym pooglądał :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłam, całe dwa dni, w sobotę głównie w salce na górze (z przerwą na galę w sali kinowej), a w niedzielę gdzie popadnie. Ale to empi już wie, a w ogóle jak kiedyś będziesz chciał sprzedać to pióro z kieszeni koszuli, empi, to chcę o tym wiedzieć! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciszę się że coraz więcej osób przyznaje się do wizyty na PSP17. Niestety po raz kolejny muszę zapytać, czemu się nie ujawniliście? @RedMonster była chyba pierwszy raz, "ujawniła się" i nic jej się nie stało (ale to może lepiej niech sama się wypowie). Następna impreza (Fountain Pen Day / Dzień Pióra Wiecznego) będzie prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia w Warszawie, ale niestety nie znam jeszcze żadnych szczegółów  i nie wiem czy i jaki będzie mój w niej udział.

@Agnieszka domyślam się że chodzi Ci o wspomnianego przez @RedMonster Watermana W3 (lata czterdzieste) ze starą wersją stalówki Watermana rozmiar 2, stalówka ma około 100 lat :). To jedno z moich ulubionych piór :D. W kieszeni miałem jeszcze dwa "żółwiki" ;).

7fadf575710110fd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, empi napisał:

Ciszę się że coraz więcej osób przyznaje się do wizyty na PSP17. Niestety po raz kolejny muszę zapytać, czemu się nie ujawniliście? @RedMonsterbyła chyba pierwszy raz, "ujawniła się" i nic jej się nie stało (ale to może lepiej niech sama się wypowie).

Była po raz pierwszy i stało się jej tyle, że mogła spotkać niesamowitych ludzi, porozmawiać na okołopiórowe tematy, poznać twarze niektórych osób i podowiadywać się ciekawych rzeczy, o możliwości wypróbowania piór forumowych kolekcjonerów nie wspominając ;) Poza tym czułam się jak dziecko wpuszczone do sklepu z cukierkami i dobrze było móc odnaleźć "znajomych" ludzi, by nie czuć się w tym szaleństwie samotną ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, empi napisał:

Możesz się pochwalić co kupiliście?

 

Jasne...

Mama kupiła sobie Lamy Vista oraz piórnik Clairefountain (mam nadzieję, że nie zrobiłem literówki?) tata atrament KWZ ink blue #3, ja etui na  notes Rhodia nr 13 i atrament KWZ ink Liquid Worlds 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...