Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice 2017


empi

Polecane posty

 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na V Pen Show Poland który odbędzie się w dniach 6-7.05.2017r w kinie Kosmos, Katowice ul. Sokolska 66. W trakcie imprezy będzie można, między innymi pooglądać i wypróbować pióra różnych marek (ewentualnie zakupić), naprawić uszkodzone pióro, spotkać się i porozmawiać o piórach w miłym towarzystwie. Również ja, tak jak na Dniach Pióra Wiecznego w Warszawie, będę wystawiał swoje pióra i część udostępniał do pisania (ale u mnie nie da się nic kupić).

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://penshowkatowice.jimdo.com/

https://www.facebook.com/events/313909078995291/

https://www.youtube.com/watch?v=j6nb3G0Tt2E

Tutaj możecie zobaczyć jak to wyglądało w ubiegłym roku:

https://www.youtube.com/watch?v=BTnS3wGaJiw&app=desktop

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Łoter, fajnie Cię było znowu zobaczyć. ;)

Po wpisach w tym wątku widać, że niewielu forumowiczów się zainteresowało PSP. Trochę to dla mnie dziwne. Największa impreza piórowa w kraju, największe nagromadzenie polskich sklepów i jedyne kolekcjonerów światowej klasy równie chętnie uczestniczących w Pen Show w Barcelonie, Londynie czy Los Angeles co i w Katowicach i nic? Cisza? No cóż... Tu bym zacytował Kabaret Moralnego Niepokoju, ale się powstrzymam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Pan Kleks said:

Po wpisach w tym wątku widać, że niewielu forumowiczów się zainteresowało PSP.

Albo są masakrycznymi introwertykami jak np ja i wyjazd na dwa dni do ludzi których się nigdy nie widziało albo przynajmniej bez znajomej twarzy to stracony czas ^^. No i ten czas trzeba mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, jak zwykle milo się z @empi rozmawiało. Tym razem nie zajmowałem miejsca przy Twojej kolekcji, tylko walczyłem z rozlewaniem próbek atramentów;). Jak zwykle parę nowych osób poznanych więc wyjazd uznaję za udany. Szkoda tylko że ten czas tak szybko zleciał. Następnym razem będę od samego otwarcia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik na YT, impreza robi wrażenie. Ale najbardziej mnie rozwaliło to pióro z bębenkowym magazynkiem na końcu. Nie wiem ile toto kosztuje, ale nie mam pojęcia, jak ktoś mógłby chcieć coś takiego kupić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - czapka z głowy za design tego pióra.

Odwiedziłem Pen Show w sobotę. Nawet żonę przyciągnąłem licząc, że kiedy zobaczy te wszystkie pisadełka, to przychylniejszym okiem spojrzy na moje fanaberie :ph34r:. Nie będę owijał w bawełnę, plan się powiódł :D. Nad kilkoma „artystami” tegorocznego show stała z uśmiechem na twarzy i zaskoczeniem przemieszanym z podziwem w oczach. Jest dobrze

Co do samego show - bardzo ciekawa i moim zdaniem rozwojowa impreza. Ja popełniłem pewien błąd, co gorsza w jakiś sposób zrobiłem to świadomie. Przymierzałem się do sporządzenia listy tego co chcę zobaczyć, co dotknąć, co kupić, o co zapytać, itd. W sobotę rano odpuściłem to sobie zgodnie z starą polską tradycją : „ … no bo co? Ja nie dam rady?..” No i nie dałem. Zapomniałem o 1/3 zachciewajek. Ogrom wszelakich cudów ludzkiej kreatywności w jednym miejscu, dużo ludzi oblegających stoiska i odczuwalny brak przestrzeni - to wszystko mnie jakoś rozkojarzyło i pozostał niedosyt oraz nauczka na przyszłość. Mimo wszystko warto było zrobić 300 km i przed organizatorami raz wystawcami chylę czoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak z samego filmu widać, bardzo udana i nasycona wszystkim dla zainteresowanych. Przez kilka lat obserwowałem zdalnie, teraz sam pojechałem, warto było zrobić te 520 km, w jedna stronę. Pióra jak pióra, ale atmosfera - bezcenna.

A... miałem okazję potrzymać i popisać takim "tanim" piórem: 

 

0c090d5d9936fb1b.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę (fakt, trochę mi łzawią oczy)? Nie trzy siedemset coś tam, tylko Trzydzieści siedem tysięcy coś tam?? :blink: Oooo... Nie wiedziałem, że pióro wieczne w ogóle może tyle kosztować. To dla milionerów, ale takich prawdziwych... A to powyżej, to co to? Straśnie ma dużą tę skuwkę. Wygląda na to, że zakręcone pióro można stawiać na stole samo z siebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleks napisał:

Czy ja dobrze widzę (fakt, trochę mi łzawią oczy)? Nie trzy siedemset coś tam, tylko Trzydzieści siedem tysięcy coś tam? :blink: Oooo... Nie wiedziałem, że pióro wieczne w ogóle może tyle kosztować. To dla milionerów, ale takich prawdziwych... A to powyżej, to co to? Straśnie ma dużą tę skuwkę. Wygląda na to, że zakręcone pióro można stawiać na stole samo z siebie :D

Na stronie Montegrappy jest pióro za prawie 60 tysięcy euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Bardzo się cieszę że jednak część z Was była. Szkoda że tak raczej incognito ?. Ja chyba byłem łatwy do rozpoznania ??   Pomimo tego że znamy się tylko z postów na forum to tworzymy swego rodzaju „piórową” rodzinę i tak każdy jest traktowany (nawet jeżeli jest widziany pierwszy raz), chociaż chyba i tak każdy odwiedzający był bardzo mile witany.

Jeżeli znajdziecie gdzieś zdjęcia ze sobą (najlepiej przy moim stoliku) to dajcie znać ?.

@marecki, byłeś z żoną przy moim stoliku?

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...