Jump to content
mati2149

Gdzie kupić atrament lamy petrol?

Recommended Posts

Chwilowo nie ma buteleczek, brakuje ich nie tylko w Polsce. Naboje znajdziesz. Jest krótka dusykusja na ten temat w jednym z wątków.

7 godzin temu, mati2149 napisał:

Nie wiadomo do kiedy będzie można kupować atrament petrol i kiedy będą dostępne już buteleczki?

Polski dystrybutor deklarował dostępność atramentu Petrol w butelkach w maju. Jak będzie? Zobaczymy :).

Pozdrawiam,
Marcin

Dwie osoby, dwie idee, jedna pasja. Pióromaniak.

14 godzin temu, ArielN napisał:

Polski dystrybutor deklarował dostępność atramentu Petrol w butelkach w maju. Jak będzie? Zobaczymy :).

A nie znasz może jakiegoś atramentu o podobnym kolorze co petrol? :)

Akurat go niedawno nabyłem i potwierdzam. To piękny atrament o bardzo dobrych właściwościach.

2 godziny temu, mati2149 napisał:

A nie znasz może jakiegoś atramentu o podobnym kolorze co petrol? :)

Zerknij do tego wątku:

Tutaj co prawda Lamy nie ma, ale jest dużo innych:

http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/282937-rosetta-swab-40-blues-in-one-pic/

Ja planuję zakup Verdigrisa, narazie mam Private Reserve Ebony Blue. KWZ Ink IG Turquoise po "odleżeniu" i IG Blue 6 też mają interesujący odcień. Mieszałem też trochę IG Blue 6 z IG Green 1, żeby dodać więcej zielonego - też ciekawe połączenie.

Wygląda na to, że Lamy, mimo składanych pióromaniakom obietnic, znowu olało większą część Europy. Prawdopodobnie w Polsce nie będzie flaszek. Najbardziej wkurzeni są jednk Niemcy - Lamy nie dało flaszek na swój rodzimy rynek. Zakładam, że nie jest to wynik złej woli, ale skoro nie jest to zła wola to musi to być albo tragicznie niska jakość pracy forecastów / demand planningu albo problemy produkcyjne. Ubiegłoroczny sukces Dark Lilac pokazał, że ludzie na całym świecie chcą tych inkaustów. Niestety Lamy nie odrobiło pracy domowej.

You can't stop the waves but you can learn how to surf.

Moim zdaniem to udany atrament. Zachowuje się przednio a i kolor ma ciekawy.

You can't stop the waves but you can learn how to surf.