Skocz do zawartości

Nuuna


Leon1981

Polecane posty

 @Leon1981 na tym papierze nie miałem przyjemności pisać, ale znalazłem dość fajny teścik 10 papierów --- na 9 pozycji jest test papieru Nuuna gramatura 120g/m, i mniej więcej porównasz sobie jakość papieru.

 http://sierysuje.pl/test-papierow-najlepszy-notes/

PS. przyszłościowo postaraj się pisać post z znakami diakrytycznymi, :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz. Wystarczy zainstalować wirtualną klawiaturę... (Panel sterowania>Opcje regionalne i językowe). Na dolnej belce menu pojawia się wskaźnik aktualnej klawiatury. Przełącza się kombinacją klawiszy Alt+Shift

Jest pewna różnica pomiędzy słowami "łąka" i "laka"... prawda?

 

Edytowano przez MarcinEck
uzupełnienie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam cały kajet nuuny i podobało mi się. Papier przyjemny bardzo, aczkolwiek przy mokrych stalówkach (moje są często bardzo mokre, bo piszę wyłącznie starymi piórami z elastycznymi stalówkami) przebija, mimo że wydaje się dość gruby. Sądzę, że przy współczesnych piórach nie będzie przebijał. Nie było to przebijanie jakieś wielkie, normalnie dało się pisać na drugiej stronie. Papier ten daje ładne efekty cieniowania, nie strzępi. Okładki są świetne, wiotkie dość, nie pękają od częstego zginania. Jak dla mnie idealny format, nieco szerszy niż standardowy zeszyt szkolny. Kajety są grube, co dla mnie też było zaletą. Z zeszytami nuuny nie zamierzam się rozstawać, więc czekam, aż się pojawią w normalnej polskiej dystrybucji. A Ty gdzie je zamierzasz kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że te notesy już są w polskiej dystrybucji, można je kupić na stronie lovemeparty.pl

Jednak jeśli ktoś jest z okolic Warszawy, to 8 kwietnia mają się odbyć targi papieru "Niech żyje papier 3" i być może będzie można je tam dostać w nieco niższej cenie.  Swoją Nuunę 90g tam właśnie zakupiłam. Niestety, szare kropki chyba nie są dla mnie i notes leży na półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 10/3/2017 o 15:08, Leon1981 napisał:

Witam.

Mam zamiark kupic notesy kropkowane firmy Nuuna. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tymi notesami. Papier jest mily w dotyku -120 g.Czy ktos juz cos o nim wie?

Hej, Yamahal wyżej podał link do mojego testu na blogu. Po 4 miesiącach codziennego użytkowania jestem mocno do Nuuny zniechęcona, w ogóle nie mogłam w niej pisać piórem – co prawda CZASEM łaskawie nie przebijała (b. cienka stalówka i niektóre atramenty np. niebieskoszary KWZ Ink), ale często i owszem... To samo ze strzępieniem. I co dziwne, nierzadko przebicie pojawiało się na przykład po tygodniu – czary mary.  Piękna okładka się powycierała (w sensie, ze farba zlazła). Zapłaciłam 78 zł (była promocja w sklepie Westwing), normalnie kosztuje około stówki. Zerknij jeszcze tu http://sierysuje.pl/bullet-journal-notesy-porownanie/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...