Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - forumowe testowanie atramentów


visvamitra

Polecane posty

Tabloidy donoszą: "Orzeł wyladował". Zadziwiająca "koordynacja służb". "Pięciu wspaniałych". 007 Yellow Bond. :)

Trochę kropli u mnie też uleciało z jednego czy drugiego, na szczęście w torebeczkę.

Żółtego pióra jeszcze w życiu nie miałem. Hero jest super niespodzianką, tworzy się nowa świecka tradycja :) . 

Jutro zalewam, pomyślę nad kluczem zalewania, a na razie zdjęcie do Albumu Testowego.

 

31895ec7b38cfcdbmed.jpg

 

Dziękuję @visvamitra, miałem ciężki tydzień w pracy, a tu zapowiada się kolorowy weekend i cały nastepny tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

@Vermis - te majtki to prawdopodobnie Rouille d\Ancre J. Herbin albo Orchid PenBBS, chyba nawet bardziej PenBBS (Atrament robiony w Chinach na potrzeby chinskiego forum).

Co do kolejmności proponuję zacząć od Glare Olive Brown. W przyszłą sobotę zamieszczę temat Glare Olive-Brown, recenzja grupowa. Wrzucę rozbiegówkę, zdjęcia opakowania a kiedy wy wrzucicie swoje skany i przemyslenia, podzielę się swoimi :)

Do tematu podejdźcie na luzie :) Ważne jest, żeby chwilę popisać inkaustem a później spróbować opisać swoje wrażenia :)


Udanej zabawy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalane. Pomyślałem, że zaleją najgrubszą mokrą stalówkę, padło na Sheaffer Prelude BB, i średnią suchą, padło na Pelikan Pura M.

Na zdjęciu pierwsze kreski po myciu i zalaniu, więc... "sie nie liczy" :)

Sytuacja rozojowa, bedę donosił.

 

94f5211b726ec210med.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak:

6aa1cc66c24b.jpg

Atrament w fazie testów. Kolor jednak nie trafia specjalnie w moje gusta (choć lubię zgniłki, ten jest jednak zbyt brudny i za mało nasycony dla mnie).

W sumie na zdjęciu wygląda troche lepiej niż w rzeczywistości. I wg mnie na pewno lepiej się prezentuje w cieńszej kresce.

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo wiem że Oliwka oraz plumix postanowiły niezbyt się dogadać z sobą. Oliwka postanowiła opuścić jak szybko jak się dało plumixa, połowa palców i spora część biurka za to bardzo chętnie rozpoczęła znajomość z oliwką. Dość łatwo schodzi z dłoni :)

Podejrzenie pada na rozpadający się autobus, że to on namówił Oliwkę na porzucenie swojego partnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...