Skocz do zawartości

Mieszanie


jurher

Polecane posty

http://www.abernatopen.pl/zestaw-do-atramentu-platinum,p,5,121,4.html

Na tej stronce jest tabelka do mieszania atramentów Mix Free firmy Platinum. Trzeba ją powiększyć. Z tego co wiem ta tabelka jest jeszcze pod innymi adresami le ich nie znam. Myślę, że podane tam proporcje mogą być bardzo pomocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

3lbuWyJ.jpg

pBKRH98.jpg

Q0Mt24i.jpg

bKGfHI0.jpg

W7Me5Vw.jpg

RVpmzIC.jpg

Od lewej, w buteleczkach są:

1. Autumn Oak Diamine z Oxblood Diamine, wymieszane w proporcji 2 do 1

2. Verdigris R&K z Leipzieger Schwarz R&K, wymieszane w proporcji 1 do 1

3. Sepia Manuscript, Red Manuscript i Oxblood Diamine, wymieszane w proporcji 4 do 2, do 2

4. Lamy Darc Lilac, ściągnięty z nabojów, które w przeciwieństwie do butelki są jeszcze gdzie niegdzie dostępne.

Może w przypadku mieszanki czarnego i Verdigris R&K, nie widać zbytniej różnicy na tych zdjęciach, które wstawiłem, ale różnica jest. Najlepiej widać ten kolor na kapslu od buteleczki. Myślę, czy nie dodać jeszcze ździebka jakiegoś niebieskiego, np Blue Velvet...

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że się Wam podoba. Buteleczki mają pojemność 10 ml i kupiłem je na "ebaju", oczywiście z Chin. Na przykład TUTAJ Dałem 3,66 funta, czyli jakieś 17 i pół złotego za dziesięć sztuk. Kupiłem dwadzieścia, żebym miał na jakiś czas, Bardzo poręczne są i przyszły zaledwie po dziesięciu dniach :D

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...