Skocz do zawartości

Podpis Trumpa złożony rollerem Cross Century II


Kalixt

Polecane posty

  • 3 weeks later...

Moim zdaniem są to zmiany tylko ze względów praktycznych. Sami wiemy jak na niektórych kartkach papieru zachowuje się pióro. Rozmazuje i lubi przebijać na tanim papierze, na kredowym zaś schnie wieczność ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... Dokumenty podpisywane przez prezydentów powinny być raczej trwałe, a to chyba łatwiej osiągnąć odpowiednim atramentem i piórem. Poza tym istnieje coś takiego, jak tradycja. Ale co ja tam mogę wiedzieć o prezydentach...

P.S. Nasz i tak przebił wszystkich. Teraz były, wtedy jeszcze przyszły. Nikt nie składał podpisu takim dużym długopisem :D

wal.jpg

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
1 hour ago, LuciferMornigstar said:

Spójrzcie jak czarna jest ta końcówka i jak się wygina.

Nic sie nie wygina. To zwykle dlugopisy sa - akurat ten z jakims dziwacznym wkladem "flamastrowym" (felt-tip refill).

długo szukałem takiego modelu, żeby z niego korzystać.

A decyzje o tym czym bedziesz pisac, podejmusz na podstawie tego, czego aktualnie uzywaja w Waszyngtonie? Wlasnego gustu / upodoban nie masz, potrzebujesz aby bylo dokladnie tak w jak w imperialnej stolicy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abore napisał:

A decyzje o tym czym bedziesz pisac, podejmusz na podstawie tego, czego aktualnie uzywaja w Waszyngtonie? Wlasnego gustu / upodoban nie masz, potrzebujesz aby bylo dokladnie tak w jak w imperialnej stolicy?

Wiesz, np. nasz prezydent czasami nie ma pióra do podpisu i pożycza je od innych, lub przychodzi podpisać dokumenty bez atramentu, więc trochę dziwne żebym znalazł przykład fajnego pióra w naszej stolicy. A tak poza tym, nigdy nie myślałem o zakupie pióra, lecz gdy zobaczyłem ten ciekawy wkład to zacząłem dużo czytać i poprostu zakochałem się w marce Cross, sama jej historia może być jedynie kropką nad „i” całej tej magii, która mnie do nich przekonała. Radziłbym abyś kolejnym razem tak szybko nie oceniał ludzi 😉

 

PS Może kolejnym razem poprostu zacznę pisać kaczym piórem, ot taki patriota 😜

K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, LuciferMornigstar said:

Wiesz, np. nasz prezydent czasami nie ma pióra do podpisu i pożycza je od innych, lub przychodzi podpisać dokumenty bez atramentu,

Tak zajety jest jazda na nartach / skuterze wodnym, ze zapomina? Nigdy bym nie pomyslal, ze te zabawy moga byc az tak absorbujace...

1 hour ago, LuciferMornigstar said:

więc trochę dziwne żebym znalazł przykład fajnego pióra w naszej stolicy.

No jesli rozgladasz sie wylacznie w okolicach A. Dudy, to nie watpie, ze z wyborem czegos gustownego moze byc problem.

Natomiast co do atrakcyjnych pior w W-wie, to dosc latwo i szybko mozna zobaczyc ich co najmniej kilkanascie - jesli nie kilkadziesiat. W samym centrum sa 2 niezle zaopatrzone sklepy (Pioroteka i BuyLux), u Bazarnika rowniez jest spory wybor.

Edytowano przez Abore
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Abore napisał:

W samym centrum sa 2 niezle zaopatrzone sklepy (Pioroteka i BuyLux), u Bazarnika rowniez jest spory wybor.

Nie mówiłem o sklepach, a o polskiej telewizji i znanych osobach. Wiem, że w takich sklepach znajdę wszystko, ale jak mówiłem - ja nie szukałem, wpadło przypadkowo (takie podpisywanie dokumentów przez Trumpa było pokazywane wszędzie). ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...