Skocz do zawartości

Kivbsh

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Kivbsh

 • Ranga
  XXF
 1. A czy masz może kontrakt do kogoś takiego?
 2. No faktycznie taka "dupka" jest i jak na moje nie fachowe ok trochę za duża szczelina jest w stalówce. A do tego można jeszcze stalówkę dokupić gdzieś?
 3. Podobnym, gwint z stalówce z czarnego plastiku i pompka taka plstikowa zwykła jak w vectorach. Pióro było nowe fabrycznie i od 1 użycia tak ma z tym przerywaniem. Stalówka była myta i czyszczona na chyba wszyskie sposoby z rozbieraniem wlącznie i czyszczeniem tych kanalików w spływaku.
 4. Witam. Jakiś czas temu dostałem pióro parker rialto, po kilku latach skrobania długopisem stwierdziłem że wrócę do pióra i tu zaczął się problem. Pióro po napełnieniu (w zestawie była pompka) pisze ok natomiast po chwili pisania zaczyna przerywać jak lekko docisnę stalówkę do papieru i zrobię kropkę chwilę pisze dalej ale po kilku słowach lub sekundach przerwy problem się powtarza. Stalówkę rozbierałem, myłem, czyściłem kanaliki pod stalówką itp. wyglada to trochę tak jak by atrament nie napływał z pompki, bo kiedy wcisnę pompką na siłę trochę atramentu pisze dobrze jakiś czas i problem się powtarza. Atramenty testowałem pelikana i parkera. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
×
×
 • Utwórz nowe...