Skocz do zawartości

Bukowski

Użytkownicy
 • Ilość treści

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Bukowski

 • Ranga
  XF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dziekuje. ostatni rok zakupów. tanio, używane, w przyzwoitym stanie, czekały na odpowiedniego Majstra od odnowy aż się doczekały. Mam trochę łatwiej w wyszukiwaniu, gdyż mieszkam przy samej granicy z de.
 2. Może nie kupiłem...aczkolwiek tak. Czekam na powrót z Chorzowa, a to jakby kupić nowe już bliżej niż dalej.
 3. gdy masz obok dla porównania 140 to ok. ale gdy same 300 to twierdzisz że rozpoznasz?
 4. Piękne. Mając tylko zdjęcia, jest jakiś szczegół, po którym go można rozpoznać i/lub odróżnić od.140? Gdy sprzedawca też nie wie co ma i brak opisu
 5. Pan Konis...krótkie pytanie odnośnie zdjęcia Pana 100tek ennek. Jeden model ma inny klips oraz ring. To ten tzw. fluted tak? Skąd taka odmiana jeśli można zapytać? Czy one są bardziej RARE? Serdecznie dziękuję z góry. Miłego tygodnia.
 6. Marcin...to kiedy wiemy, że mamy do czynienia z danzigiem? Po czym je rozpoznać, gdy tyyyyle niewiadomych? Czy była o tym mowa, a ja ten wątek przeoczyłem??
 7. Witam. ohhh i już wiem trochę więcej;) dziękuję. ale rozumiem, że oba modele były składane, montowane czy produkowane przez Waldka a nie Heinricha? Reasumując, czy fakt 1 pierścienia jest niezaprzeczalnym dowodem produkcji Gdańskiej? Z tego co wiem to w podobnym okresie również w Mediolanie była filia, ale co i jak produkowała to już mi nie wiadomo.
 8. skończyliście na o? dobrze czytam?
 9. Marcinie a Ty jeszcze polujesz? co masz na oku? ja aktualnie sobie robię przerwę. teraz się skupiam na naprawie posiadanego asortymentu oraz budżet trza odnowić. no chyba, że.... wpadnie czarna 100tka. Jeny jak mi jej brakuje do mojego małego czarnego zestawu. Ibis, 140 oraz 400.
 10. pasiaka tak. o tortoisie czytałem, ale o żółtym pierwsze słyszę.
 11. Do czarnego dołączył zielony. Czeka go wizyta w Chorzowie. Miał być jak nowy a ma 2 pęknięcia, w konsekwencji mała renegocjacja ceny i jest. W parze raźniej. Jeszcze tylko niebieski, czerwony i szary i będzie si.
 12. ongiś miałem 14, to był mój pierwszy majstersztyk, ale sprzedałem. Nieraz mi się paluchy z sekcji ześlizgnęły na stalówkę. Pragnę zaznaczyć, że nie były brudne masłem itp. Oraz uważam, że trochę za pompatyczna na mój gust. Stalówka, 18, twarda, ob ale miło ją wspominam. Co mi się baaaardzo podobało to fakt, że można było samemu bez sprzętu wyczyścić sekcję oraz stalówkę. Reasumując, nie leżała mi, ale czynu żałuję. Dziś mi jej brakuje w kolekcji.
 13. jaki był system numeru w Osmiach z lat 30-50tych. Ktoś mógłby mi to proszę wyjaśnić? Nie znalazłem w necie takiej info, albo źle szukałem. Mam na myśli jak np. w MB 144 1 że najwyższa klasa 4 system napełniania 4 wielkość będę bardzo wdzięczny!!!
×
×
 • Utwórz nowe...