Skocz do zawartości

Ruffio

Użytkownicy
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Ruffio

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie spotkałem się z tym piórem, ale na chłopski rozum. Zdjęcie jakie wstawiłeś pokazuje dość duże szczelinę przy łączeniu i jest ona nierówna. Nie wiem czy to jest wkręcane czy wciskane - nie ważne. Rozbierz, wyczyść, uszczelnij i złóż. Czym? Szelak, silikon lub coś podobnego.
 2. Z tego co widać na zdjęciach lub renderach połysk i faktura będzie coś jak Lamy Al Star. Mi pasuje w szczególności z czarną stalówką - coś jak ninja. Cena umiarkowana i jeśli jakość będzie na tym samym poziomie do jakiego przyzwyczaił nas FC no to będzie duża zagwozdka co wybrać. Tylko ten uskok
 3. Ankieta powinna być wielokrotnego wyboru, bo ciężko wybrać faworyta. Każde jest wyjątkowe na swój sposób i warte grzechu.
 4. Pelikan nie polecam - pęka szyjka. U mnie w pilocie siedzi konwerter od Zenitha, czyli jakiś Chińczyk
 5. Zamienię na atrament Hero vel. Śmierdziel 😆
 6. Ja pitolę - butla z zawartością pamiętają Adolfa. Może nie pij tego?
 7. Ale po zdjęciach widzę, ze co by się nie działo to Hero musi być - taki starter. Jestem ciekaw ilu z nas go ma :)
 8. Nie to, że po Świnoujściu się szlaja to fajnym piórem pisze 😆 Gdzie je nabyłeś?
 9. Widocznie masz przyzwyczajenia z pisania długopisem, dlatego się wyginają. Mam pytanie: jak wysoko łapiszesz pióro podczas pisania? Przy wysokim chwycie możesz nie przejmować się profilowaną sekcją.
 10. A ja niedouczony matoł zastanawiałem się dlaczego pismo napisane na komputerze zawierało odręcznie napisany zwot grzecznościowy "Szanowny Panie...". A tu masz jak byk napisane.
 11. Nie zapominajcie, że to "topowy" model i takie "usprawnienia" są bardzo użyteczne, ale czy pożądane w tak prestiżowych modelach? IMO takie modele będą konserwatywne w wyglądzie. Bardzo ładny ten niebieski.
×
×
 • Utwórz nowe...