Skocz do zawartości

Rittel

Użytkownicy
 • Ilość treści

  1968
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Rittel

 • Ranga
  B

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

1225 wyświetleń profilu
 1. To podróbka, w dodatku słaba, warta nic.
 2. @MarcinEck Dostępne też w jednym z rodzimych sklepów, który skądinąd podsyła pióra Kaco do recenzji pewnemu z pewnością Ci znanemu recenzentowi piór na Youtube https://luxpen.pl/glowna/404-pioro-wieczne-kaco-master-14k.html
 3. To nabój Parkera, jakby Ci się jednak udało go wcisnąć do Watermana to najprawdopodobniej zacznie Ci się wylewać z niego atrament, i Twój stan emocjonalny pogorszy się jeszcze bardziej
 4. Cegła - Kaweco al-sport/brass-sport albo któryś z jego chińskich klonów. Na zakreślacz dobrze się nada Pilot Plumix ze stalówką BB.
 5. Przecież to licytacja, więc obecna cena nic nie znaczy (poza tym że nikt nie jest na tyle głupi, żeby to licytować... jeszcze).
 6. W dawnych (albo jeszcze obecnie w niektórych piórach indyjskich) czasach spływaki potrafiły być bardzo proste: http://captainchang.com/pens/nibs.html Co oczywiście działa, ale jest mało praktyczne - lubi robić kleksy.
 7. Jeśli w Safari głównym problemem jest to że jest plastikowe, to jest też jego aluminiowa wersja - AL-star. Parkerów nie polecam.
 8. Ta stalówka w Conklinie szału nie robi. Poddaje się lepiej niż w Ahabie, ale nie dużo, na pewno koło prawdziwego fleksa to ona nie stała. Ale dzięki temu nadaje się do codziennego użytkowania. Współcześnie możesz dostać jeszcze Pilota Falcona z przyzwoitym fleksem, ale to trochę inne widełki cenowe.
 9. Ahab ma bardzo twarde stalówki, nie przyda Ci się do niczego. Za 200zł raczej nie znajdziesz nic lepszego niż maczanka albo wspomniane Jinhao z Zebrą.
 10. Nie widzę dźwigienki na tym nowym, czyżby było na naboje? Czy może chociaż tłok?
 11. KWZ tu czasem zaglądają, więc spodziewałbym się że odpowiedzą w tym temacie
 12. Ja bym wziął 742. Wygrywa złoceniami i zaokrągleniami.
 13. Przypomina Herlitza Exclusiv, ale dość ciężko to stwierdzić na pewno oglądając tak osobliwe zdjęcia.
 14. Pelikan i Herlitz to jedna firma, bardzo możliwe że to to samo co Pelikan Königsblau.
×
×
 • Utwórz nowe...