Skocz do zawartości

TomaszSz

Użytkownicy
 • Ilość treści

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O TomaszSz

 • Ranga
  XF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzięki za porównanie. Zielonym #2 piszę na codzień i to jest ta typowa, nudna zieleń ogólnych zastosowań, która mi odpowiada. Zaprezentowana w teście trawka jest dla mnie zbyt jasna, acz zgodzę się z tezą, że pasuje do pory roku i młodych listków na drzewach.
 2. Dofrunął do gniazda mego nowy Ptaszek. Tym razem to 100N z trochę innym niż typowy karbowanym ringiem na skuwce, prązkowanym klipsem i stalówką CN. Wydaje się, że można ze sporym prawdopodobieństwem datować go na lata czterdzieste ubiegłego stulecia.
 3. Co prawda nie dziś, a w sobotę na Pen Show Poland zakupiłem dwie flaszeczki limitowanej edycji KWZ Ink wydanej właśnie na okoliczność PSP. Zakupiłem i jestem niezmiernie kontent jako, że spełnił w 100% moje oczekiwania jakie miałem po prezentowanych przed premierą testach. W moich zieleniach jest na dziś absolutnie numero uno. Podziękowanie dla wykonawców. Kawał świetnej roboty. Jest tylko ze zdjęciami tej zieleni jeden problem... kwestia monitora na którym zdjęcie oglądamy. Sprawdzałem na trzech różnych i na każdym jest trochę inaczej. Oczywiście najlepiej jest w... rzeczywistości.
 4. Zaplanowałem sobie na tę okoliczność całą sobotę :-). Szkoda, że nie będzie identyfikatorów. Jak pokazuje praktyka konferencyjna kapitalnie ułatwiają poznawanie się, nawiązywanie kontaktów tudzież integrację :-)). Może warto przywieźć jakieś swoje z wymienionym wkładem?
 5. @alrun dzięki za recenzję i za równie przydatne porównanie. Wygląda na to, że ciemna mocno jest ta zieleń. Jednakowoż grunt, że nadal zieleń. Mój ci on ma być bo lubią być zielenią zatankowane moje zielone Ptaki. Tylko, żeby nie zabrakło... 150 to chyba nie jest zbyt duży nakład? Jak to bywało drzewiej?
 6. Witaj na pokładzie. O inkaustach znajdziesz tu moc informacji i solidnej wiedzy.
 7. Autokorekta... długopis jest w rzeczywistości... ołówkiem... nie wiem jaka podświadomość zadziałała przy pisaniu posta 🙂
 8. TomaszSz

  Witam

  Czołem, słuszna zaiste decyzja, słuszna 🙂
 9. TomaszSz

  Witam

  Cześć i czołem. Powitać na Forum. Chętnie zapewne usłyszymy coś więcej o Twoich "produkcyjnych" zainteresowaniach.
 10. Witaj @kuchar1982. Ciekaw jestem Twoich opowieści. A co do sekcji w 150tce. Może warto spytać któregoś z naszych pen doktorów czy dałaby się zrobić a jeśli tak to za jakie pieniądze. Ja ostatnio naprawiałem swojego, odziedziczonego po Tacie Pelikana MK10. Inwestycja praktycznie mało sensowna gdyby nie... wartość sentymentalna. Cieszę się, że znowu pisze.
 11. Witaj w świecie tych, którzy podobie jak Ty zapadli na przypadłość piórozą zwaną. Różne są jej stadia i głębia rozwoju o czym niechybnie się przekonasz. Wszystko przed Tobą :-). Aaaaa... i bardzo mi się spodobało to co napisałeś o cyt.: kulturze słowa pisanego. To jest kolejny powód dla którego warto tu być
 12. Dwoma rękami uzbrojonymi w pióra podpisuję się pod tym co napisał @Topaz. To jest kwintesencja naszego zakręcenia piórozą zwanego. W decyzjach wiekopomnych Forum i Jego wiara na pewno Ci pomogą. Pytaj, pytaj bez krępacji. A po realizaciji pochwal się niezwłocznie.
 13. Jak już zamówienie dotrze do Ciebie i przetestujesz napisz czy rzeczywiście jest wodoodporny i jak bardzo.
 14. Czołem Macieju. Będziesz się tu czuł nad wyraz dobrze... bo wszyscy tak mamy z tym magicznym uczuciem jak sądzę .
 15. Ta sympatyczna parka przyleciała już jakiś czas temu tylko jakoś okazji nie było, żeby zdjęcia wykonać i się na Forum pochwalić. Szylkretowy Pelikan 500 w doskonałym stanie, bez przetarć, zarysowań, wgniotków i innych nieprzyjemnych akcentów. Dopieszczony przez kolegę Sticky'ego. To bez dwóch zdań ozdoba mojej skromnej ptasiej kolekcji.
×
×
 • Utwórz nowe...