Jump to content

sady

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About sady

 • Rank
  XXF
 1. sady

  Kultowe pióra

  U mnie dziś na pierwszym roku jeden wyjął Watermana, innemu rok starszemu, zaszczepiłem piórozę i zakupi coś na dobry początek:-)
 2. sady

  Dzień dobry forumowiczom

  Podpowiedzcie proszę "świeżakowi" gdzie można zakupić Sourakuen Tea Green.. ebay?
 3. sady

  Dzień dobry forumowiczom

  System elektroniczny w artystycznej szkole sprawi kłopoty. Wiem co mówię. To, że w dziekanacie zobaczą, że ktoś czegoś nie ma to za mało. Studenta może zabraknąć. Bo zapomni, bo ma zlecenie bo ma depresję, itd. A na razie przeglądam atramenty zielone, by wpasować się w kolor okładki:-)
 4. sady

  Dzień dobry forumowiczom

  Na innym forum są kluby - zwolenników i posiadaczy danej marki. Czyli my - PióroPedagodzy?:-) Poważniej-już pierwszy rok zaczyna z indeksem elektronicznym, zatem mam jeszcze 4 lata na wpisywanie w papierowe. Pamiętam jak podczas studiów zdając egzamin z pedagogiki profesor odkrył, że w moim nazwisku odwróciłem literkę. Fruwał po ścianach jak szybowiec Kawy i ja wróciłem we wrześniu..
 5. sady

  Kursy kaligrafii w Łodzi. Są jakieś?

  ta strona internetowa ma dużo wirusów - proponuję nie otwierać lub jak kogoś tam znacie o zgłoszenie im tego faktu
 6. sady

  Dzień dobry forumowiczom

  Pozdrawiam z Łodzi:-). No to będzie polowanie na atramenty. Rikyu był znakomitym mistrzem ceremonii parzenia herbaty - blisko..
 7. Czuję się dobrze dołączając do zakręconej piórem i "inkiem" społeczności. Dobrze wrócić do szczęśliwych lat Arkadii. Jeśli pióro w kartonowym pudełeczku z egzotycznymi literkami i rozpoznawalnym napisem Hero może być szczęściem.. Po wielu, wielu latach - z okazji profesury dostałem od kolegi Parkera Im. Spodobał mi się ten prezent. Zacząłem wpisywać oceny do indeksu piórem. Piszę tak okropnie, że nie mogę odczytać notatek, co mam kupić w sklepie, nawet starając się pisać wyraźnie. No trudno. Po kilku dniach spędzonych na forum -zakupiłem kilka bardzo tanich piór ze wschodniego portalu "na rozpisanie się". Zamówiłem jak mi się wydaje dwa atramenty i zaczynam swoją małą pióromanię. Platonicznie zakochałem się, jako wielki koneser zielonej herbaty, w Sourakuen Tea Green od Kobe. Ale przesyłka idiotycznie droga, a może i miłość platoniczna, na odległość, bez widzenia panny.. Ale kusi już mnie swoją inspirującą nazwą. Jak wiele innych tematów, piór i tak dalej i tak dalej. Pozdrawiam serdecznie
 8. sady

  "Elaboratowe" Dzień dobry

  Ładnie piszesz..(stylowo znaczy się)
×