Skocz do zawartości

Lucyna

Użytkownicy
 • Ilość treści

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Lucyna

 • Ranga
  XXF
 • Urodziny 06.09.1972

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry.Chodzi mi o kolorowy papier do robienia niewielkiej ilości trwałych notatek.Stąd warunki to: 1) jasny,np. błękitny.Byle był jakiś kontrast z długopisem/piórem i dobrze się czytało 2) formatu najlepiej A5 lub zbliżonego,chcę poręczne po prostu 3) o odpowiedniej twardości,to znaczy jak najtwardszy,kartki mają być sztywne,żeby po uzupełnieniu wygodnie i pewnie się używało 4) nalepiej w linię i z marginesem. Jestem świadoma,że warunków jest sporo i chociaż nadziei całkowicie nie tracę,to nie nastawiam się,że znajdę to,czego szukam.Tym niemniej proszę o linkowanie również podobnych produktów,to zawsze coś,może wtedy sama na stronie poszukam i znajdę.Niestety nawet nie wiem od czego zacząć,a w lokalnych sklepach papierniczych panie mnie niestety z niczym odsyłają.
 2. Franek Poważnie.Jak czasami zerknę na to,co zanotowałam na tablicy,to aż się chce wstać i czym prędzej to zmazać,żeby dłużej nie było publiczne.Tymczasem jestem w szoku,kiedy wchodzę do klasy po jakiejś mojej koleżance i aż się chce poświęcić część lekcji na podziwianie tego pisma.Stąd pytanie, czy może są gdzieś organizowane jakieś kursy,bo to wręcz niesłychane,żeby samemu z siebie tak się nauczyć.A skoro już trafiłam na takie forum,to czemu i nie zapytać,pytanie nigdy nie jest głupie,trzeba tylko je zadać właściwej osobie.A to miejsce jest chyba najwłaściwsze.Dzięki za rady.:) PS.Jak mam zajęcia w klasach z białymi,co trzeba pisaków,to całkiem nic na nich nie piszę.
 3. Pawel. Bardzo dziękuję za tak kompleksową odpowiedź,pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!
 4. Dzień dobry.Chciałabym w ogóle zapytać,czy ktoś wie,żeby organizowane były gdziekolwiek kursy pisania po tablicy?Wiadomo,że na czcionki ozdobne nie ma czasu ani miejsca,natomiast zależy mi na czytelności i równości tekstu. Jeżeli nie ma żadnych tego typu kursów,to czy jest tu może ktoś doświadczony w pisaniu kredą na tyle,żeby mógł udzielić kilku praktycznych wskazówek?
 5. Pawel. Używam i takiego i takiego,wprawdzie częściej niebieskiego (choć wolałabym jakiś ciemniejszy odcień niż błękit czy typowy niebieski).
 6. Dzień dobry Wszystkim.Uczę w szkole i pisania jest tyle,że pióro nie ma możliwości być głównym przyrządem,a od jakiegoś czasu używam go tylko do oceniania sprawdzianów.Tym niemniej cenię sobie jakość też na płaszczyźnie długopisów.Niestety tutaj pojawia się problem,bo wypróbowałam już kilka rodzajów wkładów,w tym Waterman, Parker i Zenith.Niestety wszystkie są niewiarygodnie blade i jestem rozczarowana,ponieważ nie spodziewałabym się tego w takiej cenie i może cena obejmuje jakieś inne kryterium,które dla mnie nie jest istotne.Zwłaszcza, że napotykam na długopisy do złotówki albo dwóch,które piszą mocno,wyraziście i maksymalnie żywo,ale nie chcę niefirmowych ani tym bardziej żelowych-te przerywają i nie mam kontroli nad nimi gdy piszę.Chcę wobec tego zapytać,czy ktoś z Was ma już może jakieś doświadczenia na tej płaszczyźnie i jest w stanie polecić jakąś konkretną firmę?Za odpowiedzi bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam wszystkich jako nowy użytkownik,choć forum nie jest mi wcale obce.:)
×
×
 • Utwórz nowe...