Skocz do zawartości

mzobeniak

Użytkownicy
 • Ilość treści

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O mzobeniak

 • Ranga
  XF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Może MiliM , Kaweco, ale Supra (nie kanciaste)?
 2. Dziękuję. Mam elfickie, miniaturowe pismo, więc stalki EF kocham nad życie.
 3. No i stało się, co się stać musiało. Lamy 2000, EF.
 4. Lamy Al-Star, a jeśli lubisz filigranowe piórka, np. Lamy Logo.
 5. Trochę się cykam. Będę mogła się odezwać przed złożeniem zamówienia?
 6. Dla mnie czerwony Aion i/albo kawowy Lx, ale i tak ten rok będzie dla mnie przede wszystkim rokiem Lamy 2K.
 7. I słusznie się wydaje. @MarcinEck, masz jakiś ulubiony?
 8. Kończy mi się powoli całkiem przyjemna papeteria znaleziona jednorazowo w sklepie stacjonarnym (raczej się w najbliższym czasie nie powtórzy), więc pytam Was, drodzy pióromaniacy, co polecacie? Szukam czegoś prostego, eleganckiego, chętnie w linie.
 9. Chyba będzie trzeba (w końcu) się na ten atrament skusić. 😉
 10. Może i ja się przyłączę? Atrament dotarł w piątek - dziś wysłałam pierwszy napisany nim list. Ode mnie również podziękowania dla Administracji i Nicponiów - atramenty KWZ stają się powoli moim uzależnieniem! 🙂
 11. Patrzyłam m.in. na ten kolor - fakt, wychodzą dosyć drogo.
 12. @endoor, dziękuję za tak obszerne zestawienie! Z wymienionych na pewno zainteresuję się Kaweco, L'Artisan Pastellier Callifolio, Bleu Bosphore Pelikan Edelstein Tanzanite. Montblanc, Graf von Faber-Castell, Pilot Iroshizuku - są bez wątpienia rewelacyjne, ale ta półka jest dla mnie raczej, przynajmniej na razie, zbyt wysoka. A jak z innymi, pominiętymi markami, np. Lamy, De Atramentis standardowymi (blue-black mają chyba w dwóch wersjach)? Nie lubisz? nie używasz? Zainteresował mnie np. Benitoite z gamy Lamy Crystal.
 13. @Ice, to zależy od dziecka. Podarowałam siedmioletniemu synkowi mojego kuzynostwa na początek roku szkolnego piórnik ze skomponowanym przez siebie wyposażeniem, w tym m.in. kilkoma taniutkimi Jinhao... i zostałam najukochańszą ciotką na świecie. Młody już postanowił pisać pamiętnik. Jeszcze parę dni po fakcie nawijał, że dostał najlepszy prezent w życiu. ;-)))
×
×
 • Utwórz nowe...