Skocz do zawartości

yegr00

Użytkownicy
 • Ilość treści

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O yegr00

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Radom

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Są na eBay, ceny w okolicach 50$.
 2. W dłoni leży świetnie. Jak dla mnie idealne wymiary i masa.
 3. Niestety nie miałem doświadczenia z ich butelkami wcześniej, ale moim zdaniem sklep powinien taki produkt dodatkowo zabezpieczyć przy wysyłce.
 4. Leonardo Officina Italiana Momento Zero ze stalówką M. Przy okazji nabyłem czarną stalówkę B do Lamy Safari, bo w Polsce nie mogłem nigdzie takiej znaleźć.
 5. Private Reserve DC Supershow Blue Niestety nie dotarł w jednym kawałku Dlatego przestrzegam przed sklepem stilografica.it (chciałem napisać w dziale "Opinie o sklepach internetowych", ale nie mam możliwości dodania tematu w tamtym dziale)
 6. Na 80% wszystko jest produkowane w Chinach. A taki Zenith Silver to już na 100%, bo to Baoer 37 z wybitym logo Zenith. Mam też pióro Zenith 60 i ono również wygląda na chińczyka po rebrandzie, ale nie udało mi się odnaleźć pierwowzoru.
 7. @Nikaa wygląda trochę jak mieszanka Papier Plume Bayou Nightfall oraz Pelikana 4001 Dark Green (albo innego zielonego). Niemniej ciekawy odcień.
 8. @andjan odnoszę wrażenie, że nie ma reguły na to ile będzie szła przesyłka od PenBBS. Mój ostatni zakup z ich oficjalnego sklepu Etsy przyszedł w niecałe 2 tygodnie.
 9. Po powrocie z festiwalu taka zawartość paczek z Chin mnie oczekiwała: Delike New Moon 3 Lanbitou 8049 Wing Sung 3007 Stalówka do Moonmana S3
 10. Stan na dzień 25.07.2019 56 butelek, 37 w próbkach, 29 w nabojach
 11. Jeśli wariant z drugą literą "L" to gliceryna to raczej wątpię, bo ona raczej zwiększa przepływ.
 12. Jeśli o to chodzi Faber-Castell jest nie do pobicia w tym zestawieniu. W Lamy bywa różnie, jedne stalówki są lepsze, inne gorsze, ale raczej poprawne. Polecam poszukać ich w lokalnych sklepach i się do nich przymierzyć. Wielu osobom nie odpowiadają wcięcia w sekcji Safari.
 13. @Dmitrij zdaję się, że @tom_ek chciał polecić zamówienie FPR prosto od nich, czyli https://fprevolutionusa.com/ Wysyłka to 15$ w przypadku jednego pióra, więc nie jest jeszcze najbardziej tragicznie. Mają też inne indyjskie pióra.
 14. Bardzo czerwony ten Koh-i-Noor u ciebie. Mnie się trafił bardziej różowy, ale może to też dlatego, że zalałem go do suchego pióra. Muszę go odkurzyć w czymś mokrzejszym.
 15. W tym tygodniu planuję zaopatrzyć się w ryzę Tomoe River i postaram się ukazać ten atrament w pełnym blasku.
×
×
 • Utwórz nowe...