Jump to content

yegr00

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About yegr00

 • Rank
  XXF

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już mój drugi 698. Poprzedni jest czarny ze złotymi dodatkami i stalówką soft fine.
 2. Kupione jakiejś 2 tygodnie temu, ale dzisiaj do mnie dotarły: Wing Sung 698 ze stalówką M oraz Lanbitou 8045 (również M). Po otwarciu opakowania okazało się, że dorzucono mi jeszcze dodatkową stalówkę, no oko F.
 3. yegr00

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Bardzo fajnie wręcz. Stalówka to M-ka, ale ciut grubsza niż w 3776 i delikatnie stubowata. Poza tym jest maślanie gładka (feedback jest minimalny) i dość mokra.
 4. yegr00

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  U mnie dzisiaj Platinum Cool wspomagane przez Lamy Safari, Kaco Retro oraz Platinum Preppy.
 5. @jogi45 wygląda jak pióro, które można dostać za około 2$ na Ali. Masz szczęście, że w ogóle pisze. Zdjęcia najlepiej wstawiaj na zewnętrznej stronie (np. Imgur). Stalówka prawdopodobnie standardowa #5, więc można dostać coś innego bez większego problemu.
 6. Do mnie dzisiaj dotarł i muszę przyznać, że kolorek (oraz zapach) cudny.
 7. Pod względem kultury pisania zawsze można poprawić. W przypadku tych 3 piór jednak najbardziej podoba mi się wizualnie pierwsza wersja 3008.
 8. 3009 to już całkiem potworek. Klip w stylu safari oraz zakryta stalówka. W 3008 z twojego linku kształt klipsa jest bardziej zbliżony do Eco.
 9. Mam na myśli raczej subtelne różnice w budowie np. sekcji oraz skuwki. To omawiane wcześniej jest bardziej podobne do TWSBI 580, a to twoje do Eco.
 10. @Wąsaty wersja z ali z twojego linku wygląda biedniej, może stąd ta różnica w cenie?
 11. Ostatnio chyba coś zdrowo namieszali z trasowaniem paczek w PP.
 12. Ale narobiliście smaka tymi fotkami. Niestety ostatnimi czasy poczta z Warszawy idzie do Radomia przez Kielce (f*** logic), także sobie poczekam do poniedziałku pewnie.
 13. yegr00

  Zatkało się?

  Jeśli tłoczek jest tej samej konstrukcji co oryginał, to można go rozebrać i uszczelnić. Czym uszczelnić to już za bardzo nie pomogę, wydaje mi się, że smarem/olejem sylikonowym będzie ok. Sam używam specyfiku, który mi dodali do jednego z Wing Sungów.
 14. Czy zakręcasz je do oporu? Ja mam w Neponsecie coś podobnego. Jak skuwka jest na maxa dokręcona to siedzi sztywno, a jak się chociażby milimetr odkręci to lata jak u ciebie.
 15. Dorzucę swoje 2 grosze odnośnie dyskusji na temat VATu i cła, która rozgorzała kilka postów wcześniej. Otóż VAT jest naliczany od wartości paczki powyżej 22 EUR (chyba, że jest oznaczona jako gift/prezent to wtedy od 45 EUR). Cło jest od 150 EUR. Dodatkowo zdaję się, że paczki z krajów należących do unii celnej (czy jak to się tam w UE nazywa) są z tego wyłączone. Nie jestem pewien jak sprawa wygląda z UK bo brexit itd., ale do tej pory nic mi nic z wysp nie ovatowali.
×