Skocz do zawartości

derywat

Użytkownicy
 • Ilość treści

  462
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O derywat

 • Ranga
  F

Contact Methods

 • WWW
  https://www.fountainpencompanion.com/users/566

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeszcze takiej nie trafiłem, zdaje się, że produkują bardzo szeroki zakres jakościowy tych piór - np. mam jedno, nie warte nic, a to jeszcze nie było to najtańsze. Ta Twoja to była "pełna" podróbka z napisem LAMY?
 2. Mam bardzo podobnego wing sunga 3009, w moim nawet klips jest całkiem lamowaty. Sprawuje się całkiem nieźle, stalówki od lamy pasują, ale trochę luźniej niż na oryginalny spływak. Chyba to Twoje jest bardzo zbliżone do mojego, a oba do wing sung 3008, którego recenzja jest chyba gdzieś na forum.
 3. trzeba wpisać "comic cat ink" i wychodzi: Cartoon Color Ink Non carbon Pen Dip Drawing Illustration Red Blue Black Blocking Painting 50ml https://s.click.aliexpress.com/e/bDbrfkys @Karwak napisz coś więcej o tym atramencie gdy już popiszesz. Wygląda ciekawie i chyba nikt jeszcze się takim nie chwalił.
 4. Bardzo trafna recenzja. Dodam tylko, że jeśli komuś studio pasuje, warto wymienić stalówkę na złotą. Różnica w stosunku do dobrej stalowej (jeśli się taką trafi lub sobie poprawi) jest bardzo subtelna, ale jednak wyczuwalna.
 5. @Karwak Jakie wrażenia z użytkowania? Można gdzieś kupić ten atrament w EU czy tylko z chin?
 6. Dla mnie sekcja w safari ma trochę zbyt małą średnicę. Średnica w Aionie wydaje się dla mnie optymalna - problem jest raczej w tym, w jaki sposób sekcja się zwęża albo w ogóle z samym wyważeniem pióra. Nawet po wielu próbach odgadnięcia co jest nie tak, pozostaje to dla mnie tajemnicą.
 7. Leży dobrze, ale po dłuższym pisaniu coś mi się jeden palec przemęcza. To chyba problem z moim chwytem, ale występuje tylko w tym piórze.
 8. A ja chyba się aiona pozbędę, chociaż trochę mi szkoda fajnej stalówki.
 9. Nie jest. Zdaje się, że to jest warte 15 tys.
 10. Elegant Teal jest świetny, ale po zatankowaniu trzeba nim pisać a nie trzymać tylko w piórze, bo lubi trochę przyschnąć. Pomimo tej jednej wady gorąco polecam. Szkoda, że tylko jeden zielony od KWZ znalazł się w zestawieniu - akurat odcieni zielonego chyba mają najwięcej w swojej ofercie.
 11. Nie pomogę, akurat tego Pilota nawet przez jedną chwilę nie trzymałem.
 12. Przypomniało mi się, że miałem sprawdzić, czy po dodaniu gliceryny będzie strzępić bardziej czy mniej. Dobry powód, żeby wreszcie otworzyć butelkę.
 13. Miałem dużą próbkę solferino i wyjątkowo szybko ją zużyłem, ale jak kupiłem butelkę, to od tego czasu stoi jeszcze zamknięta. Jakieś czary chyba. 🤔
 14. Hero 5020 bardzo lubię i dobrze mi się nim pisze - nawet lepiej niż Sonnetem, na którym to pióro jest wzorowane. Tak się z nim zaprzyjaźniłem, że jakiś czas temu zamówiłem jeszcze dwa takie Hero na zapas. Gdy przyjdą, okaże się, czy to takie dobre pióro, czy też trafił mi się wybitny egzemplarz.
×
×
 • Utwórz nowe...