Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

   Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

Pimps

Użytkownicy
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

About Pimps

 • Rank
  XXF

Profile Information

 1. Bardzo @Nikaa dziękuję za miłe słowa
 2. Dzięki @Vermis - pędzelki z borsuka
 3. Jakiego atramentu dziś używasz?

  A dziękuję bardzo @Martixx
 4. Jakiego atramentu dziś używasz?

  @marecki ja tym Sailorem opisuje dokumenty na tanim papierze ksero i da się, ale są to krótkie opisy cyfrowo-literowe i do tego podpis więc dużo pisanie nie ma. Muszę się zmieścić na niewielkiej powierzchni stąd taka igiełka.
 5. Jakiego atramentu dziś używasz?

  @Kowal1623 - bardzo dziękuję Ci za podpowiedź ale już nie wyobrażam sobie cieńszej stalówki niźli mam w Sailorze ta H-EF jest tak cieniutka że jest na granicy którą akceptuję. Poniżej tej grubości już by mi nie pasowała, no chyba że w Platinum UEF była by podobna do tej jak w Sajlorze EF to tak bym chciał. Tą co mam w Platinum 3776 S-F jest trochę dla mnie za gruba.
 6. Tę różnicę znam gdyż piszę codziennie na najgorszej jakości papierze ksero. Jakoś to inaczej zrozumiałem i myślałem że chodzi o to iż tak ceinką stalówką będzie się źle pisało na Rhodi.
 7. Ale o co z tym papierem Rhodia chodzi Nr 4 Pióro japońskie stalówka H-EF a do tego jasny atrament i widać co jest napisane a i samo pisanie było przyjemne.
 8. A dziękuję @Szymon. Najgorsze że wszystko co się nam podoba to na złość nie jest tanie
 9. Jakiego atramentu dziś używasz?

  A dziękuję @marecki za pochwałki Co do pisania to wydaje mi się że Pilot 98 ze stalówką "F" ale praktycznie stawiam go na równi z Sailor Pro Gear Special Edition Sky Slim ze stalówką "H-EF". Tego Sailora co dopiero kupiłem a Pilotem już trochę pisze więc to chyba kwestia przyzwyczajenia się. Różnica jest niewielka ale jednak na korzyść Pilota choć zauważam że to chyb stąd też się bierze że muszę jakiś inny atrament nalać do Sailora gdyż przy jego cienkiej kresce mimo to iż ja uwielbiam atramenty jsno-niebiesko-turkusowe one robią się na papierze jeszcze jaśniejsze a to już mi się mniej podoba. Jak znajdę do niego ten odpowiedni atrament to myślę że to będzie moje pióro nr 1.
 10. Jakiego atramentu dziś używasz?

  Kurczę nie za bardzo mi idzie czytanie tego tekstu a co dopiero pisanie. A co tej cieniutkiej kreski to Sailor rulez
 11. Jakiego atramentu dziś używasz?

  To jest chyba pomysł ale już znalazłem więc po jabłkach - poniżej fotka moje faworyta ale nie piszę który to bo powinno być widoczne choć różnica niewielka
 12. Sailor Pro Gear Special Edition Sky H-EF
×