Skocz do zawartości

Pimps

Użytkownicy
 • Ilość treści

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Pimps

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @marecki ja tym Sailorem opisuje dokumenty na tanim papierze ksero i da się, ale są to krótkie opisy cyfrowo-literowe i do tego podpis więc dużo pisanie nie ma. Muszę się zmieścić na niewielkiej powierzchni stąd taka igiełka.
 2. @Kowal1623 - bardzo dziękuję Ci za podpowiedź ale już nie wyobrażam sobie cieńszej stalówki niźli mam w Sailorze ta H-EF jest tak cieniutka że jest na granicy którą akceptuję. Poniżej tej grubości już by mi nie pasowała, no chyba że w Platinum UEF była by podobna do tej jak w Sajlorze EF to tak bym chciał. Tą co mam w Platinum 3776 S-F jest trochę dla mnie za gruba.
 3. Tę różnicę znam gdyż piszę codziennie na najgorszej jakości papierze ksero. Jakoś to inaczej zrozumiałem i myślałem że chodzi o to iż tak ceinką stalówką będzie się źle pisało na Rhodi.
 4. Ale o co z tym papierem Rhodia chodzi Nr 4 Pióro japońskie stalówka H-EF a do tego jasny atrament i widać co jest napisane a i samo pisanie było przyjemne.
 5. A dziękuję @Szymon. Najgorsze że wszystko co się nam podoba to na złość nie jest tanie
 6. A dziękuję @marecki za pochwałki Co do pisania to wydaje mi się że Pilot 98 ze stalówką "F" ale praktycznie stawiam go na równi z Sailor Pro Gear Special Edition Sky Slim ze stalówką "H-EF". Tego Sailora co dopiero kupiłem a Pilotem już trochę pisze więc to chyba kwestia przyzwyczajenia się. Różnica jest niewielka ale jednak na korzyść Pilota choć zauważam że to chyb stąd też się bierze że muszę jakiś inny atrament nalać do Sailora gdyż przy jego cienkiej kresce mimo to iż ja uwielbiam atramenty jsno-niebiesko-turkusowe one robią się na papierze jeszcze jaśniejsze a to już mi się mniej podoba. Jak znajdę do niego ten odpowiedni atrament to myślę że to będzie moje pióro nr 1.
 7. Kurczę nie za bardzo mi idzie czytanie tego tekstu a co dopiero pisanie. A co tej cieniutkiej kreski to Sailor rulez
 8. To jest chyba pomysł ale już znalazłem więc po jabłkach - poniżej fotka moje faworyta ale nie piszę który to bo powinno być widoczne choć różnica niewielka
×
×
 • Utwórz nowe...