Jump to content

alrun

Użytkownicy
 • Content count

  552
 • Joined

 • Last visited

About alrun

 • Rank
  M
 • Birthday December 27

Contact Methods

 • WWW
  http://www.fpc.ink/users/294-alrun-(inkoholic)
 • Instagram
  https://www.instagram.com/ink.o.holic/

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Łódź

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. alrun

  Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)

  Zaraz będą mieli nowy kolor tylko dla Niemiec: November Rain
 2. alrun

  Problem z HERO 330

  Do tego możesz się zaopatrzyć w dużą strzykawkę lub gruszkę do płukania uszu i przepłukać pióro pod ciśnieniem. Ale najpierw pomocz przez dzień-dwa.
 3. alrun

  Wymiana listów

  Nowy wątek zapraszam do zabawy!
 4. alrun

  Poszukiwanie królewskiego niebieskiego :)

  @Orka Na odcień atramentu ma wpływ grubość stalówki i ilość atramentu, jaką podaje spływak. Im więcej, tym inkaust będzie ciemniejszy. Wypróbuj sobie Monteverde Sapphire.
 5. alrun

  Diamine: 150th Anniversary Safari

  Naprawdę fajna brudna zieleń. Miałam próbkę i na pewno kupię butelkę
 6. alrun

  Wprowadzamy: Rhodia Heritage

  Notatniki są naprawdę ładne, szkoda tylko, że takie drogie. Ale fajnie, że zajechały do Pióromaniaka
 7. Zazdroszczę prezentu! Naprawdę. Jest piękne.
 8. alrun

  Przerwa w pisaniu piórem

  Nie wiedziałam, że Lecai już nie da się kupić. Dobrze, że mam swoje, bardzo je lubię. Nie wiedziałam też, że Moonman M2 ma być jego następcą, jakoś wcześniej w aukcjach na e-bayu nie było takiej informacji... Mnie osobiście od Moonmana najbardziej podobają się Wancai Mini.
 9. alrun

  Przerwa w pisaniu piórem

  Oraz umyć wodą i wysuszyć
 10. alrun

  Panta rhei

  Cześć Franek
 11. alrun

  Wymiana listów

  Przeczytałam sobie jeszcze raz reguły i troszeczkę bym je zmieniła. 1. Listę tworzymy w kolejnych postach, kopiując najbardziej aktualny post (=ostatni zawierający listę). Można się dodawać i usuwać. 2. Proponuję tworzyć ją wg. wzoru: kolejny numer, nick (najlepiej oznaczyć siebie: @alrun - działa, a od razu można wejść w czyjś profil, by wysłać wiadomość), wiek (?), zainteresowania opowiedziane według własnych upodobań - suche fakty, albo bardziej rozbudowane zdania. 3. Adresy podajemy sobie w prywatnych wiadomościach. 4. Tematy listów są dowolne, jednak w trosce o zdrowie psychiczne uczestników unikajmy tematów drażliwych (pieniądze, polityka itp...). 5. Staramy się odpowiadać w racjonalnym terminie (na przykład w ciągu dwóch tygodni). Jeśli z jakiś względów nie możemy, postarajmy się poinformować o tym naszego rozmówcę. 6. Listy wysyłamy zwykłym listem Poczty Polskiej. Usunęłam wysyłanie pocztówek w kopertach: pomysł był tutaj krytykowany wcześniej. Przecież autor sam może zdecydować, jak wyśle pocztówkę Co sądzicie o takich zasadach? Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły/uwagi to piszcie. Myślę, że niedługo możemy wystartować z nowym wątkiem
 12. alrun

  Wymiana listów

  Ja osobiście wolałabym móc wybrać osoby do korespondencji, a nie zostać przydzielona. Jednak tak jak w życiu prywatnym nie da się polubić wszystkich, tak samo w „listowaniu” nie wszyscy muszą nam przypaść do gustu. Poza tym „parowanie” spowodowałoby pisanie tylko z jedną osobą. Ale przecież można to połączyć: kto chce niech wybiera, kto lubi zdawać się na los może się na niego zdać (mogę się nawet podjąć organizacji tego). Co do reguł, to ja nie traktowałabym ich jako żelazne zasady, a bardziej jako wskazówki. Jeśli chodzi o kwestię organizacyjną, to moim zdaniem: a) potrzebny jest nowy aktualny wątek b) uważam, że lepsza jest opcja komentarzy niż arkusza google, dlatego, że link do niego zginąłby na początku wątku, a lista atualizowana w postach będzie na jego końcu, łatwa do znalezienia. Podoba mi się pomysł z dopisywaniem obok swojego nicku czegoś o sobie (luźno, bez żadnych reguł)
 13. alrun

  Waterman: Inspired Blue

  Na stronie Watermana widnieją jako osobne dwa, ale jeden ma nazwę "Blue Obsession Inspired Blue" i nową etykietę, a drugi "Inspired Blue" i starą etykietę...
 14. alrun

  Waterman: Inspired Blue

  Jeden z moich pierwszych atramentów. Do dzisiaj lubię
×