Skocz do zawartości

alrun

Użytkownicy
 • Ilość treści

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O alrun

 • Ranga
  M
 • Urodziny 27 Grudzień

Contact Methods

 • WWW
  http://www.fpc.ink/users/294-alrun-(inkoholic)
 • Instagram
  https://www.instagram.com/ink.o.holic/

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

1208 wyświetleń profilu
 1. Zupełnie się nie zgadzam. Idealne, żeby wysłać komuś listę atramentów, by móc się wymienić próbkami. Przydatne, żeby sprawdzić, które próbki już się ma, albo których kolorów się jeszcze nie używało. Nie mówiąc o currently inked, z którego korzystam namiętnie. Poza tym FPC jest darmowe, stworzone przez „jedno z nas” i naprawdę wiele osób z tego korzysta, co ułatwia sprawę. Te małe kwadraciki z kolorami, to akurat najmniej istotna strona tej strony.
 2. Ja używam już od dawna. Bardzo przydatna strona, szczególnie jak się nie pamięta co się wlało, w które pióro 😂
 3. Jak dla mnie atramenty KWZ są właśnie takie nasze, tworzone z niesamowitą pasją i starannością.
 4. Poza fioletem kolory są takie dosyć podstawowe, mimo ich całkiem niemałej ilości. Trochę jakby były stworzone poprzez mieszanie ich ze sobą...
 5. Mnie się już przestają mieścić i ostatnio zastanawiałam się, czy nie kupić sobie nowego regału, tylko na atramenty
 6. @Topaz Zużyłeś aż tyle atramentu, żeby mieć problem z nabraniem? Jestem pod wrażeniem
 7. Mam z tej serii Żurawinę i choć zapach nie jest jakiś super mocny, to kolor ma dosyć oryginalny.
 8. Tak. Sekcja jest jakby bardziej trójkątna. Jeszcze nie jestem pewna, którą wolę.
 9. alrun

  Hypercolors

  Mam cztery atramenty Hypercolors (Nb, O, Cu i Os) od czasu ostatniego Pen Show. Uważam, że firma mogła jeszcze nad nimi trochę popracować zanim wypuścili je w świat. Już po jakimś miesiącu w jednym był atramentowy glut, a w innym pływały białe kropki. Nie wiem, czy oni je produkują sami, czy komuś zlecają ale jak dla mnie trochę fuszerka. Polecam recenzje @Martixx (O, Os, Nb, Cu)
 10. Do mojej kolekcji dołączyło nowe TWSBI: (Eco-T w kolorze miętowym)
 11. Ponieważ wstawiłam te same zdjęcia w innym miejscu i zostałam całkiem nieźle zjechana za kopiowanie etykiety, to wstawiam małe sprostowanie: Butelka ze skserowaną etykietą jest tylko i wyłącznie na mój użytek. Najzwyczajniej w świecie chciałam mieć tak fajną butelkę, jak ta oryginalna, a nie mam tyle pieniędzy by kupować wszystkie nowości atramentowe, więc całkiem sporo kupuję na pół z Martą. Nie próbuję nikogo zniechęcać od zakupu atramentów i obniżać zysków Pióromaniaka. Wręcz przeciwnie - chciałam podzielić się pomysłem grupowych zakupów. Wiem, że część osób nie kupi wcale niektórych atramentów, a zamawiając z kimś innym mogą się jednak skusić. Sharing is caring ludzie.
 12. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać od zakupu nowych Atramentów Pióromaniaka. Paczka dotarła dzisiaj, także pochwalę się kilkoma zdjęciami: Ponieważ ciągle kupuję atramenty na pół z @Martixx, to opanowałam już drukowanie etykiet do perfekcji: A Wam udało się zamówić wybrane kolory? Z tego, co widzę dostępny jest jeszcze żółty oraz zestaw wszystkich trzech 😊
 13. Ja to zrobiłam tak: Czyli dokładnie to samo, co jest na etykiecie 😊
 14. Zerknij sobie może na ofertę sklepu Paper Concept. Do albumu moim zdaniem papier powinien być o gramaturze co najmniej 200 (im większa gramatura, tym papier grubszy i tym samym sztywniejszy).
 15. Na Fountainfeder 30 ml kosztuje 3,7€, także strasznie drogo kupiłeś...
×
×
 • Utwórz nowe...