Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

   Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

Tiarus

Użytkownicy
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Tiarus

 • Rank
  XXF
 1. Hello :D

  Witaj
 2. Dzień dobry

  Witaj
 3. Nie dzisiaj, ale.. chciałam się podzielić Cross Classic Century Black Laquer z PapierNożyce.pl
 4. Cross Classic Century

  No i Cross o wymarzonych parametrach jest już mój. Wypada w tym miejscu serdecznie podziękować sklepowi PapierNożyce - jako jedyni nie odpowiedzieli, że nie ma, nie da się, wyczerpane i nie chce nam się. Rozumiem oczywiście, że piórko to żaden wielki szał, ale.. to była wielka miłość od pierwszego spotkania.
 5. Bardziej mi chodziło, ile trwało "długo" w Twoim przypadku. Choć widzę, że to tajemnica..
 6. dzięki, ale to.. nadal nie jest precyzyjna informacja
 7. Trochę mnie przerażasz - co znaczy długi...? Mam piórko w naprawie (ponoć skrzywiona po upadku stalówka, tylko winnych ni ma) i nastawiałam się na 2-3 tygodnie... będzie dłużej?
 8. Cross Classic Century

  Ten Vicoh (jeśli dobrze znalazłam) to.. nie mój typ stalówki. Co nie zmienia faktu, że przymierzenie się do niego może pokazać zupełnie inne efekty.
 9. Hej.

  Witaj!
 10. Witajcie

  Dzięki za podpowiedź Zwróciło moją uwagę i podoba mi się, ale jeszcze nie miałam okazji się z nim zapoznać organoleptycznie. Chyba muszę to nadrobić przy najbliższej okazji.
 11. Dla mnie ostatnie wydaje się najciekawsze, średnica 0.5 . Pierwsze ma taką stalówkę, jaką kojarzę z Parkerami i nie jest w moim typie - krótka i gruba. Chyba niechęć wynika z małej dłoni, za czym idzie niskie trzymanie pisadła nad papierem i taki "grubas" mi nie podchodzi. Drugie nieco większe w średnicy, ale też ładne. Jak zamówisz, to daj znać jak są wykonane, bo ciekawie wyglądają
 12. Cross Classic Century

  Przejdę na 100%, blisko mam a dziś akurat czas - dzięki. Chodziać na stronie, to widzę tylko nowsze modele i pojazd cenowy (pewnie płatna lokalizacja). Niemniej pójść i pomacać - chętna! Tego Sheaffera muszę zobaczyć na żywo, ale.. póki co chemii nie ma.. Trochę tak jak Bergamotka, musi być wygląd i chemia..
 13. Vermis.. powiedz mi proszę jak radzisz sobie z tym, że naboje się "wyrabiają"? Zwykle miałam tak, że po kilku(ew. nastu) takich napełnieniach naboje mi się nie trzymały jak należy - zdarzyło mi się, że raz delikwent odpadł i nieco nabrudził.. Ten kołnierzyk robił się szerszy i puszczał. Nie wykluczam, że miałam jakieś słabe, ale nadal nie wiem jak to "ominąć". W końcu jakiś sposób musi być, bo przecież konwertery nie doświadczają tego problemu, a zmienia się je w lewo i w prawo..
 14. Cross Classic Century

  A wracając do tematu, dziś będę oglądać w Bazarnik to piórko, a jeśli będę miała nieco większy fart, to może uda się wyrwać dokładnie takie parametry, jakich poszukuję. I jeśli się uda, to będę zdziwiona podwójnie...
 15. Cross Classic Century

  Chyba muszę wrzucić w avatar kota...
×