Jump to content

Michał1

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Michał1

 • Rank
  XXF

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Michał1

  Zamiennik do parkera

  Cześć, poszukuje wkładów do długopisu parkera, wkłady zarówno oryginalne jak i od zenitha strasznie mi się rozlewaja. Jakiej innej firmy wkłady będą ok? Waterman będzie pasował?
 2. Michał1

  Pióro do 150-200 zł

  Musi mi się podobać ciężko podać jakieś szczególne cechy. Ogólnie dziękuję za pomoc, teraz czas by to wszystko przemyśleć i wybrać dobrze.
 3. Michał1

  Pióro do 150-200 zł

  Grubość linii nie ma dla mnie większego znaczenia. Co do trzymania to wolałbym raczej blisko stalowki, do takiego trzymania jestem przezwyczajony.
 4. Michał1

  Pióro do 150-200 zł

  Myślę, że warto by było wziąć pod uwagę jeszcze moja ciężka rękę zdarzą mi się czasem przez przypadek mocniej docisnąć
 5. Michał1

  Pióro do 150-200 zł

  Przede wszystkim oczekuje żeby dobrze pisało, nie przerwało i nie "drapalo" papieru. Mam kilkuletnie doświadczenie z frontierem (czy jakoś tak :)) który musze przyznac nie pisał najlepiej i od nowego oczekuję czegoś więcej
 6. Cześć, mam problem z wyborem jakiegoś wiarę taniego pióra w przedziale do 150 max 200 zł. Przeglądając oferty skelpów internetowych wpadł mi w oko parker im, jednak jak widzę nie cieszy się on zbyt dobra opinią. Proszę o rady. I jeszcze jedno pytanie, co myślicie o zakupie pióra przez internet? Jest jakieś prawdopodobieństwo że w drodze stanie się z nim coś bardzo złego?
×