Jump to content

Michał1

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Michał1

 • Rank
  XXF
 1. Zamiennik do parkera

  Cześć, poszukuje wkładów do długopisu parkera, wkłady zarówno oryginalne jak i od zenitha strasznie mi się rozlewaja. Jakiej innej firmy wkłady będą ok? Waterman będzie pasował?
 2. Pióro do 150-200 zł

  Musi mi się podobać ciężko podać jakieś szczególne cechy. Ogólnie dziękuję za pomoc, teraz czas by to wszystko przemyśleć i wybrać dobrze.
 3. Pióro do 150-200 zł

  Grubość linii nie ma dla mnie większego znaczenia. Co do trzymania to wolałbym raczej blisko stalowki, do takiego trzymania jestem przezwyczajony.
 4. Pióro do 150-200 zł

  Myślę, że warto by było wziąć pod uwagę jeszcze moja ciężka rękę zdarzą mi się czasem przez przypadek mocniej docisnąć
 5. Pióro do 150-200 zł

  Przede wszystkim oczekuje żeby dobrze pisało, nie przerwało i nie "drapalo" papieru. Mam kilkuletnie doświadczenie z frontierem (czy jakoś tak :)) który musze przyznac nie pisał najlepiej i od nowego oczekuję czegoś więcej
 6. Cześć, mam problem z wyborem jakiegoś wiarę taniego pióra w przedziale do 150 max 200 zł. Przeglądając oferty skelpów internetowych wpadł mi w oko parker im, jednak jak widzę nie cieszy się on zbyt dobra opinią. Proszę o rady. I jeszcze jedno pytanie, co myślicie o zakupie pióra przez internet? Jest jakieś prawdopodobieństwo że w drodze stanie się z nim coś bardzo złego?
×