Jump to content

Szymon

Użytkownicy
 • Content count

  324
 • Joined

 • Last visited

About Szymon

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Miałem Safari, więc kształt taki sam jak w Al-star. Jakoś sie z nim nie polubiłem, ale może jeszcze raz spróbuję żeby się przemóc (ale już z AL-Starem, ze względu na materiał). Studio jest wygodne. Bardzo lubię to pióro.
 2. Prelude jest bardzo leciutkim piórem. Przymierzałem się do niego i jest naprawdę fajne i wygodne. Same stalówki - F-ki są naprawdę cieniutkie i piszą super. Na pewno pióro warte zakupu - do mnie najbardziej przemawiała wersja Cobalt Blue - świetne połączenie kolorów
 3. Sagarisa kupiłem mamie na urodziny i jest bardzo zadowolona. Miałem okazję popisać tym piórem i jest bardzo fajne (co jest fajne opisała Nikaa powyżej). Pióra Faber- Castell to świetne stalówki i faktycznie są dość eleganckie. Osobiście mam e-Motion i jest bardzo fajne z tym że dość ciężkie. Z piór w rozsądnych pieniądzach i super cienką stalówką jest jeszcze Sailor 1911 Young. Bardzo fajne, eleganckie pióro. Z tym że linia jest dość klasyczna. Polecam też obserwować aukcje, bo czasami da się coś naprawdę fajnego wyrwać w rozsądnych pieniądzach. Ja na przykład kiedyś wyrwałem z aukcji coś takiego: Spełniałoby absolutnie wszystkie założenia, tylko żeby dostać w dobrej cenie, to może trochę potrwać zanim się trafi.
 4. Zastanów się nad TWSBI. Rozważ też Platinum Vicoh
 5. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Dla mnie to nawet lepiej, bo ja lubię F-ki
 6. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  To jest tak fajne pióro mimo swojej niezbyt wysokiej ceny
 7. A ja od sióstr coś takiego dostałem pod choinkę
 8. W Luxpenie są teraz bardzo fajne wersje kolorystyczne. Chciałem niebieskiego (Lapis Inferno), ale w końcu zdecydowałem się na Ivory Darkness.
×