Jump to content

Szymon

Użytkownicy
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

About Szymon

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  To jest stalówka B? O_O
 2. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  No to znow zdjecie łączone
 3. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Fota wczorajsza, ale pióro pasuje tez dziś:
 4. Pomyliłem tematy 🤦‍♂️
 5. Szymon

  Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Świetny jest ten Waterman!
 6. Szymon

  Pióra Montblanc 14k

  Wrzuc na jakis hosting i podlinkuj
 7. Szymon

  Pióra Montblanc 14k

  Zawsze możesz napisać do Montblanc z prośbą o identyfikację pióra po numerze seryjnym. Na fountainpennetwork bywały wzmianki o takich sytuacjach.
 8. Szymon

  Pióra Montblanc 14k

  Pióro jest warte tyle ile ktoś będzie chciał za nie zapłacić. Najlepiej wejść na portale aukcyjne i zobaczyć jak kształtują się ceny tego modelu i na tej podstawie wyciągnąć sobie jakąś średnią.
 9. Szymon

  Kultowe pióra

  No prawda... Safari swego rodzaju kultowości i przebojowej kariery odmówić nie można. A jednak ja nie lubię tego pióra. miałem i szybko się pozbyłem. Zdcydowanie wolę Studio.
 10. Szymon

  Kultowe pióra

  A swoją drogą właśnie posiadanie takiego kultowego pióra (bo z jakiegoś powodu sa one kultowe) potrafi taką rozmowę zainicjować łatwiej. Jestem szcześliwym posiadaczem jednego takiego pióra i ludzie mimo tego że nie interesują się piórami zawsze zwracają na nie uwagę. Mowa o Myu701
 11. Szymon

  Kultowe pióra

  To jest druga strona wielu hobby. Obiektywnie nic nie przemawia (parametrami uzytkowymi) za piórami, zegarkami mechanicznymi (lub zegarkami w ogóle, bo przecież każdy ma w komórce), płytami winylowymi i jeszcze pewnie kilkoma innymi rzeczami. Ale są grupy entuzjastów którzy to lubią i dobrze im z "użeraniem się" z problemami użytkowymi tych przedmiotów. Nie biadolmy nad tym że społeczeństwo nie uzywa piór bo jest to całkowicie zrozumiałe. Bądźmy tymi wyjątkami, które to robią bo czasami jest to bardzo dobry powód do rozpoczęcia konwersjacji i poznania nowych ludzi, bo "o! pisesz piórem?"
 12. Szymon

  Kultowe pióra

  👍
×