Skocz do zawartości

Szymon

Użytkownicy
 • Ilość treści

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Szymon

 • Ranga
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male

Ostatnio na profilu byli

864 wyświetleń profilu
 1. Zawsze możesz napisać do Montblanc z prośbą o identyfikację pióra po numerze seryjnym. Na fountainpennetwork bywały wzmianki o takich sytuacjach.
 2. Pióro jest warte tyle ile ktoś będzie chciał za nie zapłacić. Najlepiej wejść na portale aukcyjne i zobaczyć jak kształtują się ceny tego modelu i na tej podstawie wyciągnąć sobie jakąś średnią.
 3. No prawda... Safari swego rodzaju kultowości i przebojowej kariery odmówić nie można. A jednak ja nie lubię tego pióra. miałem i szybko się pozbyłem. Zdcydowanie wolę Studio.
 4. A swoją drogą właśnie posiadanie takiego kultowego pióra (bo z jakiegoś powodu sa one kultowe) potrafi taką rozmowę zainicjować łatwiej. Jestem szcześliwym posiadaczem jednego takiego pióra i ludzie mimo tego że nie interesują się piórami zawsze zwracają na nie uwagę. Mowa o Myu701
 5. To jest druga strona wielu hobby. Obiektywnie nic nie przemawia (parametrami uzytkowymi) za piórami, zegarkami mechanicznymi (lub zegarkami w ogóle, bo przecież każdy ma w komórce), płytami winylowymi i jeszcze pewnie kilkoma innymi rzeczami. Ale są grupy entuzjastów którzy to lubią i dobrze im z "użeraniem się" z problemami użytkowymi tych przedmiotów. Nie biadolmy nad tym że społeczeństwo nie uzywa piór bo jest to całkowicie zrozumiałe. Bądźmy tymi wyjątkami, które to robią bo czasami jest to bardzo dobry powód do rozpoczęcia konwersjacji i poznania nowych ludzi, bo "o! pisesz piórem?"
×
×
 • Utwórz nowe...