Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

   Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

Szymon

Użytkownicy
 • Content count

  291
 • Joined

 • Last visited

About Szymon

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Ja dziś próbuję się bawić maczakiem:
 2. Platinum zawsze dobre. Nawet Preppy pisze się świetnie
 3. Napełnianie naboi

  Podejrzewam klej na gorąco, ale mogę się mylić.
 4. A to nie jest przypadkiem 060 Triple od Bocka? http://www.peter-bock.com/products/nib-systems
 5. Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  @Pimps Bardzo ładny ten Żeglarz. Chodzi za mną coś z ich stajni - tylko drogie trochę te co mi się podobają :/
 6. Myślę, że wywołanie @LLothar do dyskusji jest tu na miejscu
 7. Pióro dla ucznia

  Ze swojej strony zaproponowałbym: - Kaweco Sport bo całkiem fajne i nieduże - Kaweco Student - bardzo przyzwoite pióro - Waterman Hemisphere w jakiejś podstawowej wersji - całe liceum i studia takim pisałem i złego słowa nie powiem, bo było zupełnie ok. Oczywiście sugestie odnośnie FC są jak najbardziej trafne jeśli chodzi o stalówki - co do lekkości się nie wypowiem bo posiadam jedynie ciężkie FC E-motion. @Kolektor Też bardzo długo pisałem Vectorem (nawet mam go do tej pory), ale jeśli chodzi o komfort pisania to nawet nie ma startu do tych trochę droższych piór. Poza tym z tego co słyszałem są duże rozbieżności jeśli chodzi o jakość stalówki między egzemplarzami.
 8. Pióro Additive

  Cześć! W kwestii ruchu z tej strony, to mogę się troszkę winny czuć bo nie darowałem sobie pochwalenia się. Bardzo fajnie, że trafiłeś na forum przez te statystyki ruchu Mogę zatem osobiście podziękować (na tyle na ile da się za pośrednictwem forum) za bardzo ciekawe pióro.
 9. Pióro Additive

  Całkiem fajny wynalazek. Raczej do pisania w domu bo dość spore, więc średnio wygodnie się nosi (zwłąszcza w przypadku kiedu robi się to tak jak ja - czyli w etui, które mieści się w kieszeni) i sam materiał jest dość wrażliwy - przy upadku pęknięcie jest praktycznie pewne. Ale trzeba przyznać, że robi wrażenie na postronnych
 10. Pióro Additive

  Tez masz Additive? Można do nich pisać po polsku, bo to gość z Poznania jest Tyle, że mieszka w Norwegii
 11. Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  @-Mateusz- @alrun To, że skuwka jest matowa wynika z techniki wykonania. całość pióra jest polerowana ręcznie od zewnątrz, wewnątrz nie da się tego tak wypolerować. Kanalik na atrament też jest matowy tylko po zatankowaniu pióra nie rzuca się to w oczy. Pióro i tak raczej do pisania w domu, bo jest dość spore, więc nosić go nigdzie nie będę raczej. Ale i tak bardzo mi się podoba.
 12. Jakim piórem piszesz dzisiaj?

  Jeszcze nie wiem bo to pierwsze tankowanie. Ale powinno dać się normalnie wypłukać. Kusi mnie żeby zalać tam inny kolor wiec trąba będzie wyczyścić. Ale fajne, nie?
 13. To jeszcze Tu dorzucę (wiem, że już wrzucałem w wątku o tym czym się dziś pisze), mimo że historia nabycia pióra jest z opóźnieniami i pokrętna. Dostałem od kumpla jako prezent na urodziny w pierwszej połowie lipca, ale niestety ucierpiała sekcja i czekałem na nową sekcję, która była wysyłana z Norwegii. Ale już mogę się cieszyć nabytkiem od kilku dni.
×