Skocz do zawartości

Topaz

Użytkownicy
 • Ilość treści

  938
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Topaz

 • Ranga
  M
 • Urodziny 07.07.1968

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Białystok

Ostatnio na profilu byli

1342 wyświetleń profilu
 1. @derywat, od początku była mokra M (oznaczenie 05), w Twoim ziarno wydaje się rozmiaru F, może trzeba końcówkę stalówki lekko podgiąć do góry, rozejdzie się i zacznie pisać grubiej.
 2. Samo pióro jest (wszystkie wersje) bardzo dobrze wykonane, jakościowo bez zarzutu. Jedno tylko musisz sprawdzić, czy wygodnie będzie Ci się nim pisać. Ja początkowo byłem zachwycony, ale po napisaniu kartki, dwóch, zmieniłem zdanie i ostatecznie zrezygnowałem z zakupu. Pióro jest bardzo cienkie, trzyma się wygodnie, ale w miarę pisania ręka coraz bardziej się męczyła. Trzeba wypróbować.
 3. Szare chmury na niebie, więc trochę morskiej zieleni- Lamy Amazonite:
 4. Na liście będą więc pióra, które już coś przez lata udowodniły, swoje przeżyły i trzymają się "jak nowe" i których warto szukać, bo się pojawiają na rynku od czasu do czasu. Modele do pisania, nie inwestycje finansowe. Moje propozycje: Parker RIALTO Parker 45 Sheaffer Prelude Pelikan M200 Lamy 2000
 5. Piękny kształt, bardzo trudny materiał, gratulacje.
 6. Takie grudki, plamki, zacieki, osad pojawiły się po dwóch miesiącach w korpusie Moonman'a. Coś się dzieje z tym atramentem. Z innymi czerwonymi (Pelikan, Diamine, Standardgraph) takich objawów nie było. Miał ktoś takie problemy?
 7. Od zobaczenia zdjęć cięgle mnie trzyma podziw. Gratuluje cierpliwości i pomysłów na wykonanie (ziarno rzepaku, jak usunąć?). Piekny przedmiot i historia wykonania.
 8. @konis, Ty to potrafisz zawsze zaskoczyć. Atrament odkopać w przepaści czasu jeszcze zrozumiem, ale ta reklama, to już najwyższy poziom.
 9. Dziwię się trochę tej decyzji. Nawet jeżeli we wrześniu nie chcą fizycznych spotkań, to powinni zorganizować coś poprzez sieć. Dziura w kalendarzu tej imprezy w mojej opinii świadczy, że im się nie chce. Mały minusik do wizerunku.
 10. Właśnie ponownie zalałem Diamine Aqua Lagoon.
 11. @Krzysiek_W, gratulacje, piękne stany, piękne pióra, pokaż stalówki i jak piszą. Jeden zakup a już kolekcja zbudowana.
 12. Że co? Z Filipin atrament? Jak Ty @alrun wynajdujesz takie firmy i jak takie atramenty ściągasz do Polski? Pytania retoryczne, ale pełne podziwu.
×
×
 • Utwórz nowe...