Skocz do zawartości

Topaz

Użytkownicy
 • Ilość treści

  828
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Topaz

 • Ranga
  M
 • Urodziny 07.07.1968

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Białystok

Ostatnio na profilu byli

1165 wyświetleń profilu
 1. Ciekaw jestem próbki koloru, tej Aurora Borealis.
 2. Na nocną zmianę trzeba zatankować coś mrocznego, J. Herbin Blue des Profondeurs:
 3. Dziękuję za podzielenie się testem, kolor podoba mi się i wysychanie jest na doskonałym poziomie.
 4. @Snooker500, myślałem, że już wszystko widziałem, a tu proszę... Starling Purple, miła niespodzianka. Jestem zainteresowany tym kolorem, może sobie kupię?
 5. @tom_ek, @derywat, Solferino to magiczny atrament, po wypróbowaniu próbki (akcja testowania atramentów -Kolorowy Zawrót Głowy ;))wiedziałem, że muszę go mieć. Kupiłm i... nie zalałem pióra chyba przez miesiąc. Ale jak juz zalałem... to mam zawsze w kilku piórach. Tego koloru i nasycenia nie da się pomylić z żadnym innym. Jest hipnotyzujący. Ps. mimo strzępienia - pozycja obowiazkowa.
 6. @derywat jak Ty wynajdujesz takie pióra, jestem pełen podziwu. Pióro jest plastikowe, z metalu, lakierowane? Klips wygląda na funkcjonalny.
 7. Zapisz się do Warszawy. Ja rekomenduję, byłem już trzy razy. Jadę specjalnie, z Białegostoku, bo to całodzienne oderwanie się od rzeczywistości do świata bez problemów. Spotkanie zapewne odbędzie się w sobotę, więc na cały weekend jest radość. Ludzie przyjaźni, wyluzowani, z chęcią dają popisać piórami, które mają, można potestować i pióra i atramenty. Jest zawsze kilkanaście kolekcji piórowych do obejrzenia. I... kolega @empi ze swoimi opowieściami i piórami. I... @Nicponka i @Nicpon opowiadają o atramentach ze swojej manufaktury. Polecam. Ps. Wezmę sękacza do kawy
 8. Ja już się zarejestrowałem, do zobaczenia we wrześniu: Thank you for your registration for the Pelikan Hubs. Your selected Hub Country: Poland City: Warsaw
 9. @Lodzermensch, ciekawe obserwacje, potwierdzam, że Parker 45 startuje po miesiącu nawet. Mam kilka, często zalane różnymi atramentami i zawsze startują, trochę ciemniej, ale zawsze bez problemu. Co do "systemów", to PLATINUM Plaisir, z blue-black Platinum wystartowało mi po ok 6 miesiącach bez problemu.
 10. Piękne pióro, piękna stalówka, piękny klips, wszystko do siebie pasuje. Gratuluję wyboru.
×
×
 • Utwórz nowe...