Skocz do zawartości

Rufjo

Użytkownicy
 • Ilość treści

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Rufjo

 • Ranga
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Z Wolicy

Ostatnio na profilu byli

425 wyświetleń profilu
 1. Postaram się coś skrobnąć, ale to chwile potrwa :)
 2. Poprosiłem oczywiście o dodatkowe zdjęcia - ale na razie cisza.
 3. A nie masz wrażenie, że jedno skrzydełko jest skrzywione i lekko nachodzi na drugie?
 4. Dobry wieczór, Na jednym z portali aukcyjnych zakupiłem używane pióro Dunhilla. Jeden z kolegów zwrócił mi uwagę na dziwny wygląd stalówki - twierdzi, że coś z nią jest nie tak. Jeszcze nie zapłaciłem i teraz zastanawiam się czy powinienem sfinalizować transakcję. Wrzucam zatem zdjęcia z aukcji i proszę Was o pomoc - czy Waszym zdaniem coś tu jest nie tak?
 5. Hi Taizo, I have a few Wancher fountain pens - inter alia Crystal Demonstrator and Wancher Kousen Oshita Artist. So far, I have no objections to them Regards. Rufjo
 6. Pomyśl też może o Waterman Hemisphere. Na rodzimym portalu aukcyjnym do kupienia czasami nawet już za 50 zł.
 7. I jeszcze doklejcie sobie husarskie skrzydełka. Bardzo przepraszam ale w takim wypadku ja serdecznie podziękuję. To miało być pióro forumowe z PWF.pl a nie kolejny modny ostatnio pseudopatriotyczny badziew w komplecie z kartoflem.
 8. Jeśli chodzi Ci o to, że jest to przyrząd służący do pisania, to tak, i Parker i Waterman to to samo. Ewentualnie może chodzi Ci o pióra sprzedawane na portalach aukcyjnych z Dalekiego Wschodu - wtedy rzeczywiście i "Parker" i "Waterman" mogą pochodzić z tej samej fabryczki w garażu.
 9. Bardzo ładny efekt mieszalniczy Arkadiuszu
 10. Ten atrament przypomina Standardgraph - Reed Green i chyba nie o to chodziło Kokainie. To już lepszy będzie Standardgraph - Gold.
 11. Montblanc z lat 50-tych na nabój lub konwerter? A to ciekawe
×
×
 • Utwórz nowe...