Skocz do zawartości

eileen1x

Użytkownicy
 • Ilość treści

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O eileen1x

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

77 wyświetleń profilu
 1. W żaden sposób nie mogę odkręcić sekcji dla wymiany naboju z atramentem. Metalowy korpus pióra jest bardzo śliski, a plastikowa sekcja bardzo podatna na uszkodzenia. Czy jest jakiś penetrator, który potrafi wniknąć w szczelinę pomiędzy korpusem a sekcją i zwilżyć zaciśnięty gwint?
 2. Bardzo dziękuję za dokładną instrukcję. Zastosuję się do niej i jestem pewien, że przy zachowaniu odpowiedniej staranności sekcja zostanie sklejona. Nie omieszkam o tym poinformować.
 3. Zabiorę głos w sprawie niemieckich piór nieznanych marek. Charakterystyczny klips, który niektórym kolegom kojarzył się anatomicznie, naprowadził mnie na trop. Oto jedno z moich piór wiecznych produkcji NRD. Jest to pióro Prinzess z lat 60 tych i zarówno ring jak i klips stylistycznie jest taki sam jak prezentowanych przez kolegów piórach.
 4. Witam. Pierwszy raz na forum więc z pewną tremą Chciałem zapytać doświadczonych kolegów jak sobie poradzić z pękniętą sekcją, żeby zapobiec wyciekom atramentu. Sekcja pękła wzdłużnie od strony stalówki w stronę korpusu. Powstała rysa długa na 8 mm i obawiam się, że po napełnieniu pióra atramentem może plamić palce. Czy jest jakaś sprawdzona metoda sklejenia takiego pęknięcia? Pióro marki Prinzess z lat 50-60
 5. Jak to zdobyć atrament? Chyba kupić skoro jest wyznaczona cena. 85. Eileen - 1 butelka Pozdrowienia Eileen
 6. Snobizm - to jest powód, dla którego spieramy się o to czy Montblanc jest lepszy od Sailora, a Mercedes jest lepszy od Lexusa
 7. Za pomocą Hero 330 można było bardzo dobrze wyrobić sobie charakter pisma
×
×
 • Utwórz nowe...