Skocz do zawartości

Kleks

Użytkownicy
 • Ilość treści

  1448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Kleks

 • Ranga
  B
 • Urodziny 01.09.1974

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Ze wsi zabitej dechami

Ostatnio na profilu byli

1828 wyświetleń profilu
 1. Na Nikoniarzach mówią na nią "skrzynia". Tyz piknie! Jaby chto pytał, to mam taką samą
 2. A kartka z rysunkiem, где?
 3. Z tym odcięciem od pieniędzy to niekoniecznie... Są rzeczy, w które można inwestować (złoto, biżuteria) i ludzie mający naprawdę dużo kasy, tak właśnie robią. Jeśli chodzi o inwigilację, to tak jak napisał Derywat, ona już się dzieje, więc tu nic się nie zmienia. Może tylko mniej będzie flejtuchów i ludzie zaczną bardziej dbać o higienę. Ale żadnych "skoków technologii", zwłaszcza tych pozytywnych dla ogółu, nie spodziewałbym się.
 4. Jedno jest pewne, żyjemy w ciekawych czasach. Ja jednak niczego nie zapisuję. Zrobię to, jak się skończy. Pisanie takich rzeczy niesie za sobą nieuchronne wnioski i przewidywania, a raczej próby przewidywania, co będzie. Więc ja wolę - mówiąc kolokwialnie - nie zapeszać.
 5. Natomiast zgodzę się z jednym. To, że na tym badziewiu jest napisane "Ministry of National Defence of the Republic of Poland", to powinno być ścigane prawem. A że nie jest... Cóż, jakie pióro, jaki producent, takie Ministry of Defence...
 6. No to super. Bardzo Ci dziękuję za wyklarowanie co i jak, a koledze Akavel za podsunięcie programu. No przecież szukałem czegoś takiego od wieków. Chyba nawet ze trzech... A teraz już widzę, co jeszcze mógłbym skatalogować. Hmmm... Atramenty to na pewno. Piór nie mam jakichś wartych uwagi, no i niedużo... Może pędzelki? Albo ołówki? O, już wiem! Zdjęcia! Modele kartonowe! Ajajaj... Idę spać.
 7. Acha. Znaczy za każdym razem kliknąć? Eeee, to nie jest taki problem. Może twórcy programu wyszli z założenia, że niekoniecznie za każdym razem będziesz chciał używać tej samej opcji sortowania. Ale z tego co widzę, to mogę na przykład dodać okno z tekstem - rodzaj literatury - i jeśli to będzie powiedzmy kryminał, to po kliknięciu na kolumnę - rodzaj - ustawi mi wszystkie kryminały w kupie? No to by było właśnie to, o co mi chodziło.
 8. No doprz... To jeszcze mi powiedz, co znaczy, że nie da się analfabetycznie? A po czym mam znaleźć daną pozycję? I wytłumacz mi prostym chłopskim językiem, what do you mean, że "po dodaniu rekordu, cała baza danych się rozjeżdża i nie zachowuje preferencji sortowania"?
 9. Dobra, sprawdziłem ten Symphytum. Jak dla mnie, to jest rewelacja. Na razie zrobiłem pierwszy wpis, więc jeszcze nie zapoznałem się z wadami, jeśli jakieś toto ma. Jutro się pobawię. Z tym, że do książek to mi pasuje bardziej, a do atramentów to jednak widziałbym, Collector Notepad. Inny charakter kolekcji. Excel jest być może dobrym rozwązaniem, ale jak dla mnie, to już trochę za skomplikowanym. Poniżej zrzut ekranu z Symphytum.
 10. Głowę popiołem to się posypywało przedwczoraj. Za późno!
 11. Byle nie była to jakaś stara krowa...
 12. No dzięki, już zainstalowałem. Tak, oczywiście odznaczyłem to. Jeśli chodzi o mój stosunek do takich usług, to rzeczywiście, znasz mnie dobrze Przy okazji, dowcip mi się przypomniał. Pukanie do drzwi, facet otwiera, a tam gość z walizkami i od razu mu się wpakował do przedpokoju. - Dzień dobry - mówi - Od dziś będę tu mieszkał - Cooo? - No tak. I nstalował pan wczoraj nowe oprogramowanie na komputerze? - Instalowałem. I co z tego? - A przeczytał pan całą umowę, przed kliknięciem - Instaluj? - Nnoo... Nie. - No właśnie... A wracając do programu, Gdzie toto przechowuje zapisane listy? Zresztą dobra, znajdę jakoś... No to widze, że zabawę na weekend mam
 13. Właśnie zapisałem pierwszą pozycję w tym Collector Notepad. Lubię takie proste programiki, ale dwie rzeczy mnie się nie podobają. Jedna to taka, że mogę znaleźć książkę tylko po tytule, albo po dacie dodania. Przydałoby mi się coś takiego, żeby było więcej tych możliwości. Zrobiłbym wtedy kilka kategorii wyszukiwania, np po autorze, rodzaju publikacji, wydawcy itd... Druga sprawa, to gdzie się to zapisuje? Rozumiem, że jak odinstaluję programik, to po ptokach? Nie ma on żadnego folderu, w którym trzyma całą moją robotę katalogowania? Głupio by było wpisać np z 500 pozycji i... Coś poszło nie tak.
 14. To zależy, czy też dostali Krówkę...
×
×
 • Utwórz nowe...