Skocz do zawartości

Robson

Użytkownicy
 • Ilość treści

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Robson

 1. Wkładki w wersji blue też masz, czy tylko zestaw podstawowy z okładką?
 2. Niestety turkusowy atrament to nie moja bajka. Nie znajduję dla niego żadnego zastosowania, nawet do wakacyjnych notatek.
 3. A tak liczyliście na butelkową zieleń, uprzedzałem że nic z tego Dobrze, że będzie ten camel, Passport naprawdę wygląda świetnie w tym kolorze.
 4. Ten "mini" będzie raczej mało przydatny, natomiast pozostałe nowości są już znacznie ciekawsze. Chociaż camela raczej nie kupię, mam już LE w tym kolorze.
 5. Ale te gumki z węzełkiem są na zapas na zewnątrz do notatnika, a nie do mocowania wkładów.
 6. U mnie jakość sok z cytryny się nie sprawdził. Jeżeli już upaćkam palce atramentem to mleczko Cif plus szczoteczka (zwłaszcza gdy atrament ubrudzi palce i okolice paznokci).
 7. Po cichu liczyłem, że już teraz będzie jakiś news . Z drugiej strony 16 lutego to nie tak odległy termin, dziękuję za informację.
 8. A wiadomo kiedy należy się spodziewać tych wiadomości, chociaż w przybliżeniu .
 9. A wiadomo coś więcej na temat tych jubileuszowych niespodzianek?
 10. I co Nikaa, dokupiłaś już te gumki, czy dalej jedziesz na "recepturkach"?
 11. Szkoda, jak dla mnie mdły i nijaki. Wolę bardziej wyraziste kolory.
 12. To nie jest mój ulubiony kolor , ale nawet gdyby był, to ta czerwień jest jak na mój gust trochę zbyt "brudna". Dzięki za jego zrecenzowanie.
 13. Bo tam przyklejałeś pewnie do papieru wewnątrz okładki. Natomiast w przypadku Midori raczej nie będziemy wymieniać skórzanej okładki, a jedynie wkłady.
 14. Co prawda nie próbowałem, ale ponieważ są przyklejane od wewnętrznej strony okładki, która jest "mechata" podejrzewam, że da się je usunąć.
 15. Chyba trochę przesadzacie z tym "nieumieniem". Oczywiście lubię i wolę pisać piórem nie znaczy to, że oduczyłem się pisać długopisem. W pewnych sytuacjach to "narzędzie" sprawdza się i nie mam wówczas problemu z przerywaniem czy też brudzeniem.
 16. Tradycyjnie świetne zdjęcia, a i sama recenzja zachęcająca do zerknięcia w stronę oferty TWSBI
×
×
 • Utwórz nowe...