Jump to content

beiska

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About beiska

 • Rank
  XXF

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. Może jestem dziwna, ale jak zobaczyłam na żywo Lamy, stwierdziłam, że są brzydkie i nie rozumiem ogólnego podniecenia nimi. Sprzedawca 5 razy wymieniał stalówkę, aż w końcu trafił na taką, co nie drapała, a ich szerokość była przypadkowa.. Efka efce nierówna. Do tej pory jakoś Piloty się mnie trzymają, mam nadzieję, że kiedyś coś droższego od Prery.. To, co mine mile w sklepie zaskoczyło, to Kaweco Dia2. Świetnie wyważone, dosyć mokra stalówka gładko sunąca. Nie zdecydowałam się, bo mi nie spodobały się proporcje rozmiaru stalówki do korpusu, a na Elite nie miałam kasy. Ale ogólnie polecam. Tańsze modele - Student, Sport mają tą samą stalówkę więc powinny świetnie pisać.
 2. Możecie się zaśmiać z tej propozycji: Pilot Kakuno Mam MR i Prerę i w porównaniu do MR duuużo cieńsze i cieńsze od M Prery. Pióro bardzo lekkie, ale nie dla każdego to wada. Polecam
 3. beiska

  Sailor 1911 Young

  Tak więc nabyłam drogą kupna Younga. Gdybym chciała mieć gwoździa do pisania to poszłabym np. do Castoramy... Jestem zła i nie mam ochoty bawić się w namawianie do życia tego pióra..
 4. beiska

  Sailor 1911 Young

  Czy ktoś wie jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy Sailor Young a Reglus?
 5. beiska

  Sailor 1911 Young

  Czy mogę poprosić o próbkę na zdjęciu tej eFki? (idealnie by było w towarzystwie jakiejś M japońskiej)
 6. beiska

  Sailor 1911 Young

  przy moim szczęściu pewnie będzie coś nie tak. Poza tym nie mam poczucia pewności ile będzie wynosił końcowy koszt, nie lubię tak robić zakupów.
 7. beiska

  Sailor 1911 Young

  To mogłoby się sprzedawać za powiedzmy 420-450.
 8. beiska

  Sailor 1911 Young

  Przyglądam się Pilotowi Stella 90s i przyglądam... Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nie ma go nigdzie w ofercie w Polsce, mimo, że jest ciekawą propozycją jakość/cena? Czy to przez to, że jest trochę "niewymiarowe" (ma mniejszą stalówkę)?
 9. beiska

  Sailor 1911 Young

  Fakt, to był skrót myślowy, nie ma w Polsce
 10. beiska

  Sailor 1911 Young

  Cło jest pobierane losowo? Jak wygląda kontrola? Potrafi ktoś wskazać zaufanego sprzedawcę u którego mogłabym kupić model wskazany przez ksm?
 11. beiska

  Sailor 1911 Young

  Nie ukrywam, że ciekawa propozycja, ale mam opory przed zamawianiem...
 12. beiska

  Sailor 1911 Young

  80-100 dolarów brzmi kusząco, ale chyba trzeba pamiętać, że kurs nie jest przeliczany w najbardziej korzystnej wersji i chyba przez to wychodzi znacznie drożej... Zastanawiam się, czy zamawiać M czy F. Piszę małymi literami, ale też lewą ręką pod trochę innym kątem i ten atrament musi swobodnie spływać, zawsze mam z tym problemy... Z jakiego sklepu swoje pióro zamawiałeś? Nie było problemu z reklamacją i zwrotem? Masz wersję pozłacaną czy rodowaną? Szkoda, że Pilot nie ma nic w takim przedziale cenowym. Prera odpada, bo 220 zł za pióro w którym jest stalówka z pióra za 70 zl, jest jakimś żartem.
 13. Czy ktoś jest posiadaczem tego pióra? Proszę o opinie. Zastanawiałam się nad Parolą, Pilotami, ale coś w chwili obecnej nie potrafię przeskoczyć w głowie takiej wysokiej kwoty na pióro. Young wydaje mi się rozwiązaniem pośrednim, ale czy dobrym?
 14. Ehhh szukam tego inoxcroma ze zdjęcia, nawet pisałam do Hiszpani... Jeśli mnie oczy nie mylą to Inoxcrom 2002
 15. beiska

  Proszę o opinię

  Znajdzie się ktoś, kto potrafi napisać parę osobistych słów o Montegrappie? (Parola, Fortuna... lub cokolwiek z czym ktoś miał do czynienia)
×