Jump to content

korwin11

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About korwin11

 • Rank
  XXF
 • Birthday 10/04/1954

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Warszawa
 • Zainteresowania
  1. WNUCZKA Antonina.... instrumenty piśmienne, Tesla model 3 i reszta związana z Elon'em Musk'iem, eksploracja kosmosu, evaping, teoria prawdziwego kapitalizmu a praktyka, polski ruch narodowy
 1. Ulubiony, stary wół roboczy WM Hemi spadł był prosto stalówką na posadzkę, no i pękła, znaczy złamana jest !! Proszę o namiar, gdzie w Warszawie kupić taką stalówkę w rozmiarze M lub F. Ktoś? Coś?
 2. korwin11

  Pióro EF do 80zł

  Niemal identyczne jak Twoje Hero 907, ale ze stalką EF = 0,38 mm znalazłem np tutaj http://alexnld.com/product/black-hero-9296-0-38mm-extra-fine-smooth-iridium-fountain-nib-pen/ Pewnie są też takie na aliexpresie i na ebayu.
 3. korwin11

  Pióro dla początkującej

  Szanowna Koleżanko Mam nadzieję, że nie poczujesz się obrażona lub zawstydzona, ale słowo tusz razi wiele osób piszących piórami, a więc raczej atrament w kałamarzu, a nie tusz w butelce, bo to i brzmi ładniej i jest poprawnie, prof. Miodek wtedy też się cieszy Ja np. z pokorą przyjmuje takie poprawki, bowiem uważam to za pewną formę nauki...
 4. korwin11

  Atrament do dokumentów - brąz

  Cóż, pewnie po 20tu, 30tu minutach na jedno wychodzi, bo wody używa się także do gaszenia pożarów
 5. Otóż nie do końca jest tak źle, jak piszecie Mam mojego P. Reflexa od 3 lat, piszę nim niewiele, ale często ze mną podróżuje luzem w bocznej kieszonce teczki (z kluczami). I co? I nic, nie ma żadnych pęknięć - obejrzałem korpus i skuwkę pod lupą, są jak nowe. Jedyne, co mogę potwierdzić, to lekko starta gumka na sekcji. Klips nie jest bardzo błyszczący, jest lekko matowy, ale nie wiem, czy nie taka jego uroda. Po tygodniu od odstawienia startuje od przyłożenia, no czasem po 0,5 sek. No i może ma znaczenie napis wokół skuwki "UN MADE IN UK", znaczy, w sensie jakości materiałów?
 6. korwin11

  Wisienka - KWZI

  Witam wszystkich Szanownych Forumowiczów. Moim pierwszym postem chcę wyrazić podziw, szacunek i zachwyt atramentami Kolegi Nicponia, zwłaszcza Wisienką. BTW, jak stać się szczęśliwym posiadaczem?
×