Jump to content

zara99

Użytkownicy
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

About zara99

 • Rank
  F

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  warszawa

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. zara99

  Męczenie pióra rysunkami

  ładnie pisał Twój tata. a i 'temperówka na żyletkę ' - najlepsza jaką znam, ale swoją zgubiłam i już nie mam. można było mieć grafit długi wedle życzenia i potrzeb. eh.. nie wiem czy nie jestem dyslektykiem, mój brat jest, ja podobno nie, ale 'zjadam' litery kiedy piszę szybko. na klawiaturze nagminnie przestawiam kolejność liter a piszę bezwzrokowo. może nie jesteś całkiem dyslektyczny? mniemam, że nie przykładam się wystarczająco. może też spróbuj pisać wolniej? a w celu wyrobienia literek maczanką bo to znacząco spowalnia pisanie i można by się skupić na kształcie literek.
 2. to na podstawie w/wym ja sugeruje montegrappa fortuna czarna i albo rodowana albo ruten czyli całe pióro czarne łącznie ze stalówką . w wiecznepiora eu mają takowe i pewnie bazarnik też ma.
 3. zara99

  Lamy Vibrant Pink LE 2018

  a jak niska jest ta światłoodporność, zdradzisz szczegóły?
 4. żyje w przekonaniu że to jest waterman cf, lepszego zdjecia nie umiem , te pióra to się wykręcają od zdjęć..
 5. O piękne dzięki , niemniej różowe jednak nie
 6. zara99

  Amethyste De L'oural - J. Herbin

  ten akurat jegomość Herbin wydaje się być niegroźnym dla piór eksperymentalnie karob wlałam do ahaba, i daje radę, fakt najdłużej leżakował 12 godzin, i zanim pisałam to wstrząsałam piórem i działał (czas przeszły bo obecnie jest w nim golden brown); natomiast twsbi wymagało bardzo dokładnego mycia w celu wymiany karoba na inny nie drobinkowy atrament, bo zwykłe płukanie przy pomocy gruszki nie wystarczyło.
 7. montegrappa parola, moja oznaczona jest M ale kreska jest w strone F. gladko szura bez elastycznosci.
 8. zara99

  Notatnik na zapiski

  ładne okładki, podobają mi się, sam wykonujesz wkłady i czy tam był też kalendarz? tak z ciekawości pytam.
 9. zara99

  Pióro do 300 (na cito)

  przy takich warunkach wstępnych, to należy udać się na cito do sklepu, i tamże zagadnąć o pióro na gumkę, jak mają to sprzedadzą od ręki, bez krępacji ani innych fochów. czy może od nas oczekujesz adresów sklepów? to warto by było nam podać chociaż miasto, w którym udasz się do owego sklepu.
 10. zara99

  Zabawa piórem z superfleksem...

  ojoj i oj oj, no przepiekny czy moge wykorzystac na kartki swiateczne luzem i ew. na fejsie?
 11. pilot falcon istnieje a jakze i troche sie ugina, ale to nie jest elastyczna stalowka tylko trochesieuginajaca.
 12. zara99

  Napełnianie naboi

  w całej rozciągłości się zgadzam ja mieszam, te parę kropel, w naboju albo w konwerterze. za każdym razem mam inny kolor i bawi mnie to. i nie, nie jest niewygodne, a w kazdym razie nie bardziej niewygodne niz w fiolce/próbowce czy tam innym pojemniku. i tu i tu trzeba wlać atrament. raz więcej raz mniej.
 13. zara99

  Piòro Aurora Czerwone -srebro 925

  brakuje zdjec, ktore by potwierdzaly napis na tasiemce "silver 925". prawdopodobnie proba powinna byc na skuwce. takoz brakuje zblizenia na stalowke. wyglada na stal ale nie wiadomo czy w ogole moze pisac.. opierajac sie na oferowanych zdjeciach i przy braku histori oraz probki pisma, to ja nie dam 10 zeta. wiec trudno tu powiedziec czy ktos da 500...
×