Jump to content

Wąsaty

Użytkownicy
 • Content count

  1,148
 • Joined

 • Last visited

About Wąsaty

 • Rank
  B
 • Birthday 06/26/1963

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  zadupie

Recent Profile Visitors

844 profile views
 1. Wąsaty

  Jakiś Bohler

  spróbuj z magnesem neodymowym. Wtedy będzie przyciąganie, leciutkie ale jednak. Sprawdziłem na szybko w pracy- na osiem sztuk dwie przyciągają normalnie, jak żelazo. Natomiast 6 tak lekko, że prawie niewyczuwalnie, ale jednak przyciąga.
 2. Wąsaty

  Lamy: Green

  no i co z tego? Ważne jest pisanie piórem. I jest tak, jak to opisał Robert : poprawny, zielony kolor. Bez szaleństw, po prostu poprawna zieleń. Od czasy do czasu sięgam po niego, bo z potrzeby nabojów Lamy go zakupilem, i nie narzekam, jest ok. Oczywiście dla takiego wariata jak ja, który lubi zieleń, różną, różnistą
 3. Wąsaty

  Lamy: Green

  wacikiem będziesz pisał? Super
 4. Jeżeli w pełni sprawne, to cena - marzenie Gratuluję
 5. Znalazłem dzisiaj coś takiego : niebieski akryl Może Ci się spodoba?
 6. właśnie o to mi chodzi : o prawdziwą kontrolę jakości żeby to kupujący nim nie był
 7. Śmiem wątpić o tych ludziach Jak myślicie, skąd się biorą te wszystkie narzekania na jakość ? Wy wszyscy, którzy pracujecie w "nowoczesnych" firmach powinniście wiedzieć o tym najlepiej. Młodzi jeszcze myślą, że wiedzą jaki jest świat. Otóż nie wiecie, sorry A może i nie sorry, może powinienem wam zazdrościć?
 8. Staruszkowie robiący pióra kojarzą mi się z Japonią, z Nakayą oraz innymi maki-e Kiedyś sobie zafunduję takie
 9. Wąsaty

  Parker Quink i blaknięcie na 3-letnim słońcu

  W latach osiemdziesiątych, kiedy pisałem Hero, nikt nie zastanawiał się nad jakością papieru. Kupowało się zeszyt, pisało i nie było przebijania, zaciągniętych literek, bo atrament nie wysechł. Innych atramentów oprócz Hero nie znałem, nie śniło się, żeby były inne kolory podstawowe, nie mówiąc już o innych wariacjach. Nie wiem do końca czy to dobrze czy źle? Zresztą, czy byłoby mnie stać w tym czasie zapłacić za atrament 10$?
 10. No pacz pan a moje chińczyki nie psujom się w ogóle
 11. Zmień atrament. Czasami to lepsze niż szlifowanie stalówki
 12. Wąsaty

  Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja

  Nie, śmiertelnie poważnie
 13. Wąsaty

  Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja

  a jakby go tak trzepaczką? Coby się rozpuścił?
 14. Wąsaty

  Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)

  Wiesz, nie wiem na czym to polega, ale może tak być, że to w butelce, różni się z tym co jest w reklamie. Również twierdzę, że apache sunset to wspaniały, ciemno pomarańczowy atrament. Jak poleży trochę w piórze to jeszcze fajniejszy. Ale spotkałem się z zarzutem że to kolor "kanarkowy" ! I co ciekawe, napisał to ktoś z sąsiedniego forum po zakupie zbiorowym. On narzekał, ja się cieszyłem. Może tak samo jest z tym brązem?
×