Skocz do zawartości

hykasy

Użytkownicy
 • Ilość treści

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O hykasy

 • Ranga
  XF
 1. Dlatego do paczkomatu już leci coś innego. Recenzja też będzie, bardziej ciekawa, bo bardziej ciekawych atramentów.
 2. Witajcie! To moja pierwsza recenzja atramentu więc nie bijcie. Skan choć nie zbyt ładny i go troszkę serwis zapodaj popsuł, to kolor oddaje właściwie. Firmy nie trzeba nikomu przedstawiać, a wszystko pozostałe widać na skanie. Jeśli są jakieś pytania to śmiało. Pozdrawiam.
 3. Całkiem ciekawy, zresztą jak wszystkie atramenty tej firmy. Z tego co wiem jakość atramentu bdb, żadnych problemów z nimi prawda?
 4. Spoko rozumiem nie bój się klienta nie straciłeś, po niebieski gulasowy 5 wrócę na bank ale przy kolejnym uzupełnieniu "barku", teraz już de atramentów zamówiony.
 5. Da się ale trochę strach, zresztą tak jak mówię, nie odpowiada mi na razie, a mi na czasie zależy. Na pewno jeszcze kiedyś jego atramentów spróbuję ale nie tym razem jednak.
 6. Nicpoń nie odpisał, a swoją drogą lekko się obawiałem używania ich, niektórzy mówią o jakimś osadzie. Wiem, że z drugiej strony mnóstwo osób chwali i piękne ale no nie mam obecnie żadnego mniej wartościowego pióra, żeby sprawdzić je za pierwszym razem. Wybór padł na de atramentis never forgot me.
 7. Drogi to dla mnie pilot iroshizuku, wszystko tańsze nie
 8. Cześć Potrzebuję nie zbyt drogiego atramentu, do szkoły. Kolory- odcienie niebieskiego najlepiej, ewentualnie coś ciemnego co nie bije po oczach. Jeden warunek- musi bardzo cieniować.
 9. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5268359367 No i moje. Pierwszy Sheafferek, który przewinie mi się przez rączki.
 10. Panowie mówicie jakbyście nie znali kobiet...ehhh ja jej mogę mówić 1000x, że ciężkie, że z grawerem, że można w sumie szukać czegoś innego. Podoba się i już. Musi być to na już, na teraz, mam zdobyć. Na szczęście nie będzie to podstawowy wół roboczy.
 11. Witajcie Dziewczyna męczy mnie żebym jej licytował poniższe piórko. Czy wszystko z nim ok? Tak Waszym zdaniem? Szczególnie zwraca moją uwagę kolor, którego nie widziałem w żadnym sklepie i ten grawer na skuwce. Nie znam się zbyt dobrze na tym, więc będę wdzięczny. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5268359367
 12. Chodziło mi o to, że u mnie na telefonie nie działa, a tylko dzięki niemu mogę skorzystać z Internetu. Dziękuję
×
×
 • Utwórz nowe...