Skocz do zawartości

Agnieszka

Użytkownicy
 • Ilość treści

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Agnieszka

 • Ranga
  XF

Ostatnio na profilu byli

739 wyświetleń profilu
 1. Swoim kupuję Faber-Castell Scribolino. Grip 2011 też fajne.
 2. No ale co, jak lubię mokre pióra i chcę mieć komfort pisania? Trzeba polować na lepsze papiery, a jak widać, Moleskine takich nie zapewnia. Racją jednak jest, że sam papier jaskółki nie czyni, istotne jest połączenie pióra, papieru i atramentu. Tak.
 3. Trochę wolno wysycha, zwłaszcza jak się popisze mokrym piórem.
 4. Dzięki za wyjaśnienia. Nie prowadzę Bujo, więc trudno mi osobiście ocenić, jak się nada. Jak będę miała możliwość, to spróbuję obejrzeć ten notes.
 5. Kupiłeś online (sprawdzałam parę dni temu i online nie było, nie wiem czy w ogóle wprowadzą) czy stacjonarnie? Ile zapłaciłeś za notes, jeśli mogę wiedzieć? Kratki to pewnie ukłon w stronę miłośników Bujo (tabelki, wykresy).
 6. W szkole chcesz wymieniać stalówki? Takie rzeczy lepiej w domu Ale do rzeczy. Polecam używanie dwóch piór, jedno ze stalówką ściętą - tu może być niedrogi Pilot Plumix, drugie, ze stalówką flex, to może Jinhao z przeszczepioną Zebrą G? Tylko trzeba bardzo dbać, żeby nie zaschło, nie zardzewiało. Pióro vintage może wyjść za drogo.
 7. O dżizzz, faktycznie, papier do luftu! Mój notes też jest sprzed dwóch lat co najmniej i pisze się zupełnie inaczej, jak to pokazałeś. Teraz strach coś polecić, bo zaświadczasz, że notes dobry, a okazuje się, że producent zrobił fiku miku i już nie ma co polecać. Choć w drugą stronę też to działa - Lediberg kiedyś miał kiepściutkie kalendarze, a teraz papier do pióra znakomity...
 8. Właśnie w takim piszę, znakomity papier (pióra nie przebijają i nie prześwitują), doskonale się rozkłada na płasko. Polecam, kupuj.
 9. Ale nie pasują, mają za duży otwór. One pasują tylko do Parallelów.
 10. Córkę, lat 6. Piórozą i notatnikozą. Syn, trochę starszy, też pisze piórem, ale wygląda na to, że jest mu obojętne, czym pisze.
 11. Bardzo ładne i pióroprzyjazne są papeterie Kartos, niestety, nie wiem, czy w linie, ja kupiłam gładkie.
 12. Świetny! Miałam mniejszy format, ostatnio jakoś nie mogę na niego trafić, ale jak trafię, to się zaopatrzę
 13. Smutne bardzo. Czy uda się wymienić? Swoim dzieciom pokazuję od małego, które piórowe utensylia są dobre, a które do bani.
 14. A zerknij na Notizio. Tylko nie wiem, jak cenowo wychodzą, wybacz. Kilka słów i zdjęć: http://mcagnes.blogspot.com/2017/12/notes-notizio-a4-i-a5-szare-strony-biae.html
 15. Na razie mam trochę nabojów od MacKozinsky'ego, ale gdybyś przechował buteleczkę do PSP 2019, to odbiorę na żywo Dzięki!
×
×
 • Utwórz nowe...