Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

   Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

Agnieszka

Użytkownicy
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

About Agnieszka

 • Rank
  XXF

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. Kołonotatnik z Biedronki

  W Selgrosie są fajne bloki z perforacją do wyrywania, żółte kartki, w linię lub w kratkę. A5 - jakieś 3 zł za 50 kartek. Też cieńsze strony, ale dobre do atramentu.
 2. Noodler's Ahab

  2: Można kupić w sklepie papierniczym albo tu: allegro 3: Nie obejrzałam całego filmiku, ale czy to chodzi o wymianę stalówki w wiecznym piórze na taką fleksującą? To działa, ale pewne warunki muszą być zachowane, sama przerobiłam tak pióro Jinhao, dokładając stalówkę Zebrę G. Pisze, ale nie jestem zadowolona z parametrów przepływu.
 3. początki

  Drugie pióro lub ołówek.
 4. Notatnik na zapiski

  Jeśli pozwolisz, wrzucę linka do mojej recenzji tego notesu na blogu: Hertlitz My.book Classic i My.book Flex - kilka zdjęć też tam jest, mam nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowany.
 5. Notatnik na zapiski

  Jeśli coś małego, to rozumiem A6? A czym piszesz? Notes ma być grubszy czy cieńszy? W twardej oprawie czy w miękkiej? Jeśli coś naprawdę małego, to bardzo fajny jest My.book Flex (Herlitz). Mieści się w kieszeni, ma papier bardzo przyjazny wiecznym piórom (testowałam) oraz można w nim wymieniać wkłady po zapisaniu (wkłady są na gumkę). Okładka elastyczna, ale dobrze chroni zawartość.
 6. Pelikan HUB 2017

  I ja! I dlaczego to piątek! A nie sobota!
 7. Jakie długopisy lubicie?

  Taki, gdzie atrament się rozlewa? No właśnie. Mnie trafiają się czasem faktury do opisania, trzeba pisać na odwrocie, a że faktury drukowane są na najróżniejszych papierach, to nie biorę pióra. Obawiam się, że atrament przebije, rozleje się.
 8. Ołówki

  O, Palomino! Znam, lubię. A temperówka to jest ta z dwoma ostrzami?
 9. Jakie długopisy lubicie?

  Żadnego długopisu nie lubię - nie trafiłam jeszcze na taki, którym pisałoby mi się dobrze. A że czasem muszę wziąć do ręki, robię to niechętnie i szybko odwalam robotę, żeby móc wrócić do pióra.
 10. Notatnik do prowadzenia dziennika

  To takie tekturki już. Na pamiętnik to raczej średnio
 11. Przeczytałam z zaciekawieniem testy, ponieważ mam buteleczkę tego atramentu. Niestety, jak w próbniku kolor mi się spodobał, tak z pisaniem było tragicznie sucho, niezależnie od tego, do jakiego pióra nalałam, no, w końcu jakiś szerokie BB dało radę, ale i tak na co dzień takim nie piszę... Buteleczka leży teraz i czeka nie wiem na co.
 12. Papier lubiący pióro w ryzach

  No, właściwie to Zebra G nie jest stalówką spotykaną w piórach wiecznych, więc chyba spełnia kryteria Pisałam też innymi stalówkami maczanymi, papier ten po prawej do maczanek jest naprawdę dobry. Jeśli chodzi o pióro z fleksem, to jak już wyżej kolega napisał, można przerobić Jinhao na fleksujące. Mnie się udało za drugim razem Nie zmienia to jednak faktu, że lepiej pisze mi się piórem z oryginalnym fleksem, wintydżowym Wahlem.
 13. Obejrzałam swoją lamę, rzeczywiście, tam jest dłuuugi spływak. A gdyby tak poznęcać się nad samą stalówką?
 14. A ja próbowałam takiego sposobu: https://www.youtube.com/watch?v=Ig5cTFv4lXo - i zadziałało.
 15. Pilot Iroshizuku Yu-Yake

  Wygasły. Ale kolorek jest fantastyczny, jestem fanką pomarańczowych atramentów i ten bardzo mi się podobał.
×