Skocz do zawartości

Agnieszka

Użytkownicy
 • Ilość treści

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Agnieszka

 • Ranga
  XF

Ostatnio na profilu byli

703 wyświetleń profilu
 1. O dżizzz, faktycznie, papier do luftu! Mój notes też jest sprzed dwóch lat co najmniej i pisze się zupełnie inaczej, jak to pokazałeś. Teraz strach coś polecić, bo zaświadczasz, że notes dobry, a okazuje się, że producent zrobił fiku miku i już nie ma co polecać. Choć w drugą stronę też to działa - Lediberg kiedyś miał kiepściutkie kalendarze, a teraz papier do pióra znakomity...
 2. Właśnie w takim piszę, znakomity papier (pióra nie przebijają i nie prześwitują), doskonale się rozkłada na płasko. Polecam, kupuj.
 3. Ale nie pasują, mają za duży otwór. One pasują tylko do Parallelów.
 4. Córkę, lat 6. Piórozą i notatnikozą. Syn, trochę starszy, też pisze piórem, ale wygląda na to, że jest mu obojętne, czym pisze.
 5. Bardzo ładne i pióroprzyjazne są papeterie Kartos, niestety, nie wiem, czy w linie, ja kupiłam gładkie.
 6. Świetny! Miałam mniejszy format, ostatnio jakoś nie mogę na niego trafić, ale jak trafię, to się zaopatrzę
 7. Smutne bardzo. Czy uda się wymienić? Swoim dzieciom pokazuję od małego, które piórowe utensylia są dobre, a które do bani.
 8. A zerknij na Notizio. Tylko nie wiem, jak cenowo wychodzą, wybacz. Kilka słów i zdjęć: http://mcagnes.blogspot.com/2017/12/notes-notizio-a4-i-a5-szare-strony-biae.html
 9. Na razie mam trochę nabojów od MacKozinsky'ego, ale gdybyś przechował buteleczkę do PSP 2019, to odbiorę na żywo Dzięki!
 10. Waterman Havana bardzo lubię, zanim zdążył mi się znudzić, przestali go produkować No i jeszcze Lie de The Herbina jest całkiem niezły.
 11. Cóż, wydaje mi się, że najbezpieczniej byłoby wymienić już leciwą i niepewną gumkę.
 12. Dla mnie absolutna bomba. Dostałam kiedyś próbkę i urzekł mnie tak, że skończyło się zakupem całej flaszki.
 13. Książka jest bardzo dobra do nauki, nauczysz się Co do opalania - ja wolę tak, choć na początku się obawiałam. Generalnie chodzi o odtłuszczenie stalówki, więc każdy wybiera sobie to, co mu pasuje.
 14. Witaj! Przed rozpoczęciem pisaniem stalówkami porządnie je przygotuj Atrament też nabyłaś? Pochwal się potem, jak Ci idzie
 15. Może w drugą stronę - sprawdź, czy jest stalowa, jeśli nie, to zwiększa to prawdopodobieństwo, że jest złota P.S. Magnesem.
×
×
 • Utwórz nowe...