Jump to content

Agnieszka

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

About Agnieszka

 • Rank
  XF

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. A zerknij na Notizio. Tylko nie wiem, jak cenowo wychodzą, wybacz. Kilka słów i zdjęć: http://mcagnes.blogspot.com/2017/12/notes-notizio-a4-i-a5-szare-strony-biae.html
 2. Agnieszka

  Piękny brązowy atrament

  Na razie mam trochę nabojów od MacKozinsky'ego, ale gdybyś przechował buteleczkę do PSP 2019, to odbiorę na żywo Dzięki!
 3. Agnieszka

  Piękny brązowy atrament

  Waterman Havana bardzo lubię, zanim zdążył mi się znudzić, przestali go produkować No i jeszcze Lie de The Herbina jest całkiem niezły.
 4. Agnieszka

  Sposoby na parciejące gumki

  Cóż, wydaje mi się, że najbezpieczniej byłoby wymienić już leciwą i niepewną gumkę.
 5. Agnieszka

  KWZ Ink Grapefruit

  Dla mnie absolutna bomba. Dostałam kiedyś próbkę i urzekł mnie tak, że skończyło się zakupem całej flaszki.
 6. Agnieszka

  Dzień dobry!

  Książka jest bardzo dobra do nauki, nauczysz się Co do opalania - ja wolę tak, choć na początku się obawiałam. Generalnie chodzi o odtłuszczenie stalówki, więc każdy wybiera sobie to, co mu pasuje.
 7. Agnieszka

  Dzień dobry!

  Witaj! Przed rozpoczęciem pisaniem stalówkami porządnie je przygotuj Atrament też nabyłaś? Pochwal się potem, jak Ci idzie
 8. Agnieszka

  Jakiś Bohler

  Może w drugą stronę - sprawdź, czy jest stalowa, jeśli nie, to zwiększa to prawdopodobieństwo, że jest złota P.S. Magnesem.
 9. Agnieszka

  Kaligrafia rosyjska

  http://nekin.info/pro/pro-alphabet.pdf http://nekin.info/pro/pro.pdf
 10. Agnieszka

  Magazyn Pelikan Passion 2018

  Bardzo dobrze wyglądało, hub odbył się w kilku miastach w Polsce, warszawski chyba był największy.
 11. Agnieszka

  Pióro 400 - 600 zł

  Kalendarze: bardzo lubię Papierblanks, ale drogie. Świetny papier mają Rhodie i Castelli, ciut niżej stawiam L1917. Quo vadis mam tylko notes, ale jest bardzo dobry. W kalendarzach układ mi nie odpowiada, więc nie kupowałam.
 12. Agnieszka

  uncjała - jaka szerokość

  Cześć. Unjałą się jeszcze nie bawiłam, ale wydaje mi się (piszę to na podstawie warsztatów z innych krojów), że trzeba najpierw przećwiczyć starannie i długo poszczególne litery, zanim zacznie się pisać słowa i zdania. Może zajrzysz do książki "Piękna litera"? Tam jest uncjała, bardzo dobrze wytłumaczona, z mnóstwem rysunków i ćwiczeń, które można sobie skserować.
 13. Agnieszka

  Zapach atramentu KWZ Azure #5

  Przyznam się, że lubię od czasu do czasu powąchać sobie stalówkę pióra, którym piszę i w którym mam Spacer nad Wisłą Taka słabość
 14. Agnieszka

  Francuska linia.

  Do tej pory zdaje się nikt, ostatnio pojawiły się bloki do kaligrafii Archie's Calligraphy z taką liniaturą. Dostępne tu: http://a-calligraphy.pl/kolekcja/frontpage/blok-straight-1-25-p-papier-do-kaligrafii
 15. Agnieszka

  QBook od Edica

  Kilka słów tu: Qbook Polecam, jeśli ktoś lubi cieńsze stalówki w piórach.
×