Skocz do zawartości

Didi

Użytkownicy
 • Ilość treści

  391
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Didi

 • Ranga
  F
 • Urodziny 25 Wrzesień

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Łoszawa

Ostatnio na profilu byli

1163 wyświetleń profilu
 1. Rozważam zakup #6 : Music, Stub 1.5... takie tam wstępne podejście.
 2. Może jakiś zakup grupowy stalówek FC?
 3. Do tego z kwadratowymi otworami (Lihitlab twist ring Aqua Drops) można dokupić dziurkacz na 4 dziurki za 40zł. Przeznaczony jest do zdjęć i postitów, ale dla cierpliwych nie ma problemu - jest wskaźnik dla A5 lub A4, ale grubość jest na max 4 kartki. Duży dziurkacz na 20 lub więcej kartek jest drogi. Aqua Drops nie ma wystającej dźwigni - otwieranie jest takie jak w kołowych metalowych notesach, ale takie sobie. Podobało mi się w nim, że nic nie wystaje poza obrys kartek A5. Najwygodniejszy jest Kokuyo Smart Ring przesuwa się plastykowy suwak w dół i jest otwarte - kartki po 100 szt są dostępne na niemieckim amazonie. Dziurkacz drogi. Atomic/Happy Planner - kółka dostępne na Aliexpressie jak wskazał Alveryn i jasinski. Dziurkacz Happy Planner można kupić na promocji na amazonie za ok. 125zł i robić dziurki w układzie 11 dziurek jak w Atomic trzeba po prostu przesunąć dziurkacz niżej względem krawędzi kartki - opcja najtańsza z przedstawionych. Teraz bym od razu kupiła kółka, dziurkacz, i zapinaną okładkę, ale japończyki są cool 😎.
 4. Kupione w środę : Pióro Kaweco Sport Ice, stalówka B, papier MUJI.
 5. Przed napełnieniem należało odkręcić pierścień u dołu, cofnąć tłoczek "prawie" do końca i wówczas zakręcić pierścień. Powoduje to w przypadku napełnienia na maksa, możliwość kliknięcia i zablokowania tłoka. Na YT są filmy o tym jak się czyści pióro i składa po czyszczeniu. To "prawie" do końca to kawałek obrotu potrzebny do zablokowania tłoka.
 6. Mówisz - masz :) foto z Insatahu Ja też (mimo, że mam już 20 butelek KWZ)
 7. Kupione w zeszły piątek, dzisiaj odebrane - zdążę jeszcze zapakować
 8. Pudełko jest po miętówkach - jedno to ciemne z M&S, a drugie chyba z Tigera.
 9. Nazbierało mi się trochę stalówek od Lamy. Po wymianach z EF na 1.1 i kilka dokupionych. Umościłam im pudełko. Małe, ale cieszy . To szare to Pianka EVA 10mm 😈
 10. Ciekawi mnie kolor Benitoite czy jest zbliżony Legal Lapisa...
 11. Wersja 1.0.0

  8 pobrań

  zdjęcie z ulotki
 12. Parallel tips Zobacz plik zdjęcie z ulotki Dodający Didi Dodano 19.09.2018 Kategoria Do pobrania  
 13. Może to pomysł z czapki, ale odwróć stalówkę ziarnem do góry i zrób zdjęcie. Istnieje możliwość, że mimo zewnętrznej szerokości skrzydełek 1.9 mm (a mierzyłeś suwmiarką?) szlifowanie jest na 1.5 mm. Pozostaje zeszlifować ziarno na płask, ale nie o to chyba chodziło przy kupowaniu... lub kolejna reklamacja. Na pomysł wpadłam po obserwacji stalówki 1.5 ze sklepu w Warszawie (taka jakaś zaokrąglona od spodu) i stalówki 1.5 kupionej na ebay (ta była całkowicie płaska od spodu)... obie kupiłam po 45zł. Albo nie dociskasz stalówki całą płaszczyzną do papieru - sprawdź czy nie obracasz pióra w lewo lub w prawo, albo dociskasz z którejś strony za mocno. Taką wskazówkę podaje na ulotkach Pilot do piór Parallel - patrząc na zdjęcie powyżej = za mocno z prawej...
 14. To z podwójną helisą wygląda najbardziej efektownie Natomiast jak takie pióro doczyścić przy zmianie atramentu? Bez myjki chyba się nie obejdzie?
×
×
 • Utwórz nowe...