Skocz do zawartości

szalonakrowa

Użytkownicy
 • Ilość treści

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O szalonakrowa

 • Ranga
  F

Ostatnio na profilu byli

384 wyświetleń profilu
 1. No przecież pisałam w 2012 roku, że notatnik Rhodia jest świetny! Każdy następny też był świetny! Ale ja tylko kupuję hurtowo za granicą, bo tam jest najtaniej, szybko i robią gilgotki duszy.
 2. Pomogło! To cudowne proste rozwiązania. Dziękuję Wam forumowi doradcy o levelu pro.
 3. Moneta Montblanc - czy istnieje? Dowiedziałam się pocztą pantoflową od kolekcjonera starszego ode mnie, że istnieją monety Montblanc. Czy to jest prawda? Jakiego rodzaju są to monety?
 4. Zastrzeżone dla każdego, żeby mógł korzystać. Do woli!
 5. Pióro wieczne Montblanc 149 - moja opinia Pióro wieczne Montblanc 149 mam już ponad 14 lat. Dostałam je od mężczyzny, w sklepie, w Polsce, płacąc złotówkami. Bardzo przyjazny człowiek i jeszcze nie wypadł z biznesu, zali pozdrawiam, jeżeli czyta, a jestem pewna, że czyta, bo mówił, że na PWF zagląda regularnie (prywata, nie czytać: Kudosy serdeczne Panie Tadziu.). Pisało od pierwszego dnia i pisze do dnia dzisiejszego bez jakichkolwiek problemów. Powierzchnia na zarysowania od zawartości damskiej torebki odporna nie jest, ale ostatni rzemieślnik naprawiający pióra wypolerował je bez mrugnięcia okiem. Stalówka EFka jest core sprawy. Ideał. Polecam! Dodaję tag: #Montblanc 149 Dodaję zdjęcie: [iimhg//]Montblanc149DiplomatUSAUKDE_jpg.jpg.medium.jpg[iimhg] Zdjęcie mojego autorstwa. Prawa wszelakie zastrzeżone dla każdego. Copyright4U.
 6. Postaram się wkleić zdjęcie, chociaż nigdy mi się to jeszcze nie udało. Mimo testów. [iimhg]sonnet_na_szmac$err%.jpg.[iimhg//]
 7. Uzupełnię: pióro wieczne nie pisze, ale jeszcze pięć i pół miesiąca temu było niezawodne. No przestało pisać, job twoja mać.
 8. Pióro wieczne nie pisze - jak rozwiązać problem? Jak naprawić? Moje pióro wieczne nie pisze. Pióro wieczne bardzo ważne dodam, choć nieco zalatujące smrodkiem szmaty. Dotykam nim do papieru i mimo, że jest napełnione atramentem, to nic się nie dzieje. Pomóżcie kochający przyjaciele pióromaniacy.
 9. Link do artykułu w Polityce o zakupie 730 piór: http://dabrowska.blo...ja-dlugopisowa/
 10. Welcome (łelkam) na PWF (pidabljuef)!
 11. Lubię czytać takie recenzje! Piękne pióro. Jak tylko zużyję mojego Sonneta (tego co brzydko pachniał) to poszukam takiego Pilota.
 12. Notatniki Moleskine - opinie Cześć, Szukam opinii o notatnikach Moleskine. Czy one w ogóle nadają się dla osób piszących piórem wiecznym? Tyle się już nasłuchałam o przebijaniu i strzępieniu atramentu na papierze... Prawda to? Będę wdzięczna za opinie właścicieli Moleskine.
 13. Reaktywacja? Oby nie powtórzyli losów firmy Conway Stewart lub Onoto.
×
×
 • Utwórz nowe...