Jump to content

empi

Użytkownicy
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

About empi

 • Rank
  F
 • Birthday August 5

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Warszawa

Recent Profile Visitors

890 profile views
 1. Nie pióro, ale w klimacie.
 2. empi

  Pióro do 100 zł

  Olsztyn piękne miasto, ale niestety w najbliższym czasie nie wybieram się tam. Zapytaj czy ktoś z olsztyniaków miałby czas i ochotę pokazać Ci swoje pióra.
 3. empi

  Pióro do 100 zł

  @katop w jakim mieście mieszkasz?
 4. empi

  Pelikan Hub 2018

  Dzięki. Zarejestrowałem się w Warszawie.
 5. Uważam, chyba podobnie jak większość forumowiczów, że wybór pióra bez możliwości jego wypróbowania jest co najmniej karkołomny. Jeżeli ktoś chciałby popisać różnymi piórami to chętnie udostępnię swoje pióra i w miarę możliwości posłużę radą. Zainteresowanych zapraszam w czwartki w godzinach 16-18 do Warszawskiego Domu Kaligrafii (mieści się w Galerii Pięknych Książek ul. Pańska 96/203). Chodzę tam ćwiczyć kaligrafię ale mam ze sobą kilka piórników.
 6. empi

  Niezręczny moment.

  Witam i pozdrawiam
 7. empi

  Dzień dobry

  Witam i pozdrawiam
 8. empi

  Witam wszystkich

  Witam i pozdrawiam
 9. empi

  Chicago Pen Show

  @voytek gratuluje (i zazdroszczę ) wizyty na Chicago Pen Show, to chyba jedno z najstarszych Pen Show.Twoje zakupy też całkiem sympatyczne, szczególnie Sheaffer "w paseczki". Czy mogę mieć do Ciebie prośbę żebyś sprawdził po ile są Sheaffer'y Balanc'e (odmiany 1000, 500, 350, military clip) w paseczki z dźwigienką?
 10. @mzobeniak Faber-Castell Ambition Pearwood (drzewo gruszy) - fajna stalówka i "czucie drewna pod palcami" Lamy Cp1 - precyzja pisania, poręczność (wymiary zbliżone do ołówka), łatwość wymiany stalówki. Oba pióra przystosowane są do zakładania "skuwki na dupkę" (osobiście tego nie robię a w Faberze nawet nie zalecam). Faber jest znacznie cięższy i grubszy od Lamy. Pamiętaj że to moje subiektywne odczucia (z wyjątkiem rozmiarów, wagi i wymiany stalówki) i wcale nie muszą się pokrywać z Twoimi. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicy (ewentualnie wybierasz się do 'stolycy") to chętnie dam Ci popisać oboma tymi piórami i dla porównania jeszcze kilkunastoma innymi. Zawsze można zorganizować jakieś spotkanie.
 11. @mzobeniak to dwa raczej różne pióra (mam oba i oba bardzo lubię), dobrze by było wziąć je do ręki przed zakupem.
 12. @ljasinskipl cieszę się że moja "działalność" komuś się przydała. Pióro jest bardzo fajne i ciekawe, jest to jedyne współczesna pióro z metalową sekcją którym lubię pisać. Przyjemnego użytkowania.
 13. empi

  Liliowe powitanie

  Witam i pozdrawiam
 14. empi

  Cześć

  Witam i pozdrawiam
 15. empi

  Mam na imię Tomek

  Witam i pozdrawiam
×