Jump to content
 • Announcements

  • ArielN

   Wybieramy pióro PWF   09/06/2017

   Rozpoczęliśmy głosowanie, w którym wybierzemy pióro forumowe PWF:  

empi

Użytkownicy
 • Content count

  410
 • Joined

 • Last visited

About empi

 • Rank
  F
 • Birthday August 5

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Warszawa

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Szymon, dość ciekawe pióro. Plumixy Pilota to bardzo fajne piórka, a ich stalówki są zamienne z Pilotami MR Ja w ubiegłym tygodniu, w odstępie kilku dni, trafiłem takie dwa ptaszki: Obie 400-ki z początku lat 50-tych. Zielony stalówka M, tortois stalówka F.
 2. @Ender piękne Podoba mi się wzór materiału.
 3. Gratuluję, ładne pióro
 4. Niewątpliwie jest to bardzo ciekawe pióro, chyba jedyne w swoim rodzaju. Gratuluję zakupu. "Myu" - wiedziałem ze coś z pokemonami
 5. Pilot Myo albo jakoś tak. Pokaż stalówkę
 6. Pelikan HUB 2017

  Kleks nie myśl idź za głosem serca . Nie wiem na co czekasz. Na pewno poznasz tam fajnych ludzi. W końcu wszyscy pióromaniacy to fajni ludzie .
 7. Pelikan HUB 2017

  Z tego co się dowiedziałem w ostatnich godzinach wynika że Hub Masterem w Warszawie będzie Dagmara która wymyśliła kolor Smoky Quartz i prawdopodobnie będzie przedstawiciel Pelikana z niespodziankami
 8. Pelikan M800 Renaissance Brown

  Przypuszczam że M205 będzie poprostu transparentny piórem w kolorze atramentu.
 9. Pelikan HUB 2017

  @marecki słusznia uwaga . Szkoda ze inni tak nie robią . Moim zdaniem na największe spotkanie w regionie powinni wysyłać przedstawiciela firmy który mógłby przedstawić wybrane produkty (np. zaprezentować droższe lub rzadsze modele). Na Hub'a przychodzą też ludzie którzy nie należą do żadnego forum (miłośnicy marki?) i dla nich większą ilość miłośników bywa zaskoczeniem. Ciekawi mnie co w tym roku przyślą.
 10. Pelikan HUB 2017

  Wybierasz miasto i ewentualnie będziesz przeniesiony do innego. Tu masz aktualną listę miast i już zarejestrowanych uczestników: Katowice 12 participants Krakow 6 participants Lodz 4 participants Torun No participants registered yet. Warsaw 27 participants Wroclaw 6 participants
 11. Pelikan HUB 2017

  Spotkanie piórowe pod egidą Pelikana. Pelikan podsyła różne gadżety, na przykład w tamtym roku każdy zarejestrowany uczestnik dostał "piórnik" do mocowania na notes i butelkę Pelikan Edelstein Aquamarine. Ale głównie jest to pretekst do zorganizowania spotkania .
 12. Zakupione na Pen Show Poland Katowice 2017 Kaweco Dia 83A Pelikan 100
 13. Pelikan HUB 2017

  Na stronie pelikana ruszyły zapisy na tegoroczną edycję "Pelikan Hub 2017" https://www.pelikan.com/pulse/Pulsar/pl_PL.Hubs.startParticipantEditor.208938./index.html W tamtym roku Polska i Warszawa były w czołówce jeżeli chodzi o ilość uczestników.
 14. Omas to ładne i zacne pióro, gratulacje. Ale muszę przyznać że opakowanie robi na mnie chyba większe wrażenie .
 15. Możesz się pochwalić co kupiliście?
×