Jump to content

ArielN

Administratorzy
 • Content count

  3,770
 • Joined

 • Last visited

About ArielN

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,113 profile views
 1. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  Luke, Krystian, Nicpoń i Nicpońka w opisie Spaceru nad Wisłą na instagramie zawarli taką informację: "(...)The colour of the ink resembles this diversity, it can be very tricky depending on the paper, sometimes more blue, sometimes more turquoise or teal.(...)" To by sugerowało, że ten atrament może mieć różne odcienie zależnie od papieru. Do przeczytania, Marcin
 2. Hej Krystian! Uchwyt utrzyma Diamond Mini za klips :).
 3. Dzięki, Jerzy! Fajnie, że mieliśmy w końcu okazję się spotkać. Gratuluję kolekcji i cieszę się, że możemy pomagać Ci w jej budowaniu. To czysta przyjemność! Przekażę pozdrowienia . Do przeczytania, Marcin
 4. KWZ Ink - Spacer nad Wisłą

  Świetna recenzja, Łukasz! Oglądaliśmy z Magdą ten kolor kilka razy. Jest po prostu super :). Ku mojemu zaskoczeniu lepiej wygląda na Rhodii niż na Tomoe River.
 5. Razem z Magdą i Polą wybraliśmy się w sobotnie popołudnie. Nie wiem, czy trafiliśmy akurat w godziny szczytu, ale miłośników piór i papieru nie brakowało. Do niektórych stoisk trzeba było poczekać w kolejce. Wiele nowości. Dziękujemy organizatorom za świetną imprezę w ramach Fountain Pen Day. Pora na zdjęcia. Tyle do obejrzenia, a czasu zbyt mało, więc fotorelacja niezbyt obszerna. Za to treściwa: Wybór pióra roku. Emocje, dyskusje i ciężki wybór. Wygra Faber-Castell Loom Gunmetal albo... no właśnie. Czerpanie papieru. O działaniu całej maszynerii mógł się przekonać każdy chętny KarlBox, czyli raj Lamy XLx Wśród wystawców były nie tylko sklepy, ale też miłośnicy piór. Pasją dzielił się Mariusz (Empi). Świetna kolekcja! Minimalizm w japońskim wydaniu. YStudio. Blackwing! Po prostu łał! Najmniejszy ołówek świata! Najstarszy ołówek na świecie. Niestety zdjęcie wyszło niezbyt dobrze. Może ktoś dysponuje lepszym? Marzenie niejednego pióromaniaka. Graf von Faber-Castell Intuition Platino Ładny czy nie? Lamy Aion we własnej, skromnej osobie Okazji do wypróbowania nowości nie brakowało. Caran d''Ache 849 Dzieci chętne do rysowania miały co robić, dzięki kredkom Faber-Castell Anglojęzyczne wydanie Traveler's Times. Perełka dla miłosników Traveler's Notebook.
 6. Uwaga, uwaga! Zdjęcie naszych piór dzięki uprzejmości p. Faggionato: Światło nadało klipsom kolor różowo-złoty, ale w rzeczywistości mają barwę srebrną. Szczęśliwa 13 wymaga jeszcze ostatnich prac, które zajmą tydzień-dwa, a potem wyrusza do Polski. Wszystko przebiega zgodnie z planem .
 7. Zdecydowanie :). Myślę, że na upartego możesz poradzić sobie z nią nawet sam. Delikatnie odsuwając od siebie skrzydełka. W sieci krąży już sporo videoporadników na ten temat. Jednak... ręce specjalisty, to ręce specjalisty. Wiadomo. Tymczasem informacja od organizatorów Dnia Pióra Wiecznego (Fountain Pen Day) w Warszawie: Szczegółowy program: http://www.dzienpiorawiecznego.pl/program.html
 8. To bardzo dobry pomysł, Kleksie . Wezmę ze sobą aparat.
 9. Prace nad piórem forumowym przebiegają zgodnie z planem :).
 10. Gratulacje, Nikaa. O mały włos, a sam też bym je kupił :). Bardzo fajna edycja.
 11. Fountain Pen Day

  Hej Rubicon! Pomysłowe :). Wzajemnie. Jak świętujesz?
 12. Pan Faggionato potwierdził, że przygotuje nasze pióra w zakładanym wcześniej terminie.
 13. Zbiórka nieodwołalnie dobiegła finału. Będziemy mieć edycję 13 piór forumowych :). Teraz najtrudniejszy etap - oczekiwanie. Pan Faggionato rozpoczyna już prace. Obiecał przygotować pióra możliwie szybko. Szacujemy, że do Polski dotrą zgodnie z założeniami, czyli w ciągu 4-5 tygodni. Każdy uczestnik projektu powinien móc cieszyć się swoim egzemplarzem w pierwszej połowie grudnia.
 14. Dobiegł końca termin na zapisy i wpłaty. Pozostało jedno pióro. Z ewentualną wpłatą musimy się wyrobić do jutra. Jeśli nikt nie zdecyduje się, będziemy mieć edycję 13 piór forumowych .
×