Jump to content

ArielN

Administratorzy
 • Content count

  3,818
 • Joined

 • Last visited

About ArielN

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,688 profile views
 1. ArielN

  Montblanc fake czy oryginal, jaka wartosc?

  Hej Lucas, niestety, jest to dosyć często spotykana podróbka. Przykro mi :/.
 2. W ankiecie można głosować na więcej niż jeden kolor.
 3. Aga i Konrad przygotowali dla nas trzy propozycje Atramentu Forumowego PWF 2018. Pora dokonać ostatecznego wyboru . Głosujemy do końca czerwca.
 4. Wszyscy jesteśmy ciekawi co @Nicpon i @Nicponka namieszają :).
 5. Hej Mariusz! Gratulacje :). Piękne pióro.
 6. Może tym razem, żeby nie przedłużać, to obejdzie się bez kilku ankiet. Aga, Konrad (@Nicpon @Nicponka) , jeśli mielibyście możliwość zaproponowania nam 3 mieszanek o niebieskim kolorze, to byłoby super - uniknęlibyśmy ryzyka rozbieżności między tym co tworzone w warunkach domowych, a tym co powstaje w warunkach produkcyjnych KWZ . Następnie ankieta, wybór i zapisy.
 7. Hmm... O możliwość realizacji wybranego koloru, robiąc ukłon w stronę polskiej manufaktury, najpierw mieliśmy zapytać Agę i Konrada, a jeśli się nie uda, to kolejne firmy. Wyjaśnili, że wykonanie naszego projektu to nie jest bułka z masłem, szczególnie, gdy dodamy aspekty ekonomiczne. Bez takich żartów, proszę . Firma Agi i Konrada jest na takim etapie, że podejmowanie naszego zlecenia nie jest dobrym pomysłem dla jej rozwoju. Ale to nie znaczy, że nie stworzymy atramentu PWF. W razie czego zwrócimy się z propozycją o pomoc do producentów z zagranicy. W 2013 roku powstał PWF Blue Dream z Diamine , mimo, że ilość była bardzo, bardzo mała - 100 butelek, które zniknęły w ciągu chwili. Zanim jednak zaczniemy szukać dalej, to wyjaśnienia wymaga jeszcze jeden wątek z dyskusji. Po odpowiedzi Nicponia padła od niektórych użytkowników propozycja stworzenia mieszanki i opatrzenia jej indywidualną etykietą (projekt etykiety to nie kłopot). Pytanie, co na to @Nicpon i @Nicponka? KWZ, oceniacie taki pomysł jako możliwy do wprowadzenia w życie? Jeśli tak, to do dzieła: ustalimy kolor wspólnymi siłami; jeśli nie - szkoda, ale musimy biec dalej. Trzeba przeciez wyrobić się jeszcze w tym roku.
 8. Ankieta na atrament forumowy 2018 dobiegła końca. Większość wybrała bardzo odważną propozycję: Przystępujemy do kolejnej fazy realizacji, czyli konsultacji z producentami. Najpierw rodzima manufaktura, czyli KWZ Ink . Czekamy już na odpowiedź.
 9. Hej Paweł! Dzięki za skrupulatną recenzję i ostrzeżenie o przebijaniu.
 10. Tworząc ankietę podałem błędną datę jej zamknięcia, więc w ostatnich godzinach nie mogliście dokonać wyboru, ale już to poprawiłem. Głosujemy do końca miesiąca .
 11. Niestety, nie. Nie mamy możliwości edytowania oddanego głosu.
 12. Pora na dogrywkę. W ostatniej ankiecie pojawiło się kilka propozycji na atrament forumowy 2018 wzbudzających większe zainteresowanie niż pozostałe. Do dogrywki wybraliśmy 4 najbardziej popularne. Tym razem można oddać tylko jeden głos. Głosujemy do końca miesiąca. Pomysł, który zbierze największą liczbę głosów przedstawimy producentom atramentów (najpierw z naszego podwórka - KWZ Ink) do oceny, czy podejmą się wykonania.
 13. Hej Alrun! Przepraszam, dopiero zobaczyłem Twoje pytanie. Nie, jeszcze nie rozmawialiśmy. Spektrum propozycji zebranych w temacie jest tak szerokie, że najpierw wybierzemy te najpopularniejsze, a potem zwrócimy się do producentów. W pierwszej kolejności do KWZ Ink. Link do ankiety: Pozdrowienia, Marcin
×