Jump to content

ArielN

Administratorzy
 • Content count

  3,810
 • Joined

 • Last visited

About ArielN

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,546 profile views
 1. Może tym razem, żeby nie przedłużać, to obejdzie się bez kilku ankiet. Aga, Konrad (@Nicpon @Nicponka) , jeśli mielibyście możliwość zaproponowania nam 3 mieszanek o niebieskim kolorze, to byłoby super - uniknęlibyśmy ryzyka rozbieżności między tym co tworzone w warunkach domowych, a tym co powstaje w warunkach produkcyjnych KWZ . Następnie ankieta, wybór i zapisy.
 2. Hmm... O możliwość realizacji wybranego koloru, robiąc ukłon w stronę polskiej manufaktury, najpierw mieliśmy zapytać Agę i Konrada, a jeśli się nie uda, to kolejne firmy. Wyjaśnili, że wykonanie naszego projektu to nie jest bułka z masłem, szczególnie, gdy dodamy aspekty ekonomiczne. Bez takich żartów, proszę . Firma Agi i Konrada jest na takim etapie, że podejmowanie naszego zlecenia nie jest dobrym pomysłem dla jej rozwoju. Ale to nie znaczy, że nie stworzymy atramentu PWF. W razie czego zwrócimy się z propozycją o pomoc do producentów z zagranicy. W 2013 roku powstał PWF Blue Dream z Diamine , mimo, że ilość była bardzo, bardzo mała - 100 butelek, które zniknęły w ciągu chwili. Zanim jednak zaczniemy szukać dalej, to wyjaśnienia wymaga jeszcze jeden wątek z dyskusji. Po odpowiedzi Nicponia padła od niektórych użytkowników propozycja stworzenia mieszanki i opatrzenia jej indywidualną etykietą (projekt etykiety to nie kłopot). Pytanie, co na to @Nicpon i @Nicponka? KWZ, oceniacie taki pomysł jako możliwy do wprowadzenia w życie? Jeśli tak, to do dzieła: ustalimy kolor wspólnymi siłami; jeśli nie - szkoda, ale musimy biec dalej. Trzeba przeciez wyrobić się jeszcze w tym roku.
 3. Ankieta na atrament forumowy 2018 dobiegła końca. Większość wybrała bardzo odważną propozycję: Przystępujemy do kolejnej fazy realizacji, czyli konsultacji z producentami. Najpierw rodzima manufaktura, czyli KWZ Ink . Czekamy już na odpowiedź.
 4. Hej Paweł! Dzięki za skrupulatną recenzję i ostrzeżenie o przebijaniu.
 5. Tworząc ankietę podałem błędną datę jej zamknięcia, więc w ostatnich godzinach nie mogliście dokonać wyboru, ale już to poprawiłem. Głosujemy do końca miesiąca .
 6. Niestety, nie. Nie mamy możliwości edytowania oddanego głosu.
 7. Pora na dogrywkę. W ostatniej ankiecie pojawiło się kilka propozycji na atrament forumowy 2018 wzbudzających większe zainteresowanie niż pozostałe. Do dogrywki wybraliśmy 4 najbardziej popularne. Tym razem można oddać tylko jeden głos. Głosujemy do końca miesiąca. Pomysł, który zbierze największą liczbę głosów przedstawimy producentom atramentów (najpierw z naszego podwórka - KWZ Ink) do oceny, czy podejmą się wykonania.
 8. Hej Alrun! Przepraszam, dopiero zobaczyłem Twoje pytanie. Nie, jeszcze nie rozmawialiśmy. Spektrum propozycji zebranych w temacie jest tak szerokie, że najpierw wybierzemy te najpopularniejsze, a potem zwrócimy się do producentów. W pierwszej kolejności do KWZ Ink. Link do ankiety: Pozdrowienia, Marcin
 9. Rozpoczynamy pierwsze głosowanie, w którym wybieramy kolor i właściwości Atramentu Forumowego 2018! Ankieta wielokrotnego wyboru. Niektóre propozycje są niemal identyczne, ale uwzględniliśmy wszystkie zgłoszenia. Najpopularniejsze trafią do dogrywki. Głosujemy do końca miesiąca.
 10. Czekamy jeszcze kilka dni na ostatnie propozycje, a potem zaczynamy ankietę :).
 11. Zgodnie z pomysłami, które pojawiły się w tym wątku, pora na atrament forumowy na 2018 rok. W tym temacie zgłaszamy swoje konkretne pomysły zgodnie z poniższym formatem: Marka: Kolor: Inne szczegóły: Poniżej na przykładzie: Na zgłaszanie propozycji jest czas do końcastycznia. Jeśli temat wyczerpie się wcześniej, zakończymy go wcześniej. Na koniec przygotujemy ranking popularności i zgodnie z jego wynikami zaczniemy rozmowy z producentem/dystrybutorem, zaczynając od zwycięskiego pomysłu. Jeśli się uda – ok, jeśli nie, przejdziemy do następnego z listy.
 12. ArielN

  Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)

  Bardzo fajny pomysł! Rozpoczynamy ankietę, a gdy określimy już kolor, to poszukamy firmy, która nam go zrobi. Nie wiem, czy Aga i Konrad mają jeszcze możliwości czasowe na tworzenie krótkich serii, ale jeśli tak, to byłoby ekstra.
 13. Safari Petrol ma bardzo fajny kolor. Gratulacje :). Mój egzemplarz radzi sobie bardzo dobrze pomimo upływu miesięcy:
×