Jump to content

rubicon

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About rubicon

 • Rank
  XXF

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling

Recent Profile Visitors

345 profile views
 1. -kurcze,nie zaglądałem tu dawno,a widzę ostrą dyskusję,jakby niektórzy forumowicze przeczytali moje posty z handmade piórami,które tu zrobiłem i to co napisałem,to by wiedzieli,że jestem hobbystą amatorem,któremu to co wykonał sprawia radość,a jeżeli innym się też spodoba,to jest mi przyjemnie, cóż kilka piór już wykonałem na zamówienie,dzięki temu,że się tutaj na forum się pojawiam -Inkyfingers,pióra wykonuję ręcznie, oczywiście posiadam tokarkę,ale to pióro było wycinanie ręcznie piłką włosową.
 2. rubicon

  Pióro wieczne Dwa Żywioły

  -dzięki,cieszy mnie,że się podoba,dobry chwyt w sekcji i nieżle układa się w dłoni,był pomysł satyny na alu,ale właściciel chciał połysk.
 3. Dwa Żywioły-Metal i Drewno Pióro wykonane z drewna egzotycznego Merbau,alu"Fortal" Stalówka- M Bock Dł. całk.-145 mm Waga-21 g
 4. -zutka,(podstawa jubilerki)żadna tajemnica blacha srebrna,rozrysowujesz wzór,wycinanasz piłką jubilerską,lutujesz,polerka i gotowe,teraz nie pokaże fotorelacji bo nie mam takiej przygotowanej.
 5. - odi,aż taki wrażliwy nie jestem,żeby się popłakać 'bo ktoś coś'mam taką duszę,a nie inną i dlatego tworzę takie pióra,jak Tobie się podoba Hero to ok.,bo mnie nie.
 6. -zutka,dziękuje za komplementy,miło to usłyszeć,że się podoba -odi,o którym piórze myślisz,że wygląda jak narzędzie tortur,o ażurowym,czy Grunwaldzie?
 7. -dzięki,aż tyle lat się cofnąłem
 8. Materiał: Srebro,ebonit,stalówka Bock M dł. całk.: 135 mm dł. bez skuwki :130 mm śr.: 14,8 mm waga : 29 g
 9. rubicon

  Fountain Pen Day

  -tak,całość ze srebra 925.
 10. rubicon

  Fountain Pen Day

  -dzięki,miło,że się podobają.
 11. rubicon

  Fountain Pen Day

  -już poprawiam,będę 18 na Dzień Pióra Wiecznego (tłumaczenie na angielski)-Fountain Pen Day cena spinek 160 zł.
 12. rubicon

  Fountain Pen Day

  -witam,dzisiaj mentalnie,18 będę w Warszawie na FPD
 13. Z okazji Dnia Pióra Wiecznego Coś dla niej i dla niego -Spinki srebro 925 -Zawieszka z cyrkonią, srebro 925 Wszystkim forumowiczom i pióromaniakom wszystkiego naj...
 14. -dzięki. -kręć kręć może wykręcisz i coś znajdziesz
 15. Obsadka prosta: dł.-220 mm śr.-14 mm śr.-10 mm(w uchwycie przy stalówce) Magazynek(na 5 stalówek): dł.-60 mm śr.-15 mm Cena za komplet : 140 zł
×