Skocz do zawartości

baca

Użytkownicy
 • Ilość treści

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O baca

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

308 wyświetleń profilu
 1. Rka!! Ciesze się że cie widzę! Hej!
 2. Super. Moge mieć 51 a nawet o tym nie wiem. Popaczam. Ale kupuje tez chińskie wersje, trochę kosztują ale czego sie nie robi dla piór. Hej!
 3. Zerżnięte na żywca z Pelikana jakby. A jak jest? Hej!
 4. Wybaczcie, zrobiłem powtórką w 2 tematach. Hej!
 5. to moje. Gunter Wagner ok.1930. Na gumkę, nie tłoczek. Gumka sprawna, stalówka albo wypisana, albo asymetryczna. Hej!
 6. Ja mam Gunter Wagner z 1930 roku około, z pudełkiem i reklamówką. [/u RL] http://images34.fotosik.pl/257/be9b64f92b132f1f.jpg
 7. Pierścień klipsa ma napis : VP1023446, a stalówka jak szufelka do węgla i opisana mocno. Dam fotki.Hej!
 8. O, to widze ze was porąbało dokładnie. jade z wami! Ciekawi mnie ile lat ma mój Ogórek a avka MB Meisterstuck 149. Dostałem w prezencie od niepiśmiennego, a ten odziedziczył od umrzyka, a ten dostał w prezencie gdzieś w Belgii jakiś czas po wojnie. I dopiero ja umiałem tym pisać i zassałem tinte. Hej! Rozebrać i fotki porobić? Hej!
 9. --nigdy w zyciu! Strzykawka i jeszcze raz! Az nabój pęknie w szyjce i jest kicha. Hej!
 10. Hemisphere Waterman. Parker Sonnet --oraz piórko NN za -uwaga - 0,50 zł kupione w Tesco!!! Bo mam tez droższe sztuki. Kiedys aby sobie humor poprawic zaszalałem i nabyłem piórko za 4,80zł !!!!!!!!! Jaki szok. A tym ogórkiem z avka nie lubie. Hej!
 11. Ano. Woda z płynem do mycia naczyń. Ale to w innym dziale. Ariel, witaj byku!! Hej!
 12. Ja tam nie trzącham. Aby nie zbudzić farfocli z dna bo zatykają spływak. Za to ściągam strzykawka z wierzchu i strzykawka tankuje.Hej!
 13. Witajcie,jakis czas mnie nie był o bo zgubiłem hasło. Ale znalazłem. Piszę dalej, piórami znaczy, na stole mam 3 sztuki a w kieszonce jeszcze 2. Nic sie nie zmieniło. Udało mi sie naprawić 2 zapieczone pióra metoda prostą. Hej!
 14. Ilośc piszczaków zależy od sprzedaży piór. Hej!
 15. Masz nieszczelnośc nabój-korpus. Jeżeli to piórko nabojowe to zobaczysz pęknięcie na krawędzi wlotu do naboju, czasem trzzeba nacisnąc po bokach by sie pojawiło.To raz. Teraz dwa: czy zawsze leje? Moje piórka czasem sie zleja jak zaczynam pisac zimnym piórem -- w trakcie ogrzewania sie powietrza w zbiorniku szczególnie niemal pustym potrafi dac kleksa. Hej!
×
×
 • Utwórz nowe...