Skocz do zawartości

KoN`

Użytkownicy
 • Ilość treści

  349
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KoN`

 1. http://www.springback.pl/produkty/
 2. Dokładnie tak. Dlatego warto od razu zamówić wszystkie możliwe próbki. Kiedyś była do tego darmowa dostawa, nie wiem jak teraz.
 3. Bo "edycje specjalne" DeAtramentis to podstawowe kolory + zapach/inna etykieta na butelce. Chyba jedynie seria BLACK różni się kolorami od podstawowej...
 4. Hmmm... Będzie trzeba dokładniej porównać Majestic Blue i Shocking Blue...
 5. Spokojnie. Jak na taką ilość recenzji na dwóch forach to i tak mylisz się dość rzadko... (nie wspominając o organizacji zamówień grupowych)
 6. Hmmm? http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/6141-cassis-lartisan-pastellier/
 7. Oni chyba w jednej kadzi mieli jakiś bazowy b-b, potem odlewali po trochu. Później do jednego dodali kilka kropel czarnego, do innego fioletu, do innego zieleni... I tak powstała cała seria blue-black "kalafiorów"...
 8. Na tę recenzję czekałem cały miesiąc. (moja Czarnuszka taka sławna jestem z niej dumny ) Zły, niedobry KoN`! Nie będzie więcej owsa przed snem! Mówiłem, że Lamki są fajne.
 9. Popieram. Może ten "Pregnant Parker" urodzi coś ładnego?
 10. Ja tam zamiast zastanawiać się, która z firm ma więcej dobrych czy złych atramentów wolę kupować te dobre niezależnie od firmy. Nie widzę problemu w posiadaniu 25 atramentów od 6 różnych firm... Jeśli z całego asortymentu OS warte uwagi będzie 5 atramentów (jakieś 10%) to zainteresuje się właśnie nimi, reszty kolorów poszukam sobie u innych firm. Według mnie właśnie na tym polega piękno wyboru, w przyszłości wolę mieć na biurku po 1-2 sztuki ulubionych atramentów od każdego producenta niż całą paletę barw od jednego konkretnego.
 11. Właśnie miałem pisać, że pewnie Kasi może się spodobać...
 12. Akurat wszystkie nasycone i błyszczące niebieskie które posiadam tak mają (Sargasso Sea, Majestic Blue od Diamine i Akkerman Shocking Blue). Rozmazują się, niezależnie od tego ile czasu minęło od pisania.
 13. Zaczynam rozumieć czemu rbit wozi ze sobą siekierkę...
 14. Widzę, że zajmują się głównie kolorami niebieskimi i pomarańczowo-brązowymi.
 15. Ilość tych recenzji powoli zaczyna mnie przytłaczać... Ale cierpliwie czekam na kompletne zestawienie wszystkich kolorów.
 16. Czyli pewnie nie... Spokojnie, przed 8.11 i tak nikt tego atramentu nie dostanie. Nie ma się co spieszyć. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
 17. Jak Ci się nie będzie podobał to zrobimy zamianę 30 ml Diamine za 30 ml fioletowego Akkermana. (no chyba że mój Simplisties Violet też Ci się nie podobał )
 18. Ta grafika tytułowa... Kolejny niebieski który mi się podoba... Mam już 14 niebieskich/niebieskopochodnych... A drugie tyle jeszcze chętnie bym kupił...
 19. Kosmici porywają nasza Kasie, podstawiają sobowtóra. Kosmici zwracają nam "oryginał"... Na szczęście wszystkie parametry w normie, hate na Diaminy obecny.
 20. Jak nie atramenty to pióra... Eh... Twoje recenzje źle na mnie wpływają... Lamy 2000 marzy mi się już od dawna... W końcu nadejdzie pora, że i ja będę mógł się pochwalić podobną fotką stadka moich Lam...
 21. Gdyby nie to przebijanie... Przy moim upodobaniu do stalówek B i papieru Oxford, mógłby częściej drażnić niż cieszyć. Kolor mi się podoba.
 22. Dżekson Pollack - 11 linia, po lewej Elipsy - 25 linia, po prawej Ślad patyczkiem - 8 linia, 1 od prawej Kropla na ręczniku - 2 linia, 1 po lewej Kalendarz - 39 linia Kwadraty - 2 linia, 5 od lewej
×
×
 • Utwórz nowe...