Skocz do zawartości

konrad white

Użytkownicy
 • Ilość treści

  353
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez konrad white

 1. @alrun Zastanawiałem się nad nabojami, ale to byłaby już rozpusta:) @moogoom Pisane EFką Lamy na papierze Rhodii tutaj na TR:
 2. Maznąłem obok siebie na kartce cienkie linie EF Tsukushi i Yama-guri. Widać różnice, ale bardzo dyskretną. Yama-guri juz mam i lubię, ale Tsukushi chyba będzie kolejny...
 3. Atrament to moja ulubiona mieszanka dwóch atramentów Iroshizuku: Asa-gao i Kon-peki w stosunku 4:5. Magiczny kolorek wychodzi.
 4. Poprawiłem wpis, bo omyłkowo wpisałem słowo "nie" Dementuję, bardzo sobie chwalę TWSBI od lat. Powinno być tak: Kupowałem ostatnio w przeciągu półrocza dwa pióra TWSBI ze stalówkami EF (ECO i 580-ALR) i bardzo sobie chwalę ich stalówki, które nie odbiegają jakością od tych, które kupiłem 2-3 lata temu.
 5. Kupowałem ostatnio w przeciągu półrocza dwa pióra TWSBI ze stalówkami EF (ECO i 580-ALR) i nie bardzo sobie chwalę ich stalówki, które nie odbiegają jakością od tych, które kupiłem 2-3 lata temu.
 6. @tom_ek Co to za piękna zieleń na zdjęciach, które umieściłeś 6 marca?
 7. Hmm, ciekawe czy to inny odcień i właściwości od Havany?
 8. Havana Brown od Watermana został zastąpiony przez nowy o imieniu Absolute Brown. Czy są na sali osoby, które go posiadają?
 9. Lamy Studio Lx. Stalówka w rozmiarze EF. Bardzo gładka i cienko pisząca jak na Lamy.
 10. Masz rację. Próbka opisana jako Tsukushi a w środku był Ina-ho
 11. Masz może wzór potwierdzenia nadania przesyłki poleconej? Też chciałbym drukować.
 12. Diamine chyba jednak bardzie nasycony...
 13. W takim razie nie warto przepłacać, zresztą Aion lepiej leżał mi w dłoni niż Studio. Obecnie kupowanie piór od Lamy to loteria. Niedomykająca się skuwka, felerna stalówka to trochę za dużo jak na wersje limitowaną.
 14. Podobne uwagi dot. niepełnego zamknięcia skuwki mają użytkownicy najnowszej limitowanej wersji Studio czyli Lx. Ponadto stalówki EF montowane w tej wersji także piszą grubiej niż powinny ;/ Kontrola jakości obniżyła loty niestety. Musiałem kupić kilka stalówek EF, (Z50/Z52), żeby trafić odpowiednią.
 15. Czy orientujecie sie, gdzie można kupić Lamy Studio ze złotą stalówka EF? Już jest wersja Lamy Studio Lx All Black, podobno sekcja wykonana została z innego tworzywa niż w przypadku klasycznej wersji.
 16. Gdzie obecnie można dorwać ten atrament?
 17. Mam wersję Regular a teraz dojrzewam do zakupu niebieskiego Passporta... Potrzebuję czegoś bardziej poręcznego do sporządzania notatek w pracy etc.
×
×
 • Utwórz nowe...