Skocz do zawartości

konrad white

Użytkownicy
 • Ilość treści

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O konrad white

 • Ranga
  F

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  L

Ostatnio na profilu byli

677 wyświetleń profilu
 1. Mnie interesuje Lamy AL-Star Bronze i porównanie atramentów Bronze i Topaz.
 2. Przetestowałem Tsukushi z próbki kupionej w f-pen i niestety, ale kolor jest daleki od tego, co widać na monitorze. Zupełnie mnie nie przekonał, jak dla mnie za duzo żółci i za mało nasycenia.
 3. U mnie odwrotnie z uwagi na długi czas schnięcia Tsukushi i fakt, że mam juz podobne odcienie czyli Hazelnut Brown i Havana Brown.
 4. Zatankowany kon-peki, a on jest jednym z płynniejszych wśród Iro. Pióro kupiłem w PL w listopadzie, używałem go tylko kilka razy i nie płukałem wodą przed pierwszym tankowaniem.
 5. Zauważyłem taką oto właściwość tej stalówki. Wykonałem kilka spirali przy pomocy H92 oraz innych piór, które mam i tylko w przypadku H92 pojawia się przerywanie w konkretnym pochyleniu stalówki (zaznaczone strzałkami). Dla odmiany wykonywałem ruchy rysowania w obie strony stąd przerywanie pojawia się w dwóch różnych miejscach. Czy powinienem dać stalówkę/pióro do naprawy czy wystarczy intensywnie używać, aż stalówka się dotrze?
 6. Dokładnie-w EFkach jest czarny, ale za to super cieniuje.
 7. Szkoda, że zasycha w mojej Lamce. Nie jest to przepływ typowy dla Iroshizuku ;/
 8. Na zwykłym papierze wydaje się bardzi blady. Nie do codziennego używania niestety.
 9. Racja. Mam ten model od tygodnia i z każdym dniem lubię coraz bardziej. Przypomina poniekąd Justusa w ustawieniu H... poniekąd.
 10. Bolało, tydzień się zmagałem z decyzją i ustaliłem z żoną, że to będzie prezent pod choinkę z opcją, że używać będę go już teraz Zapłaciłem 570 zł w sklepie papierniczym w moim pięknym mieście. Sprzedawca zamówił pióro pod klienta, który ostatecznie zdecydował się na inne a Sprzedawca stwierdził, że oprócz mnie w ciągu kilku miesięcy nikt go nie oglądał z takim zainteresowaniem ;-] Pisze mokro, ale to pewnie zasługa jednego z najbardziej płynnych kolorów wśród Iroshizuku, bo kon-peki. Wygodne pióro, świetnie wykonane, a stalówka zupełnie inna niż w Caplessie czy Justusie. Stalówka w H92 ma miły fidbek, jest maślana i można poprzez nacisk regulować podczas pisania ilość podawanego atramentu.
 11. Hmm, a ja mam możliwość zakupu (w PL) nowego Pilota Heritage 92 ze stalką F (wersja smokey) w cenie 600 zł i tak dumam od kilku dobrych dni...
×
×
 • Utwórz nowe...