Jump to content

H2O_MAN

Użytkownicy
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

About H2O_MAN

 • Rank
  F
 • Birthday 10/27/1974

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  śląskie pozytywna energia

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Hello Taizo (Engeika)! Nice to meet you!
 2. Hugo Boss szył świetnie skrojone mundury dla całej armii niemieckiej - nie na darmo się mówi: za mundurem (wehrmachtu) panny sznurem
 3. Zobacz tutaj https://pioro.co/product-pol-1069-Skuwka-nasadka-piora-Waterman-hemisphere-GT.html Trzeba tylko poczekać kiedy będzie dostawa towaru .
 4. H2O_MAN

  Pelikan: Edelstein Sapphire

  Mnie to wygląda na chińskie allegro, a chodzi pewnie o ten niebieski sanotorini w cenie 2,79 $/flakon?
 5. H2O_MAN

  diplomat

  Gratuluję nabycia porządnego, niemieckiego sprzętu pisarskiego. Z tego co widać jest to chyba model Esteem. Z tym piórem jest wszystko ok, to naboje Parkera są w innym rozmiarze, niż reszta świata używa (eh ci durni Angole, nich już zrobią sobie ten brexit). Kup w Tesco paczkę naboi international (najtańsze) i pisz tym piórem do woli Hej !
 6. H2O_MAN

  Ensso Piuma Minimal Titanium

  Czyli, że co magazynier przed wysyłką nie sprawdził co wysyła i w jaki to jest stanie? A może opiłki zostały podrzucone przez kosmitów? Sorry, ale takie tłumaczenie jest niepoważne i ja tego nie kupuję. Dużym atutem tego pióra są materiały i podzespoły (jeśli można to tak nazwać) z których jest ono zrobione. Sekcja, skuwka i korpus, są wytoczone na obrabiarce CNC z bloku tytanowego, natomiast zespół spływak-stalówka i konwerter to markowe produkty niemieckie, które można znaleźć również u innych producentów. Na razie producent oferuje tylko jeden model pióra w trzech odmianach materiałowych (aluminium, mosiądz i tytanowe), które mają klasyczny wygląd cygara. Myślę, że 139 $ (razem z wysyłką) to dobra cena za ten produkt, jedynym minusem jaki zauważyłem to brak w ofercie producenta złotych stalówek. Po prostu są niedostępne. Więc jeśli ktoś chciałby pisać złotą stalówką, bo tak lubi innych nie uznaje, to chyba musi kupić u Bocka i sobie wymienić samemu.
 7. H2O_MAN

  Pen Show Poland - Katowice 2017

  bo może ludziska myślą że PSP Katowice 2017 to miejsce w którym nic się nie dzieje.
 8. H2O_MAN

  Pen Show Poland - Katowice 2017

  Byłem, dzięki @empi za prezentację i możliwość popisania sobie różnymi dobrami, które przytaszczyłeś.
 9. WM Charleston jest wg. mnie za bardzo przereklamowany. Ma co prawda złotą stalówkę, ale wygląda ona i pisze tak samo jak z dużo tańszego popularnego Hemisphere. Zresztą porównaj sobie wygląd zespołu spływak-stalówka w obu piórach, są identyczne - więc po co przepłacać? Jeśli mam coś zasugerować co do wyboru pióra, to weź Pelikana, ale model M600. Jest wyraźnie większe i cięższe niż M400, a przez to lepiej leży w dłoni.
 10. Ale odjazd te wszystkie gadżety! Mnie najbardziej urzekło kropidło firmowane jako: HOLY WATER ASPERGES Holy shit
 11. Ani chybi projektant czerpał inspirację z natury. Czyżby autor tak zaskakującego w formie klipsa był obrzezany?
 12. Świetna recenzja - brawo. Najlepsze jest zakończenie, jak zobaczyłem to stado Lam. To teraz jesteś ich pasterzem...
 13. H2O_MAN

  Lamy2000 czy ktos moze naprawic zlatke?

  Akurat ten przypadek jest stosunkowo prosty do naprawy, dodatkowym ułatwieniem jest stalówka zrobiona z plastycznego materiału jakim jest złoto. Sam byś to sobie naprawił przy odrobinie chęci, a nie zawracał ludziom głowę takimi pierdołami.
 14. Ta Geha to typowy przykład pióra studenckiego. Charakteryzuje się długimi przebiegami między tankowaniami, dodatkowo posiada taki dziwny patent, że jak się kończy atrament np. w czasie wykładu, lub kolokwium to wystarczy wcisnąć widoczny pod spływakiem wichajster i można pisać dalej. Nie wiem jak to nazwać, ale takie rozwiązanie najbardziej kojarzy mi się ze zbiornikiem rezerwowym, który jest w razie potrzeby otwierany.
×