Skocz do zawartości

Kto chętny do testowania papierów?


Juzwa

Polecane posty

Samurajów u Kurosawy było siedmiu. Tych „Wspaniałych” Sturgesa też siedmiu. Tu potrzeba natomiast dziesięciu/oro  by rozwinąć wątek dotyczący papieru do pisania piórem. Kto ma ochotę zostać jednym z „10 Wspaniałych” i popisać trochę na różnych papierach a potem podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Jest notatnik testowy formatu A4 z dziesięciu rodzajów różnego papieru (po dziesięć kart każdego) opisany w sposób przejrzysty:

  1. Rhodia Dotpad 80g - kropki
  2. POL Lux 80g - czysty
  3. HP 80g – czysty
  4. Ballet Premier 80g - czysty
  5. NAVIGATOR 90g - czysty
  6. POL Jet 90g - czysty
  7. Clairefontaine Triomphe 90g - linia
  8. NAVIGATOR 100g - czysty
  9. Mondi Color Copy 160g -  czysty
  10. Antalis Image Impact 160g - czysty

 

Zasady proste jak metr sznurka w kieszeni:

Na jedną osobę przypada po jednej karcie każdego rodzaju. Niech każdy chętny napisze w nim co chce, jakim piórem i atramentem chce. Niech rysuje, robi plamy, gryzmoły i inne twórcze esy-floresy. Niech urwie kawał kartki, gnie, moczy i sprawdza działanie wody na atrament. Tutaj pełna dowolność :)

Notatnik przesyłamy do siebie według listy chętnych.

Nie trzymamy go w biurku, torbie, na stole dłużej niż tydzień.

Po wysyłce do następnej osoby, w tym wątku opisujemy wrażenia. Bez różnicy; całymi zdaniami, naukową rozprawą czy jednym słowem.

 

W związku z tym dziesięciu chętnych do „wypisania się” – ręka w górę !

Zapraszam do twórczego opiniowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeśli ktoś nowy i niesprawdzony, może w takim testowaniu uczestniczyć to jestem bardzo chętny. Akurat mam takie jedno (mikołajowe) pióro, którym bardzo, bardzo chcę pisać ;) Więc byłaby świetna okazja by nie wypuszczać go z rąk.

Edytowano przez emrzet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Kontakt musi być.

Ja ze swojej strony proponuję też ułożyć listę biorąc pod uwagę miejscowości np: Topaz i ja po sąsiedzku. Szybciej sprawę załatwimy przekazując na spotkaniu niż wysyłając. Spotkanie oczywiście niesie za sobą pewne ryzyko... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście. W tej kolejności przesyłamy. Ta lista będzie także w notesie - dla ułatwienia komunikacji. Poza tym, będę wdzięczny także za wszystkie uwagi dotyczące składu notesu, jego budowy, ergonomii itp. Mam nadzieję, że Wasze opinie pozwolą udoskonalić coś takiego na przyszłość (gdyby pomysł i inicjatywa były realizowane ponownie).

Edytowano przez Juzwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...