Skocz do zawartości

Lamy 2000


rbit9n

Polecane posty

Pióro było w głównym serwisie producenta w Niemczech, w skoro tam nie potrafią poprawnie zdiagnozować i usunąć usterki, to powinni zwrócić pieniądze lub wymienić na nowy egzemplarz. Jak napisałem do PrimeLine, że oczekuję ww. rozwiązań, to odpisano, że jedyny atrament jakiego mogę używać to ten markowy, kuriozum.

Edytowano przez konrad white
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt odpowiedź z gatunku żenujących. Trzymam kciuki, jeżeli pióro tak się zachowuje po roku to jest to w mojej ocenie wada ukryta produktu.

Co do jakości serwisu, miałem taki przypadek, że notebook HP z serii elitebook był w serwisie 3 razy! Właściwie wyglądało to tak, że jechał wracał i po kilku dniach jechał ponownie. Z ostatnią wizytą było tak, że przyjechał kurier odebrałem sprzęt, niby naprawiony, uruchamiam i zonk nie działa. Serwis przeprosił i przysłał nowy komputer, tyle że ta zabawa trwała ze 4 miesiące! Nie życzę takich przejść z piórem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad white - jeśli zakupiłeś problematyczne pióro jako osoba fizyczna (konsument) - wrzuć w google temat "niezgodność towaru z umową" i spróbuj Twoją sytuację odnieść do przepisów konsumenckich.

Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo załatwienia sprawy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Otrzymałem kilka dni temu jakoby nowy egzemplarz L2k, zatankowałem od razu Pilotem Iro Tsuki-yo i raz pióro plunęło atramentem podczas otwierania skuwki, po czym przez kilka minut podawało nadmierne jego ilości podczas pisania. Może rzeczywiście Iroshizuku to nie jest odpowiednie paliwo dla Lamy 2000...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje LAMY 2000 zalewałem różnymi atramentami, chińskimi, niemieckimi, włoskimi, amerykańskimi itp. nigdy nie miałem opisanych problemów. Myslę, że to ukryta usterka tego egzemplarza. O ile można reklamować, to trzeba reklamować, wiem, że LAMY ma bardzo solidne podejście do klientów i nie ucieka od problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...