Skocz do zawartości

Co to za pióro?


Tales

Polecane posty

​Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć mi co to jest za pióro? Podejrzewam, że jest to jakieś Hero, ale pewności nie mam. Pasują wkłady International, stalówka jest lekko elastyczna, klips był, ale gdzieś ubył. Nie wiem gdzie jest. Od razu mówię, że nie jestem zainteresowany sprzedażą.

http://i.imgur.com/KexKJvJ.jpg

http://i.imgur.com/6e9nrXH.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem. Pewnie koledzy, którzy mają encyklopedię piór w małym palcu (są tu takie rodzynki :D) niedługo się odezwą. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że podoba mi się. Też bym się go nie pozbywał :D Zakładam, że pisze?

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że pisze?

No i właśnie w tym problem, że nie za bardzo. Stalówkę ktoś skrzywdził. W sumie to już naprawiłem ją chyba. Potrzebuję tylko micromesha o bardzo małej gradacji do jej wypolerowania. Nigdzie nie mogę go znaleźć, więc naprawa się opóźnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, nie traktowałbym jej tak od razu micromeshem! Może najpierw spróbuj ją delikatnie wyprostować? Na powiększeniu wyraźnie widać, że prawe skrzydełko jest podgięte do góry (skrzywione). A najlepiej poczekaj, aż ktoś Ci powie, co to jest. Bo jak to jakieś tanie dziadostwo, to... Napraw konieeeecznie! Jak jakiś Parker, albo coś takiego, to też. Ale nie zepsuj. Za dobrze wygląda.

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że pisze?

I właśnie w tym problem, że nie za bardzo pisze. Stalówkę ktoś uszkodził i strasznie drapało. Niby udało mi się ją już naprawić, ale potrzebuję micromesha do wyszlifowania stalówki, a nie potrafię go znaleźć nigdzie, więc naprawa się opóźnia.

Edytowano przez Tales
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, nie traktowałbym jej tak od razu micromeshem! Może najpierw spróbuj ją delikatnie wyprostować? Na powiększeniu wyraźnie widać, że prawe skrzydełko jest podgięte do góry (skrzywione). A najlepiej poczekaj, aż ktoś Ci powie, co to jest. Bo jak to jakieś tanie dziadostwo, to... Napraw konieeeecznie! Jak jakiś Parker, albo coś takiego, to też. Ale nie zepsuj. Za dobrze wygląda.

No skoro tak mówisz to jeszcze nad nim popracuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę na jakiegoś Hindusa. Chińskie raczej nie.

 

:blink: Tutaj to mnie zdziwiłeś, bo myślałem, że to jakieś Hero, bo na korpusie jest jakiś wytarty napis i widać tylko pierwszą literę, i dałbym głowę, że to jest litera,,H'' tylko takie,,zawijasowate''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...